2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/13/2012 16:39:00

nasıl ya, 4 cm açıklıkla doğum daha başlamadı mı yani? Ben 4 cm'den sonra bir saat içinde doğurmuştum:)

06/13/2012 19:18:00

ben de ilk hamileliğimde 4cmden sonra yarım saat içinde doğurmuştum..bunu anlamadım ama doktorum4cm açıklıkla gününü geçirenlerbiliyorum dedi,hiç kasılmam da yok..ishal olmuştum 1hafta önce,o tetiklemiş galiba..hepinizeiyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim..:))

06/13/2012 19:37:00

Senemcim ay demek saatler kaldı :)) hayirlisiyla saglikla al insallah kucağına...

Uykusuzluk bizde de var. Bazen ne gece ne gunduz uyuyor. Basen uyusa da cok kısa sürede uyanıyor falan filan bide uyanık olduğu her dakika emmek istiyor :/ sünnet meselesine gelince açıkcası biz hiç düşünmedik ve konuşmadık dogum oncesi. Suan için sünnet yaptırmadık ama belli de olmaz belki heran yaptirabiliriz.

06/13/2012 20:16:00

Biz sünnet yaptırdık arkadaşlar. Oğlum erken doğup yoğun bakımda kaldığı için 40'ının çıktığı gün yaptırdık yoksa ilk günden niyetliydik. Yaptıralı 2 hafta oluyor şuan tamamen geçti sadece ilk gün huzursuz oluyor o kadar sonrasında hızla iyileşiyor zaten. Sünnet defterini kolayca kapattığımız için memnunuz.

Bu arada 4 cm mi:) O doğum çok yakınmış hakikaten sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah:)

06/14/2012 09:39:00

bende yenidoğan sünneti yaptırdım hemde hastaneden çıkmadan önce.handecim kesinlikle tavsiye ederim çok rahat.

senem hayırlı olsun bebiş çok yakında aranızda olacak inş.sağlıkla hayırla ve kolaylıkla geliversin :)

kızlar gündüz bebişleri beşikte mi yatırıyorsunuz yoksa ana kucağında falan mı???

06/14/2012 10:08:00

park yatakta yatıyor canım gecede gündüzde

06/14/2012 10:18:00

bizimki gündüz ana kucağında:( çok gazı olduğu için yatakta düz yatmıyor sırt üstü yan ne olursa kıvranıp duruyor ama anakucağında iyi ama geceleri yan olarak yatıyor yatağında  ne hikmetse, neden gündüz böyle gece öyle bilemedim.

06/14/2012 12:30:00

hülya gece ve gündüz uykusu arasında fark var mı?yani gece daha uzun uyabiliyor mu?
bende gündüz koltukda yada ana kucağında yada bizim yatağımızn üzrinde yatırıyordum ama çok sıcak oluyor çok terliyor diye bugün yatağa yatırdım

06/14/2012 14:39:00

senem doğum yaptımı acabaa:?

06/14/2012 14:45:00

senemcim senin sıranda gelmiş ne çabuk yaaa :)

bizimkiler genelde gece de gündüz de park yatakta yatıyorlar. arada huysuzlukları tutunca yanımıza alıyoruz koltuğa öyle yatıyolar. tamamen onların psikolojisine bağlı yani :)) ikisi birden ağlamaya başladıklarında düşünün artık :))) genel olarak iyiler ama maşallah...
Artık gece uykuları da epey düzene girdi. Gece genelde 10-12 arası mamalarını içip yatıyolar sabah 5-7 arası uyanıyorlar sonrasında da 2-3 saatte bir uyanıyorlar. Ama gündüz daha az uyuyorlar. Mürüvvetcim seninki de düzene girer yakında merak etme...

Çok öpüyorum görüşmek üzere iyi bakın kendinize ve bebikkolara :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...