2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

04/19/2012 06:16:00

günaydın arkadaşlar. bebeğim artık bir melek ama ben de anneyim sonuçta diye üye olup bir selam vermek istedim. Eylem de doğum yapmış Allah analı babalı büyütsün inşallah. benim şu sıralar pek keyfim yerinde olmadığı için girmiyorum ne yalan söyleyeyim içimden gelmiyor ama özledim de sizi ve merak ediyorum. hepiniz ve bebekleriniz iyi olur inşallah. hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın.

04/19/2012 07:27:00

güne nasıl başladık :(

Dilekcim Allah sabır versin canım, bir an önce seni tekrar anne etmeyi nasip etsin :(

04/19/2012 07:29:00

Sevde bu grupta var öyle erken doğurma duruma ya erken doğuyor bebekler ya da çok geç, hayırlısı olsun canım, Necla güzel söylemiş 3700 lük kızçe 4 gün kuvezde kalırken minnak kızçe hemen çıkmış, hayırlısıyla al kucağına inşallah, bende bugün 39 a girdim hadi hayırlısı gidip ağda işini halledeyi diyorum artık ne olur ne olmaz

öpüyorum hepinizi 

Duygu kocişine kavuşmuşsun gözün aydın canım ;)

04/19/2012 10:25:00

teşekkür ederim fatma,eşim bugun iş başı yaptı.bende evde bebekle boğusuyorum:)uyumadı bugunde sağolsun:)neyi protesto ediyor anlamıyorum:)süt hakkınıda veriyorum,anne şefkati ve kucağıda var:)neyi eksik acaba:)

04/19/2012 12:21:00

Dilekcim çok üzüldüm. Allah sabır versin çok zordur mutlaka ne söylesek, ne desek boş. İnşallah en kısa zamanda tekrar nasip olur annelik...  

04/19/2012 12:41:00

Dilekcim şimdi goruyorum,soylencek çok fazla bişey yok Allah sabır versin.uzuntunu gonulden paylaşıyorum.

04/19/2012 14:56:00

Fatmacımm tişkürler ediyorum ebet dün doğum günümdü, yeni yaşıma kızımla girdim :) Hep birlikte nice güzel yıllarımız olsun inşallah :)

Dilekcim :'( Allah sabırlar versin canım.. :((( Allah sizlere sağlık sıhhat versin, en kısa zamanda güzel haberlerini almak dileğiyle :*

Özlemcimmm ah o haber mahfetti malesef herkesi :( böyle zihniyetlerle yaşamak ne kötü... Eşinin hamile olduğunu bilmiyordum :( Off Allah sabırlar versin.. :(((

Duygucum gözün aydın eşinde gelmiş hadi bakalım :) Allah ayırmasın canım bir daha..

Herkeslere kocaman öpücükleeeer :***

04/19/2012 16:06:00

Merhaba kızlar. Dilekcim Allah sabır versin. Tez vakitte sana tekrar bir bebek nasip etsin allahım...

Benim kızdan tık yok hala. Önümüzdeki hafta Sali'ya kadar gelmezse gece yatış yatıp suni sancı verilecek ve doğarsa kızım benim yas günümde gelecek.

Hepinizin dualarını bekliyorum.

04/19/2012 16:46:00

Merhaba herkese... Öncelikle

Dilekcim, Allah sabır versin. Cok üzüldüm.. Rabbim en kısa zamanda hayirlisiyla anne olmayı nasip etsin sana insallah... Fırsat buldukça bekleriz canım buraya...

Banucum senin kızında inatçı çıkmaz insallah ta hayirlisiyla gelir... Hayırlısiyla bir avazda kurtulursun insallah. Saglikla alırsın kucağına.

Necla, Hülya, Aysegul, Duygu, doktorcum,Zeynepcim, Fatmacim ve ismini siralayamadigim tüm arkadaslar hepiniz iyisiniz insallah... Bebisleri doğanların derdi gaz ve uykusuzluk :( insallah en kısa zamanda hepsi düzelecek.. Sizlerde artık daha rahat edeceksiniz.. Hem sizin için hem biz doğumuna gün sayanlar için duam bu ... İnsallah gazsiz, uysal sakin gunler bekliyordur hepimizi...

İki gündür boğazım kötü.. Dün yanma vardı bugün kasinir gibi bir durumda. Daha once birkac kez böyle oldugunda biraz şiddetli grip geçirmiştim o yüzden suan acayip tirsiyorum :(( umarım en kısa zamanda geçer de rahatlarım :( bogazimdaki bu durumdan kurtulabilmek için önerisi olan varsa beni cok mutlu eder...

04/19/2012 18:56:00

Dilekçim çook üzgünüm inan ama bu günleri de atlatıp yeniden anne olacaksın inş, Rabbim en kısa zamanda nasip etsin yeniden...

Neclacım eviniz hayırlı olsun, siz de meslek gereği sürekli tehlike altındasınız maalesef, çok iyi korunmanız lazım ama nerdeee :( şöyle diyeyim bizim hastanede bırak aramayı falan bir tane bile güvenlik elemanı yok, ne görüş saati ne bişey, servisler yolgeçen hanı gibi, 7-24 herkese açık...

Banum Allah kolay kurtarsın inş, yeni bir anne geliyor aramıza :)

Neşecim geçmiş olsun canım, sen biliyosun ne yapacağını, klasik bol sıvı ıhlamur nane limon boğazını tahriş edecek şeylerden uzak dur, belki gargara veya spreylerle rahatlatabilirsin boğazını..

Ben ne yapacağımı şaşırmış durumdayım bu bebenin elinden, kucakta memede ıkına sıkına da olsa uyuyor yatağa bıraktığım an açıyor gözleri basıyor çığlığı, bu kadar zor olduğunu ben bile bilmiyordum gerçekten

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...