2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/01/2012 13:53:00

ayyy bu sıpa yıkayınca ne güzel mayışıp kalıyo yaaa :D kalkimde işimi gücümü görim :daha yatak bile dağınık akşam oldu geri yatacaz :D kızlar çok saolun desteğiniz için :)) hee bu arada eşim zaten biliyo herşeyi zaten o olmasa katlanamazdım dedim ya aslında çok hoşgörüşüdür anlayışlıdır bi dediğimi iki etmez ama işte onunda bozdular kafasını bnmde :(

06/01/2012 14:52:00

korse kullandım ben muyar. karın bölgesi için. bel ağrısı için değil. göbüş kalmamıştı ama bunda nasıl olacak merakediyorum.  korsemi bundada kullancam hemde ewe gelirgelmez:P

06/01/2012 16:14:00

Selammmm ... Gamze öncelikle Allah yardımcın olsun. Ama sakin takma kafana. Sen esinle paylas, bebeğini kokla hepsi geride kalır zaten. Diğer insanlar değil en önemlisi sen ve ailen.

Ay benim oglusum altını değiştirirken cok agliyo yaa :((( resmen icim eziliyor öyle agladika :((( ayy ayyyy fena bisey bu yaaa :(((

Korse bende kullanicam ama daha alamadım. Sezeryanlar kullanamaz derlerdi ama doktorum bana cok rahat edersin kullan mutlaka dedi. Bı fırsat bulup bakabilsem alicam bende. Doktorum bana çamaşır gibi giyinenlerden alttan citcitli olanlardan önerdi. Sizinkiler nasıl? İnsallah istediğim gibi korse bulurumda alırım bende. Ben kuzuma Bakim bii :) uğrarım yine. Öptüm hepinizi

06/01/2012 17:07:00

niye ağlıyoki oğlun benmkide altını açınca rahatlıyo foşşşş üzerime yolluyo :D bi elmde mendil altını tek elle değişiyrm ya kendine yada bana işemesin diye :D

06/01/2012 17:13:00

nese benim oğluşta cok ağlıyordu altını değiştirirken hala daha biraz huysuzlanıyor.hele banyo yaparken ve üstünü değiştirirken var ya resmen bir yerini kopartıyorlar sanırsın.dün gecede çiş geçmiş heryerine mecbur değiştirdik yıktı ortalığı.eşim neresi koptu oğlum göster diyor o kadar yani :))

ya benim korsem bele kadar ve üst bacağın bir kısmını kaplıyor.aslında doğum öncesi alsaymışım keşke dedim.çünkü annem aldı o ad tam bilememiş.doğum sonu toparlayıcı korse olarak var piyasada bende kendim çıkabilirsem öyle alıcam.ama şimdilik evde hastaneden verdikleri ince bez gibi birşey onu takıyorun dışarda korse.ben tavsiye ederim bağlanmasını göbek cabuk toparlandı çünkü.şimdiden ufacık kaldı.inş hepsi gider.

06/01/2012 17:30:00

sizin bebeklerde mi benmki gibi minicikkkk :D benmki banyodada mutlu walla maşallah maşallah :D hayatta bi oğlumdn yana derdim yok şu anda :DDDD

06/01/2012 17:47:00

evet gamze cok minikler :) hele kucağa alınca top gibi oluyor benim oğlum.profil resmin cok hoş ama bu arada...

06/01/2012 17:54:00

tşkler resimde eşimde oğlmda uyuyodu ben uyanıktm :D dedim güzel bi resim çekeym hehehe flaş patlayınca bebişimde gözlerini kıstı yazııııkkkk...... rabbim onlara minicik bedenlerine sağlık sıhhat wersin...

06/01/2012 20:24:00

Necla benim doktorda gün icinde tuvalet vs gibi durumlarda rahat kullanabileyim diye alttan citcitli al dedi ama bakalım inşallah bulurum. Üst kısmı agraflilar vardı dogum oncesi alışveriş yaparken gormuştum ama Dr onları önermedi. İnşallah kullanabilirim bende valla. Göbeğin toparlanması için süper olur :))

06/02/2012 05:23:00

günaydın nurtinin güzel anneleri ve anne adayları.yine uykusuz bir geceden geliyoruz hala da mızıldanıyoruz.bu bebişler ne zaman uyucak yaaa :(((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...