2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/23/2012 06:28:00

özlemcim sanada çok üzüldüm:((
torunlarını görmeye gelmediler mi?

06/23/2012 06:53:00

Off yazık yaa, nasıl içleri elveriyor gerçekten, biz de anne olduk artık, çocuğunun mutsuz olmasına nasıl göz yumabiliyor bu analar hem de kendi bencillikleri için! Elbetteki huzur bozulur böyle durumlarda ama görmezden gelip hiç yok gibi davranmak en iyisi, biraz da politik olmak lazım, ağzına göre laf vermek yani, ben de hiç beceremem ama öyle işte, bencil insanlarla başa çıkmanın tek yolu ;)

06/23/2012 08:57:00

Owww kv problemleri çok fena. Allah yardımcınız olsun valla. Benim öyle pek de problemim yok şükür. Ama çok sıkı fıkı da değiliz. Yani mesafe koymak lazım birazcık dimi ama :)

Ama bu hafta annem antalyaya gidiyor ve kv gelecek bakalım nasıl olacak. Bizde ağustos 10 da gideceğiz annemin yanına yani 1 ay kadar idare edicez artık :))

06/23/2012 09:10:00

Zeynepcim allah kolaylik versin canim) azerilerin sözü var YOLA VER GETSİN))) yani idare et artik))) cok sukur benimde pek sorunum yok bende YOLA VERİRƏM))) Ama benim eşimin babası(turkcesini unuttum) o bizim bebişi tam 2 aylikken gordu. yani insan hic merak etmezmi torununu... bizimde boyle sorunlarimiz var. benim eşimi hic sevmiyo adam

06/23/2012 10:29:00

benim kv ve kb hala masali gormediler. o tartismanin olduu gun son gorusleri oldu.. esim foto gonderiyormus sarada.. cok dolduruyor esimi yaa..adam bana hak veriyor ama yinede doluyor.. o ayri gidiyor ailesine ben ayri.. birtek kardesumle iyilr.arka caddemde kaynim var o bile 3 aydur gelmedi evime..cok dusunutorum napim die ama cahille ugrasmak hakkaten cok zor cok... kadinin bi dengesizligitum hayallerimi alt ust etti.. eminim yanina kalnaz cok ah ettim.. bundan sonra keyfime bakicam.stresim kizima yansiyor cunku..

bana kizim,kendi ailem ve esim yeter :) kimsenin sahte sevgi gosterisine ihtiyacim yok :)

handecim dusunme bunlari simdiden.tadini cikart bu gunlerin ;) iyieglenceler bu arada :) aman sicaklara dikkat ;)

06/23/2012 11:04:00

amaaaan benm kv doğumuma geldide ne oldu doğurmadğm gece yanmda kaldı ablamla ablam sabaha kadar sırtımı belimi owdu sancı çekerken buda kıwırdı kıçını yattı sabaha kadar horlayarak öğlende dğm yaptım millet bnmle ilgilennce buda ayyyy bana bişiler oluyo deyp bastı gtti ewine kmsem yoktu yani annemde babanem yatalak gelemedi :((( rabbm herkesn yardmcsı olsn :(( hala psikolojım alt üst :(( süt bile kalmadı göğsmde :(((

06/23/2012 11:13:00

Ben takilmiyorum gamzecim. Ruzgar ve Adel herseyden önemli benim için. Gelip görmeyi bırak tel bile acmadılar. Keyifleri bilir. Sıkma canını sende çocuğunu duşun.

06/23/2012 11:32:00

bnmkilerde daha kucaklarına bile almadılar üstüne feyste anne klubünde sohbet etmiştik orda hiç aklıma gelmedi görecekleri kv bebeğimi kucagına almadı bile demiştm adiii biri yememiş içmemiş yetiştirmiş kv birbirimize girdik dedim bende madem tanımadgm insanlara karşı derdimi döküp rahatlamamı istemiyon bnde anneme anlatrm kapına dayanır bana yaptklarn için :((((

06/23/2012 11:36:00

Ben ağız dalaşına girmiyorum, saygısızlık asla etmem. Sabrederim. Sana da nacizane tavsiyem sakın ve sabırlı olman.

06/23/2012 11:56:00

bence de hic agiz dalasina girme..hic takmiolar uzulen sen olursun yine.. bosver.bebisin cok daha onemli.. bende birde uyuz bir elti var.dogum fotolarimda esim ve ailemle olan fotonun altina salakca bir yorum yapmis aninda sildim..esimle beni gerecek aklinsira..

sabrin sonu selamettir,birak o ceksin sen hiiic takma..kocanla iyi olmaya calis ;)

benim kv de hastaneden eve gelexegim gunn carsida gezme istegi tutmus.. diger ogluna alisverise cikmis.. torununa bir battaniye bile zorla aldirdm.. ayyyy neyse :) cok dertliyim kv drmen ama defterleri acip can skmaya gerek yok..

aman gamzecim skinti yapma bebis dha cok kucuk sutune ihtiyaci var..bende cok korkmustum sutum jesilcek diye..birde beddua etti yaa!! seytanindan bulasica..

biz hep burdayiz dinleriz seni :*

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...