2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

04/17/2012 14:39:00

oo taze annecik gelmiş:) ay bu emme sorunu benim deen korktuğum şey Mertte çok yaşadım Allah bunda yaşatmasın, Amin :D

04/17/2012 14:48:00

Aminnnnn :))

04/18/2012 05:03:00

günaydın 2 gündür ben evdeyim giriyorum ya kimsecikler yok, ama normal tabi taze anne olunca :D

Aysegül'cüm burada da kutluyorum seni, 27 yaşın kutlu olsun, hayatının en yorucu ama en tatminkar yılı olacak;)

04/18/2012 12:19:00

merhaba kızlar... fatmacım fırsat buldukça (ki çok zor oluyor) girmeye çalışıyorum ama dünden beri çok üzgünüm gerçekten, gece boyu aklımdan çıkmadı Dr. Ersin ve eşi Sibel, üstelik hamile olduğunu öğrenince daha bir içim yandı! Aynı hastanede asistandık biz, herkesle iyi geçinen, sakin, çalışkan bir adam nasıl olur böyle bir caniliğe kurban gider... Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun :(

04/18/2012 12:35:00

CANIM BENİM ÇO KORKUNÇ ONCA YIL OKU EVLEN YUVA KUR AİLE OLMAYA NİYETLEN:( TAKTİRİ İLAHİ TABİKİ KADERE İNANIYORUM YARIN NE OLACAĞIMIZI HİÇ BİLMİYORUZ AMA OLUŞ ŞEKLİ İNSANIN CANINI YAKIYOR :(

04/18/2012 13:15:00

Merhaba kızlar yeni grup hayırlı olsun bende geldim :)) 

Bütün sayfaları okuyamadım şöyle bir göz gezdirdim... Eylemccim gözün aydın erkenci çıktı senin bebişte :) Sağlıklı olsun gerisi önemli değil. 
Fatmacım odayı çok beğendim sağlıkla uyuyup büyüsünler odalarında. 
Neclacım sizin odanızda çok güzel olmuş. Güzel günler geçirsinler inşallah... 
Ayşegülcüm o küçük sivilceler bizimkilerde de var. Normalmiş olması...
Yağmurunsesi hoşgeldin aramıza. Bizim grubumuz herkese açık :))  
Özlemcim gerçekten çok kötü çok vahşice... Mekanı cennet olsun...
Emzirme problemi herkeste var herhalde. Ama bizde epeyce var. Bzim kızların ağızları çok minnak olduğu için ilk başta alamadılar. Mecburen biberon kullandık. Şimdi de hanımların keyfi olacakta memeyi tutacaklar  :) Zaten tek başına süt yetmiyor bizde mama kullanıyoruz mecburen. Tabi yine de çıktığı kadar süt veriyorum sağarak.  
Hepinizi çok çok öpüyorum. Fırsat buldukça gelmeye çalışıyorum. Valla çok özlüyorum sohbetlerimizi :)

04/18/2012 16:40:00

bende bugun  sadece emzirdim ekstra sağdıgım sütten vermedim yani,sabah 5 ten beri hiç uyumadı desem:):)saka gibi artık tukenme noktasındayım,memede ağlıyor uyuyor tekrar uyanıyor emiyor iki çekiyor uyuyor falan butun gun bir omur gibiydi:)ya nasıl uyumadan duruyor ben onu anlamıyorum ağlamaktan helak olması lazım cin gibiydi valla:)artık bu saat itirbariyle mesai eşime geçti gece 12ye kadar o bakıcak bende 12 de nöbeti devr alıcam.yoksa dayanmam mumkum değil,gece emzirirken yada sut verirken başım dusuyor çok korkuyorum biçimsiz bir şekilde uyuya kalıcam bebeğime bişey olucam diye aklım çıkıyor.herkese kolay gelsin bu miniklerin emmeyi ogrenmeleri biraz zaman alıcak sanırım o zamana kadar sabaha kadar dans:)

04/18/2012 16:43:00

bu arada doktoru vatandaşa önce duşman gibi gösteren binlerce doktorun hayatını tehlikeye atan sonrada onlem almaya kalkan zihniyete bir kez daha yazıklar olsun diyorum.beddua etmek huyum değildir ama doktorsuz kalsınlar hepsi!

04/18/2012 19:27:00

Arkadaşlar merhaba gruba aktif olarak katılamasam da haberdarım. Ben suan hastanedeyım sancılarım başladı ve 1 cm açıklık vardı. Sürekli Nıdılat vererek durdurmayı denedıler. Ve suan sancılârım çok azaldı ama ara ara var yıne de. Bu şekilde bir tecrube yaşayan var mı, nıdılata ragmen dogrurur muyum acaba:(

04/18/2012 19:34:00

Arkadaşlar merhaba gruba aktif olarak katılamasam da haberdarım. Ben suan hastanedeyım sancılarım başladı ve 1 cm açıklık vardı. Sürekli Nıdılat vererek durdurmayı denedıler. Ve suan sancılârım çok azaldı ama ara ara var yıne de. Bu şekilde bir tecrube yaşayan var mı, nıdılata ragmen dogrurur muyum acaba:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...