2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/26/2012 19:41:00

sabırsızlıkla bekliyorum bakalım ne çıkacak sonu :D

06/26/2012 19:44:00

Kolay gelsin Handecim, o işler daha zor... Ben kimse gelmesin biz karı-koca elele tutuşup gidelim doğuma diye düşünüyorum. Doğuriym ondan sonra gelsinler... Çok sıcak evde yarı çıplak dolaşıyorum, ayağımı bacağımı uzatıyorum, ev küçük, pratik şeyler hazırlıyoruz sofra bile kurmuyoruz bazen, anneler babalar gelince bazı şeyler mecburi oluyor, rahat edemem ben... Elbet onlarda gelmek isteyecek en doğal hakları... Ama ben kendi annemi ki aynı şehirdeyiz pek almak istemiyorum... eşiminde rahat hareket etmesi gerekir... Bakalım biz ne yapacağız...

06/26/2012 20:45:00

Merhaba canlarim uzun süredir ugrayamadim. Kızım gündüzleri hiç uyumuyor. Sutum

az, göğüslerim hala yara icinde:(( Duru hep emıyor ama sutum az olduğu icin doymuyor ve tabiki göğsüm düzelmiyor. Canım Ozlemcim bana ilaç gönderdi ama fayda etmedi ne denediysem düzelmedi yarın doktora gideceğiz umarım bir care bulurlar:((( Duru yü uyuttum evi sildim supurdum Duru nun eşyalarını ütüledim ve banyo yapıp uzun zamandır ugrayamadigim Nurti ye bakiyim dedim. Hepinizi ozlemisim. Bende mama veriyorum günde iki kere ve sanki zehir veriyor gibi uxuluyorum ama gördüm ki sizlerde veriyorsunuz biraz moral oldu bana.

Aysegulcum anlıyorum ki kayınvalide olayı herkeste var, takmamaya çalışacağız artık, yapacak birsey yok:(( bende doğumdan sonra zor Gunler yasadım ağladığım her dakika Duru nun mutlu bir annesi olmayacak diye daha da üzüldüm ve artık bebeğimin mutlu olması icin takmamaya çalışıyorum ama cok başarılı olamıyorum. Gecicek biliyorum, kızım icin toparlayacağım. Sizler iyi ki varsınız, aynı seyleri yaşıyor olmak üzücü ama paylaşmak rahatlatıyor.

Yoncacim Allah sanave dogumu yaklaşan tüm hamile arkadaslarmiza kolaylık versin. Allah yardımcınız olsun. Saglikla bebeklerinizi elinize alin ve umarım mutlu ilk aylar geçirin. Hepinizi cok ama cok öpüyorum fazla giremiyorum unutmayın beni olurmu?

06/26/2012 23:06:00

g

06/26/2012 23:19:00

selam kızlar. gecmise bakamadım. direk güncel gireyim. hersey cok güzeldi. fakat dünden beri dikislermn oldugu bölge ılk günki gbi. azYaga kalkamiyorm. ve kasklarmda 2 tane beze gbi bisi var. agrılar feci. kuzulara gelnce Zeynp alıstı kabullendi adapte olmawya çlısıyor. meryem hatunsa kucakta durup pıspıs istyor hep. o yüzdn kendi sallanan bı salınck almaya karar verdk. Banucum sana ayva cekirdeğni öneririm. benı o iylestırdi. heping!zi öptm. saglıcakla kalın. sabir ve güc diliyorum hepimize.

06/27/2012 07:27:00

Merhaba güzel anneler ve anne adayları Hepiniz iyisinizdir umarım. Birkaç gündür uğrayamamıştım. Fırsat bulunca bi bakayım dedm neler olmuş diye :)

Ayselcim geçmiş olsun umarım en kısa zaman da iyiileşir Büşracık.

Yoncacım senin tanımlamalarına bayılıyordum zaten bu da çok süpermiş :) En sonunda "Yonca'dan Özlü Sözler" diye bir deftere not alacağım bu sözleri :))

Ayşegülcüm valla en güzelini yapıyorsun bizim bebeler de çok seviyor suyu :)

Handecim gözün aydın mı desem allah kolaylık versin mi desem bilemedim :)

Banucum Duru bütün bu işleri yapana kadar sana izin verdi mi :) maşallah... Günde iki kez mama verdiğin için hiç üzme kendini. Ben 1,5 ay kadar günde 2'şer kez 90 cc civarında sağarak veriyordum ama emmedikleri için azaldı sütüm ve bitti en sonunda.Artık hiç veremiyorum anne sütü. Ama artık mamalar anne sütüne çok yakın.

Kübracım dr a gösterdin mi kasıklarındaki bezeyi.İhmal etme bence.

Ben kçayım şimdilik yine uğrarım daha sonra. İyi bakın kendinize ve minnaklara :)

06/27/2012 09:12:00

Cok sagolun kızlar ayva çekirdeğini de denerim :) şimdi hastanedeyim bekliyorum . Zeynepcim dışarıdan geldik banyo yaptı mama yedi ve uyudu. Bende sözde temizlik yaptım, hızlandırılmış turda:)

06/27/2012 11:54:00

banucumm hosgeldiin,ya lansinoh diye bir krem var o iyi gelmisti.ilk zamanlarda olmusti bende de.bi arkadasimda sogan kesip koymus iyi gelmis :/ umarim hemencik gecer :)

masal ilk defa gecen aksam disaridayken mamasindan 50ml emdi.biberon ayiriyor cadi :)

ya bu arasa masal in kakasinda minik bir kan girdum.foto cektim yarin dr a gidip gostericem ::/ off neden olmustur acaba yaaa :(( bi huysuzluguda yok aslinda :/

hofff bi ben temizlij yapamiyorm yaa..supurge sesinden acaip korkuyor.zaten makinada masallah saglm ses cikariyor :)) yenilemm lazim :(

masal hanimi yatirayin kucagimda uyudu bizdik :)

06/27/2012 15:46:00

yine acı çekiyorum allahım sen şifa wer :(((((((((((((((((((((((((((((((

06/27/2012 15:52:00

neclacim Allah sabir versin canim. düzelir zamanla inşaALlah

Gamze nolduki???
Ayşegülüm korkma Masal prensese bi sey olmaz inşaAllah. inşaAllah önemli degildir canım benim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...