2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/15/2012 13:35:00

özlem'cim bırakılacak yada ara verilecek bir işin de yok tabi ki çalışacaksın ama hiç değilse 1 yaşına kadar yanında kalabilsen harika olurdu,

06/15/2012 14:24:00

fatmacım naber?nasıl gidiyor?alışabildi mi mert?

06/15/2012 14:32:00

Hülya'cım sorma canım yorgun, perişan bir haldeyim abi evde yalnızken fena değil eskiye göre ama biri geilince deliriyor, 

birde alp uyumuyor ya, ana kucağına alıştı zaten sürekli ık mık bugün 2 kez 20 şer dk bile uyumadı sallamaktan yorudludm abi uyuyor ona da yazık ay deliriyorum yaa kocişte geç gelecek bugün çok ashabım bozuk yaaaa sinirlerim harab oldu:((

06/15/2012 14:38:00

fatma zor işler bunlar.allah yardımcımız olsun.defnede bir öyle bir böyle idare ediyorum ama bir yandan da onada kıyamıyorum.kafayı yemem an meselesi:((

06/15/2012 14:50:00

Yaa su bidik biraz daha kolay bir bebek olsaydi komsumun kizi yattigi yerde buyudu resmen yaaa bir gece disari ciktik o cocuk 4 saat araba koltugunda yatti bir kez bile almadi kucagina en eve donerken arabada emzirdi hic unutmuyorum

06/15/2012 15:09:00

valla çınarda zor büyüyor zaten ilk 2 ay gaz olayı bitirdi bizi.kaç kere hastanelik olduk

06/15/2012 15:18:00

handecim sanada hayırlı doğumlar.dursun paşa biraz daha:))

06/16/2012 14:31:00

Merhaba kızlar...:)))

Senemciğim allah bağışlasın, bundan sonraki günler için sana kolaylıklar sabır, evlatlarına sağlıklı şahane yıllar dilerim. Çok güzel görünüyorsunuz fotoğraflarda...

Özlemcim, Drcuğum, Ayşegül, Zeynep sizin kızlar da tam yemelik. Gittikçede güzelleşiyorlar, maşallah... Paşalar da pek yakışıklı... :))) Fotoğrafları gördükçe pek mutlu oluyorum.

Allahımmmm çok sıcak!!! :) Ben bildiğiniz yanıyorum, başkaca da pek bi sıkıntım yok. A aaa bi de sağ kasığımda bi ağrı oluyor hep hafif hafif bir regly ağrısı gibi. Normal herhalde bu haftalarda... 28 inde dr kontrolümüz var, bekliyoruz işte...

Emzirme sütyeni paylaşımlarınız için tsk ederim. Balenli styen filan takmayı düşünmemiştimde, dikişsiz sporcu sütyeni gibi sütyenler almıştım kendime... Bir arkadaşım da öyle kullanmıştı... Ama genel görüş edinilmesi yönünde sanırım alıcam en azından bi tane... Odamız hala gelmedi, çıldırtıcı!!! Ufak tefek gibi görünen bi dolu ıvır zıvır eksik var... Bende öyle böyle geçiyor işte zaman... Herkesi öpüyor, kolaylıklar diliyorum...

06/16/2012 14:38:00

Hülyacım, Fatmacığım ah size de bişiyler yazayım istiyordum ama kafa mı kaldı sıcaklardan bende... Beynimin yarısından çoğu lapa gibi...:))) size de kolay gelsin ne demeli iki çocukla işler daha da zor olsa gerek... Mutlaka düzene girecektir, kadın milleti güçlü oluyor, bence rahat edeceğiniz günler yakın ha gayret!

Banudan hiç ses çıkmıyor onu da merak ediyorum...

Handecim sana da az kaldı, nerede yapıcaksın doğumunu konuşmuşmuyduk hiç? Hatırlamadım... Ay çok heyecanlı. Ben duruma göre Ataşehir Memorial ya da Memorial Hizmet de yapacağım... Ne gittim gördüm ne de ihtiyaçlar nedir ne veriyorlar nevermiyorlar onu sordum. Pazartesi bi görüşiyim diyorum... Öpüyorum cancağazım seni de görüşürüz, hoşçakalın şimdilik.... 

06/16/2012 15:05:00

fatmacım,hülyacım sizinde zor işiniz valla... yaşlar farklı olunca daha da zordur herhalde.

yoncacım teşekkür ederim inşallah senin masalınında güzel güzel resimlerini görürüz :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...