2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/23/2012 13:43:00

Ayşegülcüm ben buradan hiç yazmiyim hakikaten dilimin ayarı kaçıyor bu konularda... Gaz da vermiş olmiyim böylece diye tutuyorum kendimi... Şu kadarını söyliyim bu tarz anneler Kv ler özellikle erkek anaları genelde ' mutsuz' olmuş kendilerini doğru bir biçimde var edememiş annelerden çıkıyor. Bi de cahilse vay gelinlerin haline!!!  Erkek evlat sahibi olmak üzerinden de varolmaya çalışanlar var... Ben kocasıyla mutsuz oğluna aşık ne anneler gördüm ki oğlanın üzerindeki tahribatı baskıyı düşün bu koşullarda... Gerisini gel sen analiz et... Onun için kuzum, sen kendini doğru ifade edeceksin kocana, öpeceksin seveceksin, siz çekirdek ailesiniz kimse duvarlarınızdan içeri sızıp terbiyesizlik edip, huzurunuzu bozamayacak. Bunun içinde sen güçlü olacaksın. Çünkü erkeklerin becerebileceği işler değil bunlar maalesef:)) Sen halledersin kuzum beniiiimmm:)))

Oh hülyacım doğuriymde kendimi alkolsüz biraya vuriym ben bari o zaman:)

06/23/2012 13:44:00

yazmiyim demişim ama bak bir iki laf etmişim yine tutamıyorum kendimi ama kibar kibar yazmışım ha, iyi olmuş.....:))

06/23/2012 13:50:00

yoncacım şimdi ben bir tane içti mi 2-3 gün sütüm bollaşıyor sanki yada bira içmek için bahane:))

06/23/2012 13:54:00

hatta ilk içtiğimde gece bir baktım eşim dürtüyor hülya kalk yatağa mı işedin diye?:))))
meğerse sütüm akmış çarşaf ıslanmış.gülmekten komaya girmiştim:))

06/23/2012 14:24:00

Ayşegülümm neler yaşamışsın sen canım benim, yine de hiç yüzünü asmadın burada bile, helal olsun sana, güçlü kızsın sen seni üzenler senden korksun dimi ama :) diyecek laf bulamıyorum aslında Yoncanın dediği gibi çok şey var da söyleyecek, boşveeeerrrrrrr... nasıl bir bedduadır o, ama kötü söz sahibine dönermiş, ettiğini bulur bulacaktır mutlaka...
Yoncaaa sen ne tatlı bir yaz gebesi olmuşsun öyle, facede bir resmini gördüm, bayıldımmm, Allah nazardan saklasın :))

06/23/2012 15:37:00

Teşekkür ederim Dr cuğum ama çok şişiyorum sıcaktan, yüzüm patetes gibi...:)) Bi de çok duygusal oldum yav, ota boka ağlamak, sonra halime gülmek ama peşinden bi daha ağlamak gibi...:))) Ama herşeye rağmen bu haftaları görmek şahane bişey... Sağlıklı sıhatli alsam şu kızı bi de kucağıma...

Evet Hülya kararlıyım içeceğimmmmm:))))  

06/23/2012 16:15:00

ah drcum ozlemcim sorma.. annemler hep bana kizarfi sorun bendedir yanlis ankiyorumdur diye.. simdi onlarda anladi nihayt :)

allah sabir verdi cok sukur :)) kolay gecmedi o gunler ama iyiyim simdi cok sukur.

ah yoncam boylesi dusman basina desem dusmanim yok ama olsa ona acirdim :))

ya kizlar persembe gunu masal rotavirus asisi oldu keyfi kacti kiyamam :(( atesi yojk ama mizirdiyor :/

06/23/2012 17:18:00

ay amaaaaannnnnnnn offffffffffffff puffffffffffffff sıkıldım beyaaaaa :(((((((((

06/23/2012 18:50:00

Ayşegülümmm sende gerçekten de peygamber sabrı varmış maşallah :) Sen hiç üzülme canım kötülük eden kötülük bulur. Allah büyük sana bunları yaşatan kendi kat kat fazlasını yaşar.  Eminim senin yuvanın huzurunu kaçırabilmek onun için büyük mutluluk olacaktır. Ona bu zevki yaşatma canım. Eşinle eskisinden daha da bağlı olun daha da mutlu olsun yuvanız güzel kızınızla o da hasetinden çatlasın :)))

gamzecim ne varsa insanın kendi ailesinde var öyle kv den gelecek hayır allahtan gelsin :) en güzeli özlemin de dediği gibi pek muhattap olmamak.

Yoncacım hayırlı olsun Masal Deniz'in odası iyi günlerde kullansın sağlıkla inşallah :) Resmini bende gördüm gerçekten de süpperr görünüyorsun. Kızın senin gibi bir anneye sahip olacağı için çok ama çok şanslı :))

06/23/2012 19:34:00

haklisin zeynepcim :) umarim bundan sonrasi cok guzel olur :)

bu aradaaa masal denizin odasi hayirli olsuuuuun :) 2.isim de netlesmiiiis ve supper olmus ;) fistigin kendiside ismi gibi guzel olacak :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...