2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/14/2012 17:43:00

herkese selammm ben geldim.geçmişi okuyamadım pek. Herkesler iyidir umarım... 

Az önce face te senemin bebişi helin defne'nin fotoğraflarını gördüm. Çokkk tatlı maşallah. ikiside iyi görünüyor :)) bir annemiz daha uykusuz gecelere başlıyoor :))

06/14/2012 21:46:00

Bebek sekerleri icin sitemize buyrun

06/15/2012 07:07:00

Günaydın güzeller, nasılsınız bu gece uyuyabildinizmi :)
Dün gece kızı uyutana kadar resmen terör yaşadık evde yaa, sıcaklar biranda bastırınca zaten huysuz olan kızım daha da huysuzlaştı sanki, çocuk perişan oldu tabi biz de :(( buraların sıcağı malum, dün 39 derece idi bugün 42 imiş! düne kadar kalın tulumlarla gezen çocuk bir anda tek body ile kaldı, nasıl giydireceğimi şaşırdım, sonuçta gece cıbıl cıbıl yatmasını da istemiyorum, akşam olunca bir kat daha uzun kollu giydiriyorum ama bunalıyor heralde uyuyana kadar kan yutturuyor bize bıdık, siz nasıl giydiriyorsunuz minişleri ??? Hanımefendiyi zannedersin 1 yaşında çocuk, öyle karşı koyuyor uykuya, gözler gidiveriyor belli deli gibi uykusu var ama uyuyacağını farkedince pat açıveriyor gözleri faltaşı gibi, başlıyor çevreyi incelemeye, bir süre sonra da ağlama triplerine giriyor, böyle uğraştırıp duruyor bizi köfte :) Gece derin uykuya dalınca ne ala, uyuyor bir süre ama gündüzleri fena, dün sabah 9 dan gecenin 11 ine kadar not ettim bölük pörçük toplamda 2,5 saat uyudu, biri 1 saat diğerleri yarımşar saat, eyyy bebiğini uyutabilen eli öpülesi anneler, bana yardım edin bişeyler söyleyin şöyle uyutulur diye :) Gece beşiğinde uyutuyorum artık gündüz ise koltuk park yatak beşik kucak arasında mekik dokuyoruz, ben şöyle içinde biraz vakit geçirebileceği, oyuncaklı, sallanabilen, kullanışlı çok amaçlı bir ana kucağı almak istiyorum artık, tavsiyelerinizi bekliyorum ??? kendi kendine sallanırsa çok daha süper olur tabi ;) Öptüm hepinizi...

06/15/2012 07:15:00

dertli dr cum gelmiş hoşgelmiş o özde cadısını yerim ben:)) hepinizi mum etti desene.gündüz uykusu konusunda yardımcı olamayacağım malum abla var onun gürültüleri arasında uyumaya çalışıyor yavrucak:))

06/15/2012 07:16:00

sitemize bakmak ister misinizz

https://www.facebook.com/#!/AdaduruSekerOrganizasyon

...................

buradan bakabilirsiniz

06/15/2012 08:52:00

Hülyacım bak işte beni gör de kendine haksızlık etme, iki çocukla başediyorsun, ikisinin ayrı zamanda ayrı ihtiyaçları var, süpersin sen süper ;))

06/15/2012 09:15:00

estağfurullah canım hepimiz anneyiz yavrumuz için çabalıyoruz.hepimiz süperiz yani:))
bu arada ne zaman döneceksin işe canım?

06/15/2012 09:26:00

Bilmiyorum Hülya sanki hiç dönemeyecekmişim gibi geliyor şu anda, bu haliyle nasıl bırakılır, bir süre vaktimiz var daha, sonrasını düşünmekteyim...

06/15/2012 09:30:00

imkanın varsa ücretsiz izin en mantıklısı canım.eşimin arkadaşı doğum yapıp dönmüştü işe.yazık kadın dayanamamış tempoya ücretsiz izin almış.sizin meslekte zor çalışmak mesailer yoğun ve fazla stresli

06/15/2012 12:43:00

Aynen öyle Hülyacım, ben zaten yeterince stresli bir insandım iş icabı, şimdi daha bir gerildim, bu şekilde aklım evde hiç çalışamam gibi geliyor, hayırlısı bakalım :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...