2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/23/2012 11:27:00

ben bugüne kadar hiç bi saygszlk yda terbyszlk yapmdm ne dedilerse sineye çektim ama eşimi doldrp doldrp üzerime göndrnce 50 defa boşanmann eşiğnden döndük bnde yuwmın huzuru için konuşmak zornda kalıyorum

06/23/2012 12:07:00

en guzeli..hic bulasip agzina kaf verme..biz masal 3 gunlujtu vosanma mevzusubu konystugumuzda.. bebislerim iciin ve esimi sevdigim icin sabretmek zorundayim..

kiyamam sana,offfff ben hic boyle yuva bozucu bir anne olmucam..ne anliyorlar bundan yaa.. :/

06/23/2012 12:09:00

Merhaba kızlar; hay allah neler olmuş... Ayşegülcüm bilahare konuşuruz tatlım hiç bilmiyordum ablacım sen neler yaşamışsın...:(( Hiç takılma ama; keyfine kızına bak, kocana bak sen artık... Üzme kuzum hiç kendini... Tatile çıkın işte sok artık şu kuzuyu suyaaaa:)) sende fıstık gibi güneşlen yüz... Ahahahh benimde aklım fikrim güneşte deniz de şu sıra...

Gamze sana da kolay gelsin, çok bişiy yazmak istemiyorum ben bu konularda , çok sinirleniyorum, ayarım  kaçıyo çünkü... Aslında Özlemde yazmış ya en güzeli, üslubu bozmadan, saygısızlık etmeden had bildirmek... Cahil insana, kötücül insana gerçekten had bildirmek gerekiyor ki; kime neye nasıl bulaşılamayacağını anlasınlar...

Beni soracak olursanız, sıcaklarla boğuşmaca... Dün çok zor yürüdüm bi de sol bacağıma bir ağrı girdi, siyatik gibi... ama bu gün aynı şey yok. Ağırlaştım ayol... penguen yürüyüşünü de geçtim ben... Bildiğin ayı oldum:)) Son 4 hafta için tavsiyelerrr rica ediym ben...

Mesela süt olsun diye bi takım çaylar varmış onlardan içmeye başlamalı mı son ayda? gibi gibi işte... A-aaa bi de dün Masal Deniz in odası geldi, nihayet... Ev biraz serinlesin yerleştiricem bu gün... :))) 

06/23/2012 12:10:00

ayşegül inan şoka giriyorum yazdıklarını okudukça.nasıl bir insan bu kadın ya.kusura bakma terbiyesizliğin dik alası yaptığı
sütün kesilsin diye beddua etmek.allahta ona layık olduğu cezayı versin inşallah

06/23/2012 12:13:00

yoncacım şimdiden birşey içmene gerek yok bol su birde içersen eğer alkolsüz bira benim sütümü arttırıyor

06/23/2012 12:17:00

Hülyacım hamileykende içtinmi alkolsüz bira, bu sıcaklar da da bir canım çekiyor ki hiç sorma...:))

06/23/2012 12:20:00

yok canım hamileyken içmedim.şimdide haftada 1 yada 2 kere içiyorum yani sürekli değil

06/23/2012 12:21:00

bunlar soyledikleri..yaptiklari var birde.. valla peygamber sabri var bende de.. :))

cok guzel rol yapiyo ama helal olsub :) agliyo sizliyo anneyim ben bilmem ne guzwl kandiriyo :)) Allah girmuyo degil..inaniyorum verecek crzasini..

yoncamm o kadar skildm ki bu mavzulardan hergun beynimi kurcaliyor..anlatip tadini kacirmak istemedim :) tatile gitmeyi cok istiorum yakindir du bakalim..cok planimiz vardi suya dustu :( dur ana olmefik ya :) saglik olsun hepsini yapicam ben :)

06/23/2012 12:23:00

bende icicemmm :)

ayy ben arada esim icerken 1-2 yudum caliyorum :))

boza guzel sut yapiyor ;) ama onuda bu mevsimde bulmak dert.. :)

06/23/2012 12:24:00

az değil desene oğlunuda fişeklemiştir o masum halleriyle

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...