2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/27/2012 22:57:00

Ozlemimm ceviz yemistimm.daha onceleride yiyordum ama :/ mamayids daha onceleri yememisti.ilk defa pazrtrsi aksami 50ml icti.cumartrmsi gunu de minik noktalar halide 4-5 tane vsrdi kakasinda ama poposunda 1-2 minik sivilce var ondan oldu sanmistim.catlak yok.duzenli olarak yikiyorum ve havalsndiriyorum.o sivilcelr neden oldu anlamadim :/ kabizlik yok hatta bugun ishal olmud :((

ya persembe gunu rotavirus asisi oldu.ondan olmus olabirmi ki? :/

06/28/2012 07:48:00

Ayşegülcüm geçmiş olsun. Daha sonra tekrar gördün mü yoksa 1 kez mi gördün? Önemli bişeyi yoktur umarım. Dr dan sonra haber ver bize de...

06/28/2012 08:53:00

selamlar kızlar.ne zamandır giremiyorum.eltiler, kayınvalideler, anneler derken misafirler geldi gitti meşguldüm.özlem ve gamze ye geçmiş olsun diyorum.özlemcim ayrıca ishali rotavirüs aşısından olmuş olabilir.çünkü o aşı canlı bir aşı yani içinde canlı virüs var.bu da hafif de olsa etki yapmış olabilir.ben sağlık ocağında bebeklere yapıyordum ordan biliyorum.kakadaki kanda inş önemli değildir ama dr a gitmekte fayda var tabiki.geçmiş olsun

06/28/2012 10:14:00

Günaydın herkese :)

Ayşegülüm belki aşıdan belki de akıp gibi bir barsak enf olabilir, ishali de varmış ya... Tabi devamlılığının olup olmaması da önemli, onu da gaita tahliliyle göreceğiz, drun mikroskobi ve gizli kan tahlillerini ister mutlaka. Bir de memede çatlak olayı geldi aklıma, varsa farkında olmadan ufacık bir kan yutmuş olabilir. Ama bence hiçbirşeyi yok Masal hanımın, gördüğün anlamsız birşey, azcık annesini endişelendirmek istemiş o kadar ;) tekrar geçmiş olsun, haber ver olurmu...

06/28/2012 10:21:00

Akıp: amip

06/28/2012 10:51:00

Merhaba kızlarrrrr;

Ayşegülcüm geçmiş olsun canım ama bence de bişiy yoktur. Eh kızlar tek tek yazamayacağım geçmişi şöyle bir okudum ama hakikaten bi yorgunum ellerim şiş sanki acıyo eklemlerim, bu son ay zormuş hakikaten. 35 hafta oldu Masal hay allahım ya....:)) Bu gün dr kont. vardı fakat drumun babası vafat etmiş, 2 gün tüm randevuları iptal. Cumartesi gideceğiz. İyi geldim bu haftaya kadar çok sıkıntım olmadı, olanlarda zaten gebeliğin normal etkileriydi ama bu hafta; sürprizzzz bir siyatiğim oldu! Gerçi kendi teşhisimi kendim koydum ama eminim:)) DR cuğum bir bilim insanı olarak bana kızma ama daha önce yaşadığım için bildiğim bir acı o yüzden kendi tanımı kendim koydum şıp diye:)) ... Sürekli değil ve orta şiddete yakın... Ama dün yürüyemedim. Dayanırım ama ya ne kaldı ki şurda... Doğumdan sonra geçer, Masalın pozisyonuna göre bir bası oluyor zaten... 

06/28/2012 16:27:00

selam kizlar bugun dr a gittik,ishalden kaynaklanabilecrgini soyledi.ishale de mama neden olabilir mamayi kes dedi.eger devam ederse hemen tahlile giidilcek.ama fotoda gordu korkulacak bose yok dedi.

ozlemcimm cok rahatlattin beni sagol :) gogsumdede catlak yok cok sukur.bakalim bi 3-4 gun kontrol edicem simfilik sorun yok :)

06/28/2012 16:35:00

ya kızlar bende bebeğim bir aylıkken cnmn istediği bişeyi yemedğim için felaket bi ateş çıkmıştı 41 derece we hastanede sebebini bulamamıştı annemlerde bizdede oldu zamannda canın ne çekti diye bana kızdılar niye yemedin diye o ateşden snra göğsümün komplesi benek benek yaralar doldu iltihaplı yaralar pirinç tanesi bulgur tanesi kadar temzlyrm geri çıkıyolar kahwerengi halka kısmında hiçbi yaram yok çatlagımda yok ama göğsümün komplesi hala yara bere acı çekiyorm nasıl geçirebilirm yaaa bütün göğsüm yara

06/28/2012 16:45:00

elif dedim ya hastaneye gttm dr lar kana idrara alttan muayene yani herşeye baktılar ama ne bi enfeksiyon nede iltihap bulamadılar en sonunda ateşi bari düşürelim dediler

06/28/2012 16:48:00

süt birikmesi olması imkansız bebeğim 7 / 24 memede emiyo uyuyo emiyo uyuyodu dolmasına fırsat kalmıyoduki biriksin

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...