2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/24/2012 17:04:00

Yoncam çok normal böyle olman. Zaman azalıyor masalımız büyüyor. Bir de emzirme sütyeni hakkında yorum yapayım. Ben hiç sevmedim ve kullanamadım. Bugün gittim M&S dan toparlayici sütten aldım. Çok kilolu oldugum için büyük memelerimi bari biraz küçülteyim dedim :)))

Muck

06/24/2012 17:25:00

Özlemcim bende uzaktan bu emzirme sütyenlerine hiç ısınamadım. Hatta buradan sormuştum... gelen yanıtlar üzerine bari bir tane alayım diye karar vermiştim. Ben hamile külotları da giyemedim, aldım ama çöp oldu. Ben dikişsiz şort külotlarla rahat ettim hamileliğim boyunca... Hastane çantamada onlardan alıp  koydum. Sütyen olararak da yine dikişsiz ince askılı- çapraz askılı sporcu sütenlerinden aldım. Sürekli alışveriş yaptığım bir iç çamaşır mağazası var, sahibinin kızı da 1 yıl önce doğum yaptı. Benim de huylu:) olduğumu bilir, kullanamazsın sen emzirme sütyeni demişti... Kendide kullanamamış emzirme sütyeni...

Bana bu dikişsiz sporcu sütyenlerini önerdi, bende aldım. Bakalım rahat edebilecekmiyim. Bende şimdiden koca memeliyim...:))) Bana da Marks annd Spencer yolları gözüküyor doğumdan sonra... Onu topla bunu topla halimde vücutlar zati canım napıcaz bilmem bende epey kilo aldım, sorma....:))) Öpüyorum canım sağol...

06/24/2012 18:07:00

Handecim kolay gelsin... Bu şiler ödemler özellikle bu sıcaklarda normal diyorlar... Görenler hiç bişiy yok bu da ödem mi diyorler ama bana bu kadarı bile çok muş gibi geliyor. Ben nemden olsa gerek sabahları yüzüm şiş uyanıyorum sontra gün içinde iniyor... Ayaklarımda çok yorulursam, ellerimde ağrı da var ama tolere edebiliyorum şimdilik... Ben senin haftana geldiğimde gireceğim sezeryana 38+ 4 hedefliyoruz ama balkalım... Seninki de mi sezeryandı...?

Bizde öyle çokkk detaylı bir temizlik yapılamadı henüz maalesef...  Hergün süprülüp siliniyor bende dolap içi filan uğraştım epey ama bende şu sıra çok yoruluyorum. Allahtan eşimde evde ve çok yardımcıdır o da sağolsun... İdare ediyoruz ama bi cam kapı istiyor ev...:((

Sende benim gibi sıkıntıılısın anlaşılan...:))) Peki emzirme sütyeni aldın mı?

06/24/2012 18:19:00

Yoncam bir tane emzirme sutyeni al bulunsun.

06/24/2012 18:23:00

Öyle yapiym diye düşünüyorum bende canım tsk edrim ilgin için. Korse doğumdan sonra alırım diye düşünüyorum ama... Bi drumla konuşiym bunu ben...

06/24/2012 18:27:00

Drum

Kırkın çıktıktan sonra korse kullanabilirsin dedi bana ama ben sıkıntiliyim kullanamam

06/24/2012 18:33:00

Yoncacım bu kitap işini tuttum ben, "bir Dr anne olunca bütün doğrularını nasıl çürütür" bu da alt başlık :)) hande ve yonca bu sıcaklarda hamile olmak da zor, Allah kolaylık versin size me diyeyim...

Biz de uykusuz kızımla oturuyoruz, kendisi koltukta uzanıyor ve kendince avizeyle konuşuyor :)) birazdan başlar vızırdanmaya ama tövbe uyumaz :)

06/24/2012 18:35:00

ozlemim ay cok seker avizeyle konusuyo ya)) masaALlah/ benimkinin kulagi agriyo mızıldanıyo durmadan

06/24/2012 18:44:00

Aysel gecmis olsun. Annemin kulak ağrısı için yaptıgı bir kocaları yöntemi var. Sarımsağı Ocak'ta hafif pişirir ikonunda kulağımızın icine koyar. Bir dene istersen.

Adas avizeyle mı konuşuyor. Agu gugu modunda :) tatlım benim

06/24/2012 18:44:00

İkonunda = ilininca

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...