2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/21/2012 08:30:00

Hülyacım sıvu kaybı arttığı için emiyordur, sadece anne sütü aldığı ve yeterince emdiği için suya ihtiyacı olmaz ama azıcık sudan da bişeycik olmaz ;)
Neclacım sevindim reflüsünün düzelmesine, kabızlık için zeytinyağını deneyebilirsin, günde 1-2 kere çay kaşığıyla saf z.yağı iyi gelir, ben de veriyorum, çok yaşadık kabızlık problemini biz de...mamayı vermek için farklı yollar denesen, mesela beslenme sondaları vardır ya onların ince olanlarından temin et, açık ucunu biberona daldır, diğer ucu da memeyle beraber ağzına ver, memeyi emerken farkında olmadan mamadan da çekecektir, bir dene bakalım...ayrıca çok seçici olabiliyorlar bebekler, deişik mamaları denemişsindir heralde... şimdiden iyi tatiller ayrıca, ay ben cesaret edemiyorum kızlar yaa, 3 gündür sabahtan akşama çıldıracak gibiyim valla, offf...

06/21/2012 09:57:00

eşimin akrabaları neden yuwamı bozmak için ellerinden geleni yapıyolar yaa neden çekemiyolar bizi millet kendi derdini bıraktı gamzeyle fatih aşşağı gamzeyle fatih yukarı yok bebekleri zayıf yok şu yok bu yaa herşeyimiz batıyo millete yaa yine akşam bi sawaş çıktı taaa ebelerinin kardeşlerinin kızı yani dıdımın dıdısı derler ya hiç bilmediğimz kişiler hakkkkımda dedikodu yapıyolar yaaa kaynanamla dedemle hepsiyle dün gece kawga döğüş bağrıştık yaa çıldırmak üzerym şeytan diyo hepsini sil gitsin ama eşim ne olcak boşıcam nerdeyse sırf onlardan kurtulmak için :((((((((((((((((((((((((((((((((

06/21/2012 10:21:00

kaynanam beni hiç sewmedi zaten hep yüzü asık olan bi kadın ben sewdiğimide kızdıgımıda belli edemem deyip köşeye çekilen biri sewe sewe mutlu olsunlar diye yaptıgım herseyde iki güzel söz söylemeyip üzerine bide ehh işte diyen biriydi  hiç bişiyden mutlu olmayan komik bişe bile olsa boş boş bakan biri aslında dün akşamki konuda belk bendede hata wardı ama bunalımdaydım napıyım elimde olan bişi değildi :((

06/21/2012 13:54:00

boşweremiyorum çünki sayesinde bütün aile bana düşman kesildi :((

06/22/2012 13:45:00

Günaydııııııııııııııııııııın

06/22/2012 13:49:00

gamzecim cok uzuldum canim. bende duymazdan gel diyecegim. bos ver onlari. sen mutlu ol. aldirma ya... malesef her ailede oluyo boyleleri

06/22/2012 21:46:00

gamzecim seni cok iyi anliyorum.bende de var bi dert.ben dogumumun ertesi gunu kyinvalidmin dengedizligine maruz kaldim.ilk torunu hic orali olmadi.birde torununu vermemisiz dir laf soyledi..annemde karsi cikinca bu sefer bana seni aldigima pisman oldum sutun kesilsin falan hic hos olmayan seyler soyledi..

ortalik karisti.esimle sorunlarim oldu esimi doldurdu cunku..3aydir cektigimi bir ben bilirim.mutluluk tolleri baydi... esimle simdilerde iyiyiz.. ama esimin ailesiyle benden ozur dilemedigki mucddetcr gorusmeyi dusunmuyorum.cok zor gunler gecirdim cunku hic hak etmedigim halde..o kadin yuvamin huzurunu bozdu...

allahindan bulsunlar!!

ayyy gerdi beni yine :)))

neyse sekerim,biz guclu bir anneyiz minnislarimizin bize ihtiyaci var.. sabirdan baska bise yok.skma canini. her zaman dinlemeye hazirim ;)

06/23/2012 00:14:00

Aycegulcum, simdi durumlar nasil ?? Allahından bulucak elbet. yuvanı bozuyordu az daha. 

06/23/2012 04:37:00

allah nasil biliyorsa oyle yapsin bu insanlari.cocugunun yuvasini dagitmaya calisir mi insan ? Bu nasil bir kindir.insanlar boyle guzel gunlerin icine etmeye ne merakli:((

06/23/2012 05:13:00

Kayinvalidemle 2 yıldır görüşmüyoruz. Telefonla yetiyor sagolsun. Esim de basta bana hak verirken doldurmalar sonucu farklı davranıyor arada. Ben de de aynı dertten var yani.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...