2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/28/2012 16:50:00

ben ne al basmasına nede bu göğüs bişe isterse  şişer ateş fırlar denmesine inanmazdım we cnmın ne istedgini bile farketmemiştm ama hem al basması denen seyi hemde bu canının ummasını yaşadım  malesef :((((

06/28/2012 18:28:00

uvv gamzecim grcmis olsun yaa kiyamam fena aci yapar o :( umarim hemen gecer canim..

bu al basmasi denen sey nedir? :/

06/28/2012 19:15:00

Ayşegüüül sevindim Masalcığın iyi olmasına, ben demiştim zaten ;))
Gamzecim tekrar geçmiş olsun :(
Bizim buralarda da ''umma olmuş'' derler halbuki bildiğin mastit olayı dedikleri :) bir de canın bişey çektimi ''aman dudağını yala çabuk umma olursun sonra'' derler, mastit bu umsan da olur ummasan da :))
Yoncacan benim sana ve senin gibi bilim insanlarına saygım sonsuz, sen istediğin tanıyı koyabilirsin, kızmam ;)

06/28/2012 19:51:00

al basması geceleri rüyanda seni korkutmalarıdır kimlerin yada nelerin korkuttuğunu bilmiyorum ama çığlık çığlığa defalarca uyandıgımı biliyorm oğlumda ışıksız uyuyamadı hiç ne zaman söndürsem oda ağlamaktan çıldırırdı :((((

06/28/2012 20:51:00

Ayşegülcüm Masalın iyi olmasına sevindim, ye öp kokla kuzuyu benim için...

Gamze sana da geçmiş olsun, ilginçmiş, vardır bir çaresi elbet, bence yine bir dr a görünmekte yarar var.

Dr cuğum tsk ederim, ahahahhh, sana da saygı sevgi tatlım. Moralim çok yerinde bu gün zira benim siyatik siniri bu gün hiç baskı yapmadı... Hadi bi yürüyüşe çıkalım bi dondurma yiyelim dedim, bayağı da yürüdüm, az önce döndük eve... Masalda biraz döndü gibi, ağırlık merkeziyle de ilgili sanırım... Ne dersin Dr cuğum, bu hamilelik hali ve sonrasında annelik durumu da insan bedeninin en çok sınandığı dönem değildirde nedir? Eşim bu gün bir arkadaşıyla konuşurken ' Ne zor bişey, ben fenalaşıyorum sıcaktan kızcağız ne yapsın, iyi dayanıyor. Ben hamile kalabilecek olsam cesaret edemezdim tüm bu sürece' dedi... A - a şahane bir farkındalık, çok hoşuma gitti doğrusu... 

İşte böyle bir günü daha geçirdim... resmen şafak sayar gibiyiz... Öperim herkesi...  

06/29/2012 08:58:00

illa niŞan olcak diye bi sey yok ki. nişan olmaz suyun  gelir. ve ya sancı olur. yani nişan bende olmadı mesela.. sancılarım oldu sonra suyum geldi

06/29/2012 09:02:00

nişan ne yaaaa ben hiç duymadım :D bnmde sancım we suyum geldi :D

06/29/2012 12:25:00

benim koyu kahve renginde bi akintim oldu.dr a gittim dogum baslsmis dedi.aksam ustu akinti renk degistirdi ve ertesi gun dogumum oldu.

korkma ;) siklasirsa bi dr a danis.fazla hareketlenme uzan. ;)

06/29/2012 16:01:00

Kızlar benim kasıklarımda ağrı var, aşşağıya doğru bir baskı, kafayı aşşağı mı verdi bu zilli nedir, hiç rahat değilim... Doğurmam erkenden di mi?

06/29/2012 17:22:00

Bilmiyorum Handecim, bu gün bi değişiklik var gibi ya hayırlısı... Herkesi telaşa vermiyeyim ama hafiften tırstım... Sıcaktan da sinirlerim bozulmuş olabilir... Tetikteyim. Yarın akşam 6 da dr kontrolüm var allahtan... Bakalım... Saol ilgin için canım...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...