2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

07/04/2012 09:12:00

hadi hayırlısı rabbim bi nefeste doğrmyı nasip etsin

07/04/2012 09:15:00

Handecim heyecanlandım. Rabbim yardim etsin. sancilarin en cok oldugu sirada cokca dua et. insan sakinleşiyor o zaman. Rabbim Kolay dogum nasip etsin AMİN.

07/04/2012 09:36:00

Handecim Allah yardımcın olsun canım, kolaycacaık kurtulursunuz inşallah, küçük mübarek adam ve sen :))
Doğumdan sonra vakit bulamayabilirsin ama sadece ''ben doğurdum iyiyiz'' yaz kaç, bu bize yeter :) dualarımız seninle...

07/05/2012 10:47:00

http://ozlemom.com/?p=62
Yoncacanım özellikle sen oku lütfen, kitabım için bir başlangıç olabilirmi sence, ne dersin? ;))

07/05/2012 11:43:00

Yoncacım desene cuma daha şimdiden masalın beşiğine kuruldu :)) 

Handecim sen de hayırlısıyla kolayca yaparsın inşallah doğumunu... Allah kolaylık versin. 
Özlemcim çok beğendim yazını yüreğine sağlık... 

07/05/2012 16:52:00

Merhaba kızlar,

Drcuğum okudum hemencecik...:)) Yazının başlığını görünce çok sevindim zaten... Sende potansiyel var tatlım mutlaka yazmaya devam etmelisin... Yaşasın çok sevindim kitabı düşünüyor olmana...

Handecim haberlerini eksik etme bizden, meraktayız.

Zeynepcim sorma sorma bu Cuma bi acaip...:)) Sokmuyoruz tabii bizim odaya Masalın odasına filan Cumayı ama aklı oralarda galiba...:)) Kızların fotoğraflarına baktım, çok tatlılar bu arada, öp kokla benim için...

Son günler ne zormuş be kızlar, hergün oh