2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/19/2012 08:27:00

hülyacım evet bencede iyi olur. ortam degisikliyi bunalima iyi geliyo))) 

06/19/2012 12:37:00

Merhaba kızlar:)

Ayselcim hoşgeldinnnn, sen baya büyüttün kuzuyu, öp kokla benim için...

Neşecim, Özlemcim girmeyin depresyona kızarım ha :) Çok zor biliyorum kızlar, ya da tahmin ediyorum diyim ama şükür sağsağlim aldınız bebelerinizi kucağınıza... Çok az kaldı bence oturacak düzenleri... Özlemcim tabii iki çocuk daha zor ama yazlık oğlana da iyi gelecek bence, sende azıcık dinlenirsin, yüzersin fırsat buldukça, kendine vakit ayırırsın...

Neşe'm sen ne zaman döneceksin yuvaya? 40 ı çıksın diyemi bekliyorsun... Vallahi bana göre de insan anca kendi evinde rahat ediyor. Yıllarca yaşadığım ev ana-baba evi hatta doğduğumdan beri hiç değişmedi bizim evimiz düşün yani... 2 gün kalıyorum evim diye koşa koşa dönüyorum geri. Ne çabuk alıştım ben koca evine? :))) Bana kalırsa Ankara ya git Neşecim sen bir an evvel, özlemez mi insan özlemişsindir elbet. Ayrıca senin oğlan fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla bldiğin tosibik, nereye kilo almıyormuş... Bazen kendi annelerimizde bir alem olabiliyor... Annemin bana neler önerdiğini anlatsaammmmm...:)) Sıkma canını bitanem hı hııı  de, sen kendi iç güdülerine güven, ben öyle yapmaya çalışıcam... Vallahi sizi şöyle avucumun içine koyup Ankaraya evinize koyasım geldi. Sıkma canını bitanem herşey rayına girecek.

Hülyacım bence yazlık şahene fikir. Hem destek alırsın K.V den, hemde kendine zaman ayırırsın , şahane bi fırsat bence... Benimde nasıl suya giresim var, anlatamam. Belki haftaya havuza girerim:)

DR cum Ankara buluşması mı yapsak acaba? Çok kış bastırmadan... Ay ne güzel olur. Seni de güzel kızınıda öpüyorum arkadaşım:)

Biraz belim ağrıdı artık bilgisayar kullanmak da zorlaştı... Biraz yüriym kızlar... Herkesi öperim... Onlıne kalacağım, buralardayımmmm 

06/19/2012 12:49:00

yoncacım senin doğumda yaklaşmış iyice.sağlıkla gelsin kuzucuk inşallah
bakalım yarın gideceğim.inşallah daha beter olmayız burdaki halimizden.kv kp yardımcı olurlar o yüzden biraz daha rahatlarım sanırım

06/19/2012 12:56:00

Bilmiyorum Hülyacım yaklaştı desek mi?  Perşembe 34 haftalık olacağız. 38. hafta da doğacak... 4 hafta desek... Bana vakit geçmiyor... Sabırsızlanıyorum... Ama bir yandanda erken doğum filan allah korusun hiç istemiyorum. Vaktin de sağlıkla gelsin... Çok sıcak filan ama dayanırım diyorum...

Bence senin için şahane olacak. Denize de gir, deniz güneş gibisi var mı hem ruhuna hem bedenine iyi gelecek... Ohhhh missss gibi...  

06/19/2012 13:04:00

zamanında gelsin kuzucuk boşver.çınar 35 haftalık doğdu.çok çok erken olmamasına rağmen zorlandık
burdaki halimden daha iyi olur diye düşünüyorum

06/19/2012 15:54:00

Canlar ve canların kuzucuklari nasılsiniz ??? Yoncam canım saol :) kırkımız çıkar çıkmaz gidicez insallah evimize. Hem bu hafta sonu bebisin kontrolü var sonraki haftada benim 40 kontrolum var ya onu bekliyorum. Gitsem sırf kontrol için bı daha buraya gelmek dert 1 hafta icinde. Hepsi bitsin sonra gidicem diğer kontroller artık Ankara'da devam eder herhalde... Ama dediğin gibi fizan da bile olsa insanın kendi evi gibisi yok :))

Doktorcumun Ankarada buluşma fikri süper :)) bayıldım şahsen ;)) her zaman bekleriz dimi komsucuklarim :)) ( Hülya ve Ozlem )

Hulyacim sana da şimdiden iyi tatiller canım yaa. Git güzel güzel kafanı dinle, rahatla biraz insallah. İmkanin varken değerlendireceksin :) doktorcum sizin tatil plânı da insallah en kısa zamanda gerçekleşir. Bizim oğlan da saolsun hafta sonu bir çay kahve kacamagini bile burnumuzdan getirdi bide tatil falan yapsak ne hale getirir tahmin bile edemiyorum :)) ama Eylül'de gidicez bizde bakalım. O zaman büyümüş olacak nasıl olsa bide annemlerde gelecek. O yüzden daha rahat olucak insallah ama su aralar cidden mümkün değil ;)) bizimki varlığını hatırlatıyor yani ağlıyor kızlar doncem yine :)) öptüm

06/19/2012 16:35:00

aaa evet herkesi bekleriz valla.bebeleri kapıp gelseniz keşke

06/19/2012 16:38:00

ay keşke bende gele bilsem(((

06/19/2012 18:42:00

Ooo tatil planları başlamış bile :)) Yapalım tatilimiz de bi kendimize gelelim dimi ama yahuuu :)) ankara'daki anneler çoğaldı :) artık buluşup bol bol sohbet eder bizi çekiştirirsiniz :))

Bizimde annem 1 temmuz da antalya ya gidiyor. Kadının ev orda ama bizim sayemizde evinde kalamıyor :) Bizde 10 ağustosta Antalya'ya gidiyoruz ailecek :) Eylül 3 te eşim iş başı yapacak ama ben kızlarla 1-2 hafta daha kalırım sanırım :))

Neyse ben kaçayım bizim duru hatunu mızmızlanmaya başladı :)

Çok çok öperim hepinizi...

06/19/2012 19:19:00

guzeller guzeli annisleeeer mirabalaaar.. herkesler iyidir umarimmm gecmis muhabbetlere bakamadim :( monnoslarda iyidir umarimm :)

ben evde masal hanimla vakit geciriorum iste..allahin manisasinde yapcak bide yok.. evde tum gun... bugun dev sutune basladim :((((( masal malesef 2 haftada 100gr aldi cok cok az.dr devam sutune baslayalim dedi..bed yine de az vericem tam dr uymucam..kendm iyi beslnip sutumu kalitelestirmem lazim :(

masal dun yuzustu donmeyede basladi..cok kipirdak bu cadi yaaa.. 1sn bile yalniz birakamiyorum :))

devam sutu veren varmi yaa ? cok vicdan yapiyorum ben :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...