2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/06/2012 18:40:00

Gaz için OM-X SURUP veya damla kullanıyorum .o cok işe yaradı.bende baskasının tavsiyesiyle basladım.

artık pek şikayetimiz kalmadı ama devam edecegim 3. aya kadar.bitkisel surup,dereotu yagı falan var içinde.tavsiye ederim

benim 4 kilo kadar fazkam var ama bu gobek nasıl gidecek bilemiyorum:(

06/07/2012 02:14:00

selam kizlaar 3-5 nobetindeyim bir yandan masal hanimi uyutmsya calisiorum bir yandan nurti ;)

chicco 2 oldu temem chicco alicam bende ;) bazi taraklarin killari cok kalin yaa bebedor mesela :/ kurutmayada yardimciysa e tamam o zaman :)

ya masala masaj yapamiyorum cocuk fena gidiklaniyor :))) hele ayak tabanlarina basladigim anda acaip kasior kendini.. 5-15dk masaj yapin denikiyor 1dk yi zor yapiorum :))

nesecimmm ayaklarini sicak tut cok dikkat et kendine :) kiz bide foto gonder yaaaa bi foto gordum saylanmaz banane :))

oh uyudu masal hatunnn..bende devrileyim hemencikkk :) optum cooook moujkaaa!!.. :')

06/07/2012 18:47:00

selam kızlar:) bi girip yazayım dedim. biz iyiyiz. kullandığım pre par ilaç yüzünden doğum çok zor oldu. bebek aşağı inmedi. uzun bi süreçti. ama iyiyiz. meryem sena uslu elhamdülillah. şimdilik en azından:) bende daha iyi olucam inş. hepinizi öpüyorum..

06/07/2012 21:09:00

saat gece 12 oldu we ben annem sabah kahwaltıya gelecek diye paşamız yeni uyudugu için şimdi yapıyorum kekimi poğaçamı allahımmmm ben bu hallere düşecek hatunmuydum :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

06/08/2012 06:44:00

Günaydın herkese :))

Gamzecim valla helal olsun o saatte bile olsa kalkmış pasta börek işine girmişsin, ben kız uyudumu devrilip yatıyorum, bir daha fırsat bulamam diye :)) tebrik ettim seni, ayrıca afiyet olsun :)

Ayşegül benim kızım da gıdıklanıyor, koltuk altlarından bacaklarından falan :D ama vücuduna dokunulmasını masajı seviyor neyseki :)

Özlemcim yarama parmak bastın resmen, kilo olayı çok fena benim, 19 kilo almıştım ve 10 kilo duruyor hala, dün yazlık kışlık ayırdım ama hiçbirşey olmadı üzerime :(( şu an giyebileceğim bir gömlek bir pantolon var sadece, ühüüü :((

06/08/2012 07:34:00

uyumuyor... uyumuyor... uyumuyor :(((

06/08/2012 09:52:00

nese canım geçecek.2-3 hafta sonra biraz daha düzene girecek Allah yardımcın olsun :(

06/08/2012 10:01:00

özlemler katılıyorum size.kilolar çok fena :( bende 2 gün önce gittim bişeyler almaya.14 kilo almıştım 2 hafta önce 8 i gitmişti.ama şimdi nedir durum bilmiyorum.kaç aya gider bunlar yaa

06/08/2012 10:18:00

o kilo sorunu bendede var :( surekli esofman giyiyorum :))) alisverise de cikamadim uniforma gibi oldu artik :))) gobis gitti biraz neyseki :)

06/08/2012 10:21:00

Kilo muuu, nefret ediyorum kendim den saçlarıda yaptırdım ama ı-ıh, olmuyor hiçbirşey olmuyor dün okula gittim toplantıya hamilelik pantolonumla ya, geçen yazdan şimdiye 17 kilo var üzerimde deliricem eee yeni birşey de almak istemyorum hayır paraya kıyamadığımdan değil berbat duuruyor üzerimde mertte bir şekilde kamufile ediyordum şimdi yaz her yerim bıngıl deliricemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...