2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/16/2012 23:21:00

Handecim mutfak için bende kendi fikirlerimi söyliyim. Belki faydası olur sanada. Biz de köfte yapıp atacağız buzluğa bol bol. Etli biber dolması bi de. Pişirmeden hazırlayıp koyuyorum. Aslında yaprak sarabilecek gücü bulsam kendimde o daha iyi... Eşimin ailesi Eskişehirde, muhtemelen kalabalık olunur. Hiç değilse acil durumlarda pişirilmek üzre buzlukta bişiyler olsun istiyorum. Ablamda şahane kurabiyeler yapıyor; sakızlı, bademli, kakaolu... Bol bol yapacak cam kavanozlarda epey zaman koruyor tazeliğini... Bi de loğusa şerbeti eve gelen gidene... Tamamdır. Zira ilk günler hiç birşey yapabileceğimi sanmıyorum... B enim bakıma ihtiyacım olacak di mi ama? 

Bende eşelenip duruyorum aynı senin gibi dolapdır çekmecedir... Aaaa o haftalarda nasıl yapıyorlar iş güç diyordum aylar önce, yapılıyormuş valla... :))) Kolay gelsin sana da ama yine de çok yormadan kendini yavaş yavaş...

Sevgiler. Yonca.  

06/17/2012 12:12:00

Yonca hangimizin lapa değil ki, Masal kuzusu doğsun da yine konuşalım :))) ama inşallah senin kuzu emip uyuyan annesini hiç üzmeyen bir yavrucuk olsun:)

amin;)

06/18/2012 11:42:00

selam güzel anneler
cumartesi günü ani bir kararla kv lerle birlikte yazlığa gitmeye karar verdim.çok ısrar ettiler kıramadım bende.cumartesi pazar hızlaalışveriş yaptım valiz hazırladım.sabah kp gelip bizim eşyaları alıp yola çıktı.bende çarşamba sabah uçağıyla iki bebemle gideceğim
allah yardımcım olsun diyorum.başkada birşey diyemiyorum:)))

06/18/2012 13:35:00

ooo valla iyi cesaret nerde yazlık ben gidemem, kv ben gelir seni alırım yeter ki gel diyo, ama kociş yollamıyor aslında ben isterşn 1-2 hafta gitmek

06/18/2012 18:20:00

fatma çok bunaldım:((
2 hafta sonrada eşim gelecek 10 günde onunla kalıp döneriz ankaraya

06/18/2012 18:52:00

Selam kızlar... Sırtım ağrıyor, kemiklerim birbirine gecti, kollarım uyustu... Niye mi ? Çünkü bizim velet sürekli memede olmak istiyor... Dakka bası aranıyor. Bulamazsa basıyor yaygarayı. Ee doğal olarak bizde sussun diye emziriyoruz :/

İyi mı ediyorum kötümü bilmem ama böyle gidiyo iste. Annem sürekli emmesini doymuyor bu cocuk cümleleri ile yorumluyor :( benim de bunları durmamdan sinirlerim bozuluyor :( doymayan cocuk kilo mü alır Allah askına siz söyleyin. Son iki gündür feci bunaldım, moralim sıfır :( cuma gunü aylık kontrolü var. O güne kadar sabrediyorum bakalım ne diyecek doktorumuz. Ayrıca artık evimi de fena özledim. Esimi de tabi.. Garibim her hafta sonu Bursa- Ankara gidip geliyor o da yoruldu artık doğal olarak 3 aydir. Bide şimdi ufakligin özlemi de başlayınca iyice zor oldu. Ay bana bir iki güzel şey söyleyin kızlar bunalıma girmek istemiyorum :(

06/18/2012 18:58:00

Durmamdan = duymaktan

06/18/2012 19:14:00

Nese annenin dediğine takılma lütfen. Kilo alması ve kaka/cis yapması beslendiğini gösterir. Bebeklerin emmek dısında yapabildiği birsey yok. Gazı da olsa, uykusu da aciksa da emme refleksini yapıyor. Emzik almadı mı? Arada emzik ver. Gazını çıkartmayı dene. Anne babanın evi de olsa rahat ta ettirseler evi gibisi olmuyor insanın. Ben de haftaya yazlığa gidicem anmemişse inşallah. Aslında evim de kalmak istiyorum ama Ruzgar hem sıkılıyor hem de sürekli havuza girmek istiyor. Benimse yetişecek ne zamanım ne de enerjim var :( bakıcı ayarlamaya çalışıyorum. 1800-2000 tl para istiyorlar. Maaşımı onlara vericem yani. Valla nese gel beraber girelim depresyona :))

06/18/2012 19:19:00

Heyt ben geldim:)) depresyona girmeyi yasakliyorum herkese saka bir yana sabir kizlar zaman hersey gibi bununda ilaci

06/18/2012 19:20:00

Gerci bizde perisaniz defne icin gidiyorum ozlemin dedigi gibi biraz oyalanir

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...