2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/14/2012 14:47:00

Selencim güzel haberlerini bekliyoruz,

iki oğluşum da doğduklarının ertesi günü sünnet oldu, tavsiye ederim süper bişiy:)

Sevdeee benim oğlum da gündüz hep ana kucağında :(
ve sürekli sallanmak istiyor ve hiç uyumuyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr en fazla 20 dk çıldırıcam, şimdi bile salladığım halde mıkırdanıyor yaa çok yorgunum, büyük ilgi bekler ev dandini, yemek koyuşumu görmeliydiniz acınak durumdayım ayağım altıda sürekli sallayarak gidip gelerek yeömek yaptım pöfff :)))))))))))))

06/14/2012 14:48:00

gece 12 den 5 e kadar kesintisiz uyuyor muyar.ama son bir haftadır:)) koliği ne zaman bir nebze azaldı o zaman biraz uyur oldu çınar

06/14/2012 15:43:00

Merhabalar..

Ay uyku demeyin bana :( uzun zamanir ilk kez bugün daha düzgün uyudu Doruk ( nazar değmesin dilimi ısırayım) umarım devamı da böyle olur. Aynen fatma gibi yanlış olsam çıldırırım diyorum ve evime döndüğümde ben ev ile nasıl ilgilenicem yada nasıl yemek hazırından diye düşünüyorum zaman zaman.. İnsallah zamanla düzene girer diyorum ama o zaman bir an evvel gecsinde düzene girsin istiyorum. Nerde uyuduğu ile ilgili geçenlerde internette okumuştum. Gündüz koltuk yada benzeri yerde tv ve insan sesinin olduğu yerde uyutun gece yatağında karanlıkta uyusun diyordu. Gece gündüz ayrımını yapabilmesi için faydaliymis. Bende gündüz oturduğumuz odada koltukta uyutuyorum gece yatağına alıyorum. Gündüz özellikle karanlık yada sessiz ortam ayrlamiyorum. Su ara pek uzun sürmüyor uykuları ama olsun böyle devam edicem.

Bugün eve ziyarete hemşiremiz geldi. Sıcaklardan uykusunun bozulabilecegini söyledi. Banyosunu akşamları yaptırın dedi. Bikac gündür banyo sonrasında bile doğru düzgün uyumuyordu bakalım aksam banyo yapınca durum degisecek mı? Sürekli emmek istemesi konusunu da sordum hatta su ara sıcaklardan cok yetkiyle ve sıvı kaybediyor dedi doğaldır dedi ama saatlerce memede tutma dedi. Bende acaba doymuyor mü diyordum ya kilo alımı gayet iyiymis icim rahatladı. Aynı seyleri yaşayanlarınız varsa haberiniz olsun sizinde :)) özellikle devamlı emmek istemesi konusunda sıkıntı yaşayanlarımız vardı :))

Ya bide bizim pasa banyo sırasında cok ağlıyor yaaa .. İcim eziliyor valla. Üstünü çıkarıp ne zaman kuvete yatırıyoruz iste o an acı acı ağlamalar başlıyor :(( bu sıcaklarda da hergüne yıkayalım istiyoruz ama dayanması zor oluyor.. Amaaaaannnnn annelik zormus :))

06/14/2012 15:46:00

neşecim 40 ı çıkana kadar çınarda memeden düşmedi.eşim bile diyordu bu çocuğa memeyi zor bıraktırırsın sen diye öyle bir tirkakiydi ama şimdi yavaş yavaş aralar açılıyor:))

06/14/2012 15:47:00

Yetkiyle = terliyor :))

Yanlış = yalnız

06/14/2012 15:47:00

bu arada benimde halim duman defnenin oyun grubu tatile girdi.akşama kadar başbaşayız üçümüz.hunilik hale geldim şimdiden o kadarını deyim siz anlayın:))

06/14/2012 15:51:00

Ay insallah Hülya :)) emmesi elbette cok güzel ama emip yarım saat sonra aranması zorluyor bazen cidden. Ac kurt diyor annemler artık Doruğa :)) uyandığı zaman ağzını aralayip memeyi arayışını bir görsen olursun gülmekten :)) insan kıyamıyor öyle görünce ama doktorun söylediğine göre de 2 saatte bir 15-20 dk.. Gelde bizim oğlana anlat bunu :) hadi iki saat bı sekilde oyaladım falan ama 15-20 dk hayatta olmuyor en az yarım saat. Çekmeye çalışınca da elleriyle bile kapanıyor memeye valla :))

06/14/2012 15:52:00

Hunı Ankara'ya gelince vanada lazım valla tek cocuğa rağmen :(

06/14/2012 15:54:00

sen boşver onları neşecim.onlar teorik bilgiler.40 gün dişini sık istediği zaman emsin paşacık.sütünde bollaşır hem
çınarı hele memeden ayırmak bir azap resmen yapışıyor birde inanılmaz güçlü:))

06/14/2012 15:55:00

korkma neşecim en kötü kocam bir oda ayarlar bize takılırız orda hunilerimizle:)) tövbe yarabbim kafayı yedim valla:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...