2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/24/2012 18:48:00

ilac damlatdım iyice huysuzlaştı... bü gün hic uyumadı. cok yorgun . uyur inşaALlah.. bebişlerinizi koruyun amaaaaan. kulak agrisi gaz sorunundan daha büyük bi sorun

06/24/2012 18:50:00

Ben size diyim Adel ile Özde dişli hatunlar olacaklar...:)))

ayselcim geçmiş olsun size de... ben tavsiye veremiyorum, çocuk bakmakla ilgili en ufak bir fikrim yok henüz... Bir çeşit mucize olmaz ve içgüdüsel olarak halledemezsenm bazı şeyleri ne halt edeceğim bilmiyorum...

Drcuğum valla şaka değil sen bu kitap işini düşün, İstanbuldan yayıncı şu bu desteği yaparız. aklının ucunda bulunsun...:)) 

06/24/2012 19:42:00

cum cum tşk canım. suhande ben kullanmıştım benimki cok rahatti.kullanişlıydı. mothercareden almiştım ben

06/24/2012 21:15:00

iyi geceler kızlar

ben bayadır giremiyorum eşim bel fıtıgından ameliyat oldu evde yatıyor,bebek bir yandan hiç fırsat bulamadım.bu haftada taşınma telaşım var ev kalkmış gidiyor resmen oturmaya yer yok kolilerden ama inşallah 15 gün sonra bütün çile bitmiş ben yerleşmiş olucam yani ben öyle umuyorum en azından:)

benim ufaklık duzene girdi allah şükür ama emmeyi nerdeyse tamamen bıraktı gunde bir kere belki,hala sadece anne sütü veriyorum sagıp ama umarım sutum kesilmez emzirmediğim için. 2 saatte bir 120cc falan içiyor ondan mutlusu yok sonra butun gun guluyor:)gece uyksusda duzene girdi sayılır 8-9 gibi yatıyor gece 4-5 gibi kalkıyor sonra tekra 7 de kalkıyor sonra artık gun başlıyor.gunduz uykusu her bir uykuda max.25dk hi.1 saati bulmadı ama uyumadıgı zamanlar eskisi gibi huzursuz degıl kendi kendine oynuyor ama bana fena alıştı uyandıgında yanında beni gormezse 15-20dk kesintisiz çıglık çıglıga ağlıyor!butun gun 7/24 yanındayım nerdeyse bende kotu alıştırdım valla.

Ozlem)dr.) senin kız hala nazlı belli uyumuyor uyutmuyor baksana:)ozlem sende 2 çocukla baya bunaldın anladıgım kadarıyla arada okuma fırsatım oluyor.yonca sende baya ilerlemişsin dogum yaklamış ne guzel,inşallah herşey yolundadır.eşi psikiyatrist olan bir arkadaş vardı handeydi adı sanırım)yanlışsa duzeltin lutfen) çok guluyordum yazdıklarına sen nasılsın?aysel geçmiş olsun bu arada umarım en yakın zamanda geçer kulak agrısı.

diger adını unuttugum arkadaşlar umarım sizlerde iyisinizdir,herkese iyi geceler

06/25/2012 01:25:00

Nöbetteyim...saat 2,5 ta uyandık ve hala uyumadık :(( uyuyacak gibi de görünmüyoruz maalesef... Ne gece ne gündüz artık sarhoş gibi geziyorum.

Kv ve kb lar cekistirilmis bakıyorum.. Ne cok takın ne de uzak olsunlar mı demeli acaba. Benim cok ciddi sıkıntılarım olmadı ama uzun süre bir arada olmak bana iyi gelmiyor onu biliyorum. Bide sinirlendiğim zaman bisey yokmuş gibi yapamam hayatta ille belli ederim :( ama laf söyleyemem yüzümden okunur :) siz kv derken ben kendi annemle uğraşıyorum. 2 gündür konuşmuyoruz :( bugün esimle eve gidesim geldi sinirle ama kaldım yine. Gitseydim daha kötü olurdu :(( amaaaannnn can sıkıcı meseleler bunlar bosverelim

Bizim oglus göğsümde emıyor. Kucağa fena alıştı :( galiba

Ne beşikte uyuyor ne sallayarak :( memede uyursa iyi ama tabi ne kadar süreceğinin garantisi yok. Genelde yarım saat kadar sürüyor arada bir de annesine aciyip 2-3 saat uyuyor.

Bugün esimle dışarı çıkaralım dedik hava alsın diye ama yine durmadı yaa. Arabasında olmaktalar hoşlanmıyor arabayla dolasmaktanda. Ağlama krizi tuttuysa emmeden durmuyor. Dün ciktik çay söyledik icemeden kalktık bugün yanıma sagilmis süt aldım o biraz oyaladı ama yine ismarladiklarimizi yiyip icemeden kalktık malerde. Sanırım ben bu oglanla hiç dolaşmaya çıkamayacağım :(( her deneme burnumdan geliyor. Birde o ağlama krizleri yokmu :( duyan etini kopardık sanar :(( neyse hanımlar görüşürüz yine. Ozleeeemmm o ana kucağından bende istiyorum nerden aldın ?? Belki bizimkide de ise yarar.

Canlarimmmmmm siz kendinizi biliyosunuz diye tek tek isimlerinizi yazmadım hepinizi seviyorum ve minnaklari öpüyorum . Bana dua edinde uyusun sipa

06/25/2012 02:27:00

Ben de burdayım :))

Ayselcim geçmiş olsun, kulak burun boğaz druna gösterdinmi, belki damla yeterli olmuyordur?

Duygu taşınma telaşındaymışsın, kolay gelsin minik oğlanla :)

Neşemm sen neşeni kaçırma yeter, geçer bu günler de elbet, insan alışıyor herşeye, seninkinin de gülücükler atacağı günler yakın...

Yatayım birazdan sabah turlarımız başlar, görüşmek üzere hanımlar...

06/25/2012 02:34:00

Duygu bu arada geçmiş olsun canım

06/25/2012 11:22:00

Ahhh kızlar siz gazdan çekiyorsunuz ben sıcaktan... Napıcaz bilmem... Dün gece deli kadınlar gibi sabah 6 ya kadar cıbıl cıbıl yanıyorum diye dört döndüm evin içinde... Bir kaç saat anca uyudum sonra kan idrar tahlili için hastaneye gidildi... Biraz serin gibiydi şu ara yine bastı sıcak:)))

Neşecim slingle yada anakucağıyla çıkartsan dışarı acaba daha mı rahat edersin? Hakkaten siz üçünüz ne çektiniz yahu, allah yardımcınız olsun...

Duygucum geçmiş olsun, kolay gelsin sanada... Yardım al mutlaka hırpalama kendini...

06/25/2012 12:05:00

burnu tıkalı olabilirmi. gerçi farkedersin canım ama.

06/25/2012 13:43:00

bizde yaygin olan bi şey var tere yağında minnacık akopariyosun burnunun icine degdiriyosun) bir az sonra içindekiler kendiliyinden dökülüyor. ben yaptım) tecrübeyle sabittir)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...