2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/27/2012 14:58:00

doğum snrasnda yapışıp kalan derdim yüznden :(((((((((((((((((((

06/27/2012 15:18:00

geçmedi geçmiyoo doktr bişi yapmıyo :(( emziriyosun diyo :(((((((((((((((((((((((((((((((( çıldırcammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm acı çekerken oğlumu bile sewmek gelmiyo içimden acım bitene kadar kendmden nefret eder oldm :((((

06/27/2012 15:31:00

canim benim Allah şifa versin...

biz bu gün doktora gittik Buşrayla. kulak agrisi  bagirsakta virusten ola bilir dedi... yarin kakasını analiz yapacaklar. bakalım ne oluyo...

06/27/2012 16:29:00

teşekkur ederim kızlar...

bi de bizim kız ayaklarını yere saglam degdirmiyo. doktor tonusu var dedi. (nasil diyolar türkçe bilmiyorum) sinirle alakalı bi şey. masaj lazım dedi dktor((( hayırlısı.. 

06/27/2012 17:12:00

Merhabalar...
Ayselcim çok geçmiş olsun canım, bacak hareketleri nasıl Büşranın, başını dik tutabiliyor değilmi? Heralde kas tonusu yeterli demek istemiştir yani bir bakıma kas kuvveti diyelim.
Neclacım Allah kolaylık versin, bence de büyüyünce çok iyi arkadaş olacaklar, ben her zaman bir kız kardeşin özlemini çekmişimdir, hala ihtiyaç duyar kendimde bir eksiklik hissederim, emin ol kızların çok şanslı ve bunu büyüdüklerinde anlayacaklar inş...
Ayşegülcüm Masalcığın poposunda çatlak yok değilmi, kabızlık gibi bir durum? Ya da yediklerini bir düşün, bugünlerde fındık fıstık kuruyemiş gibi allerjik olabilecek birşey yedinmi? Bir de mamayı ilk defa dünmü verdin, bir nevi inek sütü sonuçta, mamadan sonramı farkettin kakada kanı? Bu kadar sordum ama seni telaşlandırmayayım, hiçbir nedeni olmayabilirde, merak etme, arın druna göster bakalım :)
Gamze oğluna Azeri gelin bulmuşsun, hadi hayırlısı bakalım :)) bu arada sıkıntının nedeni ne, ben kaçırdım heralde, çok geçmiş olsun...
Zeynepçim sen de özletme kendini bu kadar :)
Hande ve Yonca siz de yormayın artık kendinizi, yatın dinlenin, akşamları serin serin yürüyüşler yapın, bırakın düşünmeyin doğumdan sonrasını, şu günlerin tadını çıkarın ;)
Banucum sana mesaj attım, sakın kendini üzme emi canım benim ;))

06/27/2012 17:31:00

özlemcim bacak hareketleri iyi yani ayaklarini kımıldatıyo, başini dik tutuyo onunla sorunumuz yok. sorun ayaklarini yere degdirdiginde kendi agirligi üzerinde durmuyor diyeyim. tonusu biliyorum türkce başka bi sözdür herhalde onun icin türce nasil oldugunu bilmediyimi soyledim canim. inşaAllah düzelir dimi doktorcum?

06/27/2012 17:41:00

Tonus latince canım, türkçesi de aynı yani, ben anladım onu :)) düzelir canım düzelir tembellik vardır biraz, bol bol hareket ettir masaj yap, kuvetlenir merak etme

06/27/2012 17:56:00

ozdeka :( sıkıntım anal fistül fazla ıkınmadan dolayı oluşmş doğmda :((((( acayip kanama oluyo öyle böyle değil :(( we iki günde bi en az 24 saat çekiyorum acıyı ağlayarak işimi gücümü göremiyrm bebeğime bakamıyorm :((((((((    :(((((((  

06/27/2012 18:07:00

Oyyy, geçmiş olsun tekrardan Gamzecim, kabız olmamaya bak... :(

06/27/2012 19:33:00

kız kabız olmuyrm hiç çünki aşırı derecede su içiyorm bişi yemesemde içiyorm hep ama ne olursa olsn yine o işkenleyi çekiyorm we dewamından saaaaatler süren acılar sızlanmalar ağlamalar :(((((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...