2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

06/29/2012 19:13:00

Selam hanimlarrrrrr... Gecmisi okudum söyle bir ama bensiz baya muhabbet edilmiş :( yetisememisim .. Bu oğlan beni fena yoruyor arada bir açıp okusalar yazmaya fırsatım olmayabiliyor :)) aysegulum gecmis olsun canım ya burda okuyunca haberim oldu valla. Ama iyi cok şükür prenses... Genel Anlamda herkes iyi anlaşılan. Allah daim etsin herkesin iyiliğini

Banu cidden uzun zaman olmuştu görüşmeyelim iyi olmana sevindim.face te resimlerinize bayıldım. Evime geçince bende oglusumla resimler cekinicem insallah güzel güzel. Adam akıllı hiç birlikte resmimiz yok daha yaa :((

Yoncam sanada msj attım zatii gormussundur :)) için rahat olsun :) stres yapmak yok :)

Ay evime gitmeye cok az kaldı :) heyecanlıyım.. Nihayet görücem evimi artık. En geç Çarşamba gunü Ankara'da evimdeyim insallah hayirlisiyla. Ama bizim ankaralı komsucuklarim kaçaklar yaa . Gelirler ve okurlarsa haneleri olsun :( dönün artık Ankara'ya Hülya ve Ozlem ;)) tatil iyi gelmiştir elbet ama yeter artık :)) saka bı yana insallah tatilleriniz coooookkkkk iyi geciyordur..

Ay bize gelince bol bol kırk uçuruyoruz :)) hemen hergün bir kapı çıkarıyoruz kendimize gezmeye :) paşamız kucakta olduğu sürece sorun çıkartmıyor gezerken.. tabii cok uzun sürmedikce :)) Ya sanki bayadir Fatma da yok ortalarda? Hepinize iyi ve huzurlu keyifli gece ler diliyorum. Tabi bizede. Biraz uykusuz bir süreç yasıyoruz bu aralar umarım düzelir en kısa zamanda :( öpüyorum hepinizi.

Ay cok dağınık yazdım ama siz anlarsınız beni malum kafa dağınık :)

06/29/2012 22:43:00

yoncammm masal hanim artik dogum pozisyonu aliyor yalanci agrilardir onlar :)

nesecim sekerumm angarali oldun kiiiz :) angaranin baglari buklum buklum yollaari ne zaman sarhos oldun da galdiramiyon gollaiii demislerr :))) cok severim bu sarkiyi :))) az kalmis ne guzel yepyeni heyecanlaaaa :) Allahim yaa su gunlerin ardindan bende guzelll yepyeni tadindan yenmeyen heyycanlar yasasam poff..

neyyyse optum tum guzel annelerii,anne adaylarinmizii ve minnoslari..comcok muuusmutlu supper enerrcik bir hafta sonu olsuuunn..sii yuuuu :*

06/30/2012 07:53:00

nsdrsn kız ank nerde oturuyon

07/01/2012 05:15:00

Günaydın kızlar... Sabahın bir körü 7 de cin gibi uyandım. Masal bazen böyle yapıyor şahane tekmeleriyle günaydın diyor müthiş acıkmış oluyorum ve bir daha da uyuyamıyorum... Uykusuz günlere bir çeşit hazırlık belki... e uyanmışken  yaziym dedim...

Dün dr a gidildi. Masal hanımdan pozlar, dudak bükmeler filan, teknoloji acaip bişey, ultrason bir mucize... Kilosu, boyu gelişimi, herşey yolunda şükür... Biraz aşşağı inmiş ama çok değil olması gerektiği kadar.  15 gün sonra kontrol... 1 hafta sonrasına 1 kontrol daha NST ve sonraki bir kaç güne randevulaşıp karşılaşacağız yavruyu...Yani kabaca 3 hafta gibi bir süre... Erken gelmemesini ümid ediyorum... Siyatiğim biraz can sıkıcı, gerekirse korse kullanırız dedi dr um... Bence şimdilik gerek yok 3 hafta dayanabilirim. Sürekliliği yok çünkü, ağırlık merkeziyle ilgili değişiyor... Yürüyüş yapılacak akşamları... Kan idrar tahlillerim iyi, demir vitamin hapları devam... Geriye gün geçirmek kalıyor... İşin en zor kısmı bu ya zaten zamanla mücadele...:))

Neyse efenim, bendeki durum böyle...

