2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/19/2012 19:20:00

dev = devam :))

06/19/2012 19:34:00

vicdan yapacak birşey yok ayşegülcüm.sağlıklı olsunda gerisi boş hiç üzme kendini
ama önce meme ver hemen üstüne mama teklif et.hem o açlıkla kuvvetli emeceğinden sütün bollaşır
alkolsüz bira içer misin bilmiyorum ama bende çok işe yarıyor.malt içeceği o kadar fayda etmedi bana.tabi hergün içme:)) haftada 2 kere falan içiyorum ben

06/19/2012 21:29:00

ayşegülcüm vicdan yapacak bir durum yok bencede. Sen vicdan yaparsan ben ne yapayım :)) sen en azından süt verip yanında devam sütü veriyorsun. Bizimkiler 1,5 ay ancak anne sütü aldılar o da çok mama az süt şeklinde. Yani rahat ol sağlıklı olsun yeter ki...  

06/20/2012 03:26:00

ayy rahatlattiniz beni kizlaaar :) valla alkolsux bira deneedim.dundenberi bol bol baklava yiyorum :)) oda sut yapooyormus..offf iyiiiiice sisicem sanirim sut yapayim derken :))

bu arada masal mamayi sevmedi :/ almiyor ccuk agzina biberonu..onun savasini verirken uykusud acildli :)))

06/20/2012 05:30:00

gunaydin kızlar. nasilsiniz güzel annişler ve bebişleri

ayşegülcüm ben daha 20 günlukken devam sütü verdm canim. bende hala cok üzülüyorum bu duruma. amma bence sen yine de devam sütüyle beraber anne sütü ver. hurma da süt getiriyo. bide sütlü çay iç canım. onlarda sütartırıyomuş. hatta bence devam sütüne geçme. banada doktor oyle dedi. sonra bebiş memeyi redd etti istemedi.(O((((

06/20/2012 06:42:00

Gunaydiiiiiinnnnnnnnn... Aysegulum daha oncede söylemiştim galiba ama tahin helvasını da unutma :)) günde 1 parça da olsa at ağzına afiyetle ye :)) doktor bana tahin pekmez demişti ama ben onu ekmeksiz yiyemem bu sıcakta diye helva yiyorum. Ama kızların dediği gibi vicdan yapacak bisey yok... Sutumuz olduğu sürece onlarda emdigi sürece emzirmeye devam edicez. Hem mamalar hem sütler sifa olsun bebislere

06/20/2012 09:07:00

suhandecim sen nasilsin canim? bence bol bol su iciyosun ya ondan sisiyo. 

06/20/2012 09:18:00

kızlar kuru dut süt yapıyo...ankara buluşmasını yapın ne güzel olur...benimde hbrim olsun:) öpüldünüz

06/20/2012 09:45:00

Ay Eda naber? Geçenlerde aklıma geldin. Bu kızdan haber yok bı doguma geldi bı daha sesini duyamadik diye düşündüm. Ama iyisiniz anlaşılan. Ankara buluşmasını haber veririz de sende daha sık gel buraya yoksa kaçırırsın valla :)) oglusunu kokla benim için :)

Handecim artık sisliklerin olması cok normal. Bol bil sıvı tuket ve mümkün olduğunca kendini yormadan yürüyüşler yap ama gözünü seveyim bı sıcaklarda akşamları yap hafif hafif. Benim de ayak bileklerim cok şişti ama ellerimde falan olmamıştı. Kayseri'de ki doktorum ellerinde ve yüzünde şişme olursa haber ver demişti bana ve tansiyonunu takipte tut demişti. Doktoruna sisliklerini söyle bide tansiyonun yükselme ihtimalinde soda içmeyi de sor. Yanlış hatırlamıyorsam maden suyu tansiyonu etkiliyordu. Hafif yürüyüşler dısında da uzat ayaklarını dinlen artık 37. Haftadadin. Evde dolap molap uğraşma yani ;)))

06/20/2012 10:22:00

hosgeldiniz hanimlaaar :)

nesem valla bol bol tahin ve tahinli helva yiyorum.dun gece bi bardk boza ictim uykumda udtum sirf dut olmus :)) gogus pedide takmamistim :)) dut ta yiyimm.sonumu pek iyi gorrmuyorum :))))

handecim dus ve bol yuruyus cok iyi geliyor.ama nesenin dedigi gibi aksam srrininde cik ;)

valla bu ankara tayfasini kiskaniyorummmmm :) firsat olsa keske bendr gelsem.. toplanirsaniz bize de bi canli baglanti yapiverin baaari :)

masal hanim ogle dusunu yapti uyudu..bende devrildim hemencik..

cok optummmm..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...