2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/01/2012 11:27:00

canım ya.. çok üzüldüm şimdi. senin ailen yakın değilmiiki. eşinle konuş bence. diğerlerini boşver kafanı onlarla yorma. eşinle konuş. onla halledersen gerisi önemli değil.  sen kötü olunca bebeğinde huzursuz oluyordur buda işini zorlaştırıyordur. hem sütünüdfe etkiler bu sıkıntılar. eşin konuştuğunda anlayışla karşılamaz mı. bazı erkekler hoşlanmaz bu tür konuşmalardan ondan soruyorum. mesela benim eşim.  konuşmam tavır yaparım öle anlar saolsun. 

06/01/2012 11:41:00

eşim aslında çok anlayışlıdır ama bunun kafasına daha 24 yaşında olmasına rağmen sen baba oldun yaşlandın hesabı lafı sokmuşlar bebeğimizi içine sokacak kadar sewsede ona bakmak istemiyo ben yaşlanmadım deyip duruyo benm kafayı yedirdiler şmdi onuda dolduruyolar :(( sütüm zaten kesildi kesilecek halde zor zorla getirtiyorum bebeğe zorlayarak emzirerk geçenlerde ateşler içinde hastade yattm 41 dereceye cknca ne bişe yiyebldm ne içebldm sütümde keslmy bşlamş o zaman üzerine bide eşimin ailesi arkamdan konuşunca gamze eriniyo heralde bebek zayıf duruyo emzrmiyomş falan bütün sülaleden duyunca bir gün içinde iyice strese gryrm bide hemoroidle anal fissür ya bütün gece yada bütün gündüz sürdüğü için o bana yetiyo zaten bide bunlar iyice stres sıkıntı bilmiyrm bebeğime bile ilgi gösteremyrm bazen sinirlenyrm uyumuyo diye geri 5 dk geçmeden özür diliyrm bebeğimden o kadar bozulduki sinirlerm bilmyrm nolcak halim :'( en azından şu hastalığı bi atlatabilsem bebeğimle ilgilensem daha iyi olucam :((((

06/01/2012 11:48:00

allahım yarabbim olurmu hiç öyle şey ne biçim kafaları varmış. eşinde gaza gelmiş yani resmn. yazık değilmi size, sana. çok üzüldüm gerçekten canım.bide hastalanmışsın yani destk olmaları gerektiğini düşünmeleri lazım! yavrum benim sana çok ihtiyacı varken sana bunu yaşatmaları ne büyük haksızlık.  şöyle düşün bence. sen şuan aşırı hssassın doğum sonrası olur böyle. bunlar gececek ve sen alnın ak olacaksın allahın izniyle. allaha sığın ve sabır dile. bende dua edicem senn için bebişin için...

06/01/2012 11:55:00

:( çok tşkr ederm demekki konuşmaya ihtycm warmş gözlerm doldu az önce yine ağlamasamda şip şip iniyo yaşlar bebeğimi her kucağıma aldıgmda onu sewmedikleri geliyo aklıma bide adını koydurdu kayn babam zorla istemedğimi söylediğim halde açık açık yinede eşime afedersn ama s... çekti koyacaksın adımı diye eşimde zar zor ikna etti beni ewimin huzuru için kabul ettim ama daha bebeğim tek çorabını görmedi onların :(((( zaten dua ediyrm rabbime ondan başka kimim war bnm eşimi doldurmasalar eşim harika bi insan ama işte gaza getiriyolar :((

06/01/2012 11:59:00

hayret bişey yaa... düşünme lütfen düşündükçe kendine ediyorsun bak.

06/01/2012 12:02:00

rabbime hamd olsun bebeğimde öyle huzurlu bi bebekki sanki beni biliyomuş gibi hiç zararı dokunmuyo bana :))))  bol bol dua ediyrm rabbimden başka kimimz war :((

06/01/2012 12:04:00

maşaallah ona. annesine destek oluyor küçük adam. kalbini ferah tut canım. 

06/01/2012 12:49:00

Gamzecim ah canımın içi, bu nasıl bişiy böyle... Şuurunu kaybetmiş olmalı bu insanlar... Loğusa kadına yapılacak söylenecek şey mi bunlar, ki bırak loğusalığı hiçkimseye yapılamaz zinhar! Evdeki huzurum bozulmasın diye susmalarada inanmıyorum ben... Sustukça içine attıkça hiçbirşeyi depiştiremediğin gibi kendini hasta edersin... Ayrıca bu tarz insanlar iyi niyetten anlamaz sıustukçada tepene binmek isterler... Bir annenin kendi çocuğuna istediği ismi koyması da en doğal hakkıdır ayrıca... Edep ya hu! demek istiyorum. Ama biliyorumki çaresiz kalıyor insan bazen...

Bana kalırsa eşinle konuş hayatım, açık net bir biçimde duygularını ne halde olduğunu dile getir... Elbette onun annesi babası ailesi bu sebeple dikkatli konuşmak gerekiyor. Ayrıca bebeğinin şu anda sadece sana ve senin sevgine itiyacı var. sevmezlerse sevmesinler hiç takılma... Canın sıkıldıkça yaz sen buraya konuş dertleş kardeşim... Bebeğini de seni de pek çok öperim. 

06/01/2012 12:49:00

selamlar kızlar.40 olayını biz ailecek takmıyoruz:)hatta 22 günlükken deniz kenarına bile gittik bebekle çay içmeye :) anneminde öyle takıntıları yok şükür.ama dediğiniz gibi insan kendini rahat hissetmez çıkmasın.toparlanmak heleki sezeryanda uzun sürebilir.

gamze kendini hiç üzme bence.özellikle eşinin ailesinin davranışları yüzünden.bilemezsin çünkü  nasıl düşündüklerini belki isteyerek yapmıyorlardır.ama eşinle tatlı bir şekilde konuşabilirsin.bide şu var bebek daha küçük olunca çoğu erkek tutmaya ve ilgilenmeye korkuyor bişey olacak inciteceğim diye.belki öyle bi durum vardır.

06/01/2012 13:05:00

doğum sonunda korse ya da bel sargısı gibi bişey kullanan oldu mu kızlar? bana hastanede vermişlerdi onu kullanıyorum şimdide korse aldım ama sanki biraz acıttı.daha erken mi?

bide spor yapmaya ne zaman başlanabilir ki?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...