Neşecim msjın, ilgin için tsk ederim canım... 

Handecim sana da kolay gelsin, yorma kendini sakın, annelerin şefkatli kollarına bırak kendini ki gelmeleri de bir işe yarasın di mi? Herkesi öperim sevgilerrrrrr

07/01/2012 07:56:00

gunaydin) Masal ve mustafa hayirlisiyla gelsinler insaALlah/ kizlar sizin icin cok heyecanliyim)))

07/01/2012 13:43:00

Herkesler iyidir umarım. Kızlardan fırsat buldukca bakıyorum. Bazen okuyorum yazılanları ama cevap yazmaya izin vermiyor bizim cadılar :)) 

Neşecim çok az kalmış evine gitmeye çok sevindim senin adına. Anne evi bile olsa insanın kendi evindeki rahatlığı olmuyor. 
Handecim senin de az kaldı Mustafa'na kavuşmana. Hayırlı haberlerini bekliyoruz :) 

Yoncacım herşeyin yolunda olması çok güzel. Masal hanımcık zamanını bekler inşallah ve sizden de güzel haberleri alırız. 
Çok öpüyorum hepinizi bizimkiler ağlamaya başladı gidip doyurayım bari :)) 

07/02/2012 22:41:00

yoncamm cok sevindim herseyin yolunda.olmasinaa.artik cok.az.kaldi prensesin gelmesine :) hande ve sendeb gelexs haberleri bende.sabirsixlikla bekliorum.

haftasonum bomba.gibiydi,cumartei alisverise ciktik tam kabinde.giyinirken masal aniden aglamaya basladi.esimde susturamadi.telastan elbiseyi cikaramadim temelli folanfim.birde fena dicak asti..tak tuk kabine carpa carpa disari firlamadan cikarttim ama sucuk gibi olmusum...disari bir dciktim atun gorevli bayanlara gukicuk saciyor.. :)))

pazar gunude ark. dugunu vardi.ama masal tum gun huxursuzlandi..neuse uyufu sakinlri gittiiik..bir ara uyandi baskadi aglamaya ama felakettt.acaip agladi.surekli gezdirdik.sinra gelin odasi bize tahsis efikdi.emzirdim falan.neuse kakasini yapti keyfi geldi..altini alirken nasil olduysa ayagini kakasina degdirmis..sonrada benim bemmmbeyaz elbiseme!! ben nssl farketmedim anlamadim :)) anlicaginiz birsz kakali dolastimm :))))

masal hanimin maceralari :))

07/03/2012 06:40:00

Gunaydiiiiiinnnnnn :))) masalın marifetlerine bayıldım ;)) geçenlerde bizimkide ayağını kakalım beze daldirdi ama Allah'tan bana bulaştırmadı :) kendi çorabını kirletti şaşkın ördeğim benim :)) dün geceyi biraz daha rahat geçirdik darısı her uykusuz annenin basına. İnsallah devami da böyle olur. Yarın buyuk guuuuuunnnnn

kısmetse Ankara yolcusuyuz :))) Evimizi cok merak ediyoruz. Resimlerle biliyorum evimi :))

Daha gidip evi yerlestiricez, oglusumun odasını hazırlayacağız falan filan coooookkkkk ısımız var cookkkkkkk :)) bugün gitmeden bikac ziyaret yapicaz bakalım nasıl geçecek. Minik sipa açık havada kucakta dolaşmaya bayılıyor hatta misil misil uyuyor lakin sadece " kucakta ve dolasmaktan" :)) ev gezmeleri nispeten rahat geçiyor. Umarım vukuatsiz olur...

Hepinizi öperim sekerler muuuuuuaaaaahhhhhhh

07/03/2012 10:57:00

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hiç deneyimim olmayan bişi sorcam burda olan warmııı

07/03/2012 10:58:00

ooo nesemm hadi bakalimmm iyi yolculuklaaar :) dahs da yogun gunler bekliyo seni ama yatli telaslar ;) simdiden kolay gelsiiiin.. ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...