2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/05/2012 15:22:00

Uykusuzum adas cok uykusuz bu kiz

06/05/2012 15:24:00

Selam size analar;) biz evimize geldik bicibicilar yaptık. Haklar birtlar eşliğinde alismaya çalışıyoruz. Zeyneb degisik biraz ama gecicek ınş.

06/05/2012 16:28:00

Canım güle güle büyüt bebeğini... Allah sağlıklı mutlu bir ömür versin insallah. Uykusuzluk ve gaz mı aaaaa :((( dün gece cok fenaydi bizim ki... Ne yapacağımı şaşırdım artık :( en son care doktor cok sancısı olursa yarım fitil verirsin demişti ondan verdik. Sonra sakinlesti biraz neyse ki.. Onceden en azından gündüz düzgün uyuyo diyordum artık gündüz de uykuları bozuldu :((

06/05/2012 17:16:00

Nese ne gündüz ne gece. Surekli memede.

06/05/2012 19:53:00

nuveyba gozu aydiiin saglikli sihhatli omurleri olsun insallaaah :)

kizlar sabsimplex guzel bi ilac gaz icin ;) 2 haftalikken vermeye baslamistm ben.

aman emsin minnoslar bol bol :) benim sutumde sanirim sulu yaa :( rengi acik gelio gozumee.. ne yapmam lazm acaba :/

bi yerde okudum muz birazck kabiz yapabiliormus ama mutluluk hormonu salgilatttigindan sut arttiriorus :)

birdee sac fircasi alan varmiii?? onerebileceginiz marka varsa sevinirim :)

himm birde haftaya rotavirus asisi icin gidices yaptiran varmi?

birdee yenigelen arkadaslar hosgeldiniiiiiz :)

06/06/2012 09:18:00

Günaydın uykusuzlar çetesi :)

Adaşcım canım ne diyeyim bilmemki moral bozmak istemiyorum ama uykusuz başladımı öyle gidiyor sanki :( biz 2 ay bittiğinden beri geceleri biraz daha uzun uyumaya başladık, ama 2-3 gibi uyandıktan sonra gazı iyice artıyor ve saat başı uyanıyor, sabah 6 oldumu bir daha uyku yok zaten, gün içinde en fazla 1-2 kere en uzun 1 saat uyuyor, o da sallana sallana binbir uğraşla! Yine de eskisine göre daha iyi, buna da şükür...şimdi bir de memeyle savaşmalar başladı, biberon gibi gelsin istiyor gelmeyince önce söylenmeye başlıyor sonra basıyor çığlığı, mamayı zor yetiştiriyoruz o zaman :(( bu kadar uğraşmama rağmen kilosu da yeterince iyi değil maalesef :(

Ayşegülcüm gördüğün gibi olmayınca olmuyor, birçok şeyi biliyor yapıyor olsanda olmuyor işte, fazla üstüne düşmeyeceksin bunların tabi elden gelirse! Demem o ki kızının kilo alımı iyiyse ki iyiydi diye hatırlıyorum düşünme öyle sütüm sulumu mulumu boşver, alacağını alır... Fırça tarak chicco var bende ama kızımın iki tel saçı var şimdilik kel ;))

Neşem senin oğlan damı gazlı çıktı yaa, metsil veriyordun galiba, sab ile değiştirebilirsin, etken maddeleri aynı ama metsil Türk işi, sab ithal :) bir de bol bol masaj yap karnına bacaklarına, ayacıklarını sıcak tut, vs vs... Biogaiadan çoğu bebek yarar görüyor, ama 15 gün verdikten sonra etkili oluyor...

Kübracım hayırlı olsun bebeğin, Zeynep de zamanla alışır inşallah

Biraz fazla karamsar oldum galiba ama paylaşmak istedim, moral bozduysam özür... :))

06/06/2012 09:24:00

Bir de doğum hikayemizi paylaşmak isteriz sizlerle, okuyunuz :)) http://www.nurturia.com.tr/bugulog/01db8201-e8a8-4e4d-87a4-a0640155de1a/dogum-hikayemiz.

06/06/2012 15:32:00

Nihayet fırsat bulabildim buraya uğramaya :) 

Geçmişi çok fazla okuyamadım.
Kübra doğum yapmış allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun... 
Gazlı bebişler herkesin problemi inşallah en kısa zamanda geçer bu günlerde. 
Ayşegülcüm bizim kızların henüz taranacak kadar saçları olmadığı için tarak fırça falan almadık :)) Ama senin minnoşa lazım maşşalah çok güzel saçları var :)
Özlemcim doğum hikayeni okudum çok güzel olmuş. Bir kadının yaşayabileceği en güzel duygu annelik... 
 hepinizi çok öpüyorum kendinize ve minnoşlarınıza iyi bakın ve koklayın benim içinde :)))

06/06/2012 16:29:00

selammmmmmmm :))) Ayşegülüm sana tarak önerisini ben yapabilirim benim oğluş safi saç doğdu malum :)))) bana arkadaşım chicco nun tarak ve fırçasını hediye getirmişti ben onları kullanıyorum. Daha doğrusu suan sadece fırçayı kullanıyorum tarak sert diye. Fırça saçının kurumasına da yardımcı oluyor ayrıca aklında olsun :) başka öneri alırsan onlarıda değerlendirebilirsin... 

Gazmanların anaları hepiniz iyisiniz dimiii.... sabsimplex in metsile göre daha etkili olduğunu dün bir arkadaşım da söyledi. Bakalım duruma göre onuda denerim. Şimdi d vitaminine başlamam lazım sanırım. 15 günden sonra dedi eczane ama başlayamadım daha :( inşallah gazlı olmaz diyordum ama bebişim gazı benden alıyor :( elimden geldiğince dikkat ediyorum ama kimi zaman farketmiyorum sanırım ya yediklerimden yada üşütüyorum diye düşünüyorum.. Bide uyuyan çocugu uyandırmasalar !!!!!!!!!!!!!!!! offffffffffff

döncem sonra kızlar öptüm

06/06/2012 17:00:00

Nese ben doğumdan itibaren tammany diye bitkisel bir krem kullanıyordum Adele. Ama 2 gündür etkisiz kalıyor bizde sab simplexe başladık. Onu düzenli kullanirsan etkiliyormuş. Bir de arkadasim bitkisel bir ilaç söyledi Ankara'da bulamadım. İsteticem bulamazsam burada.

Kızlar kilolar nasil :) hiçbir kıyafetim olmuyor alisveris yapmam şart oldu. Saclarım bembeyaz boyatmaya gidemiyorum çünkü Adel 1 saat bile uyumuyor. İnşallah sab tan sonra uykular düzelir. Öptüm.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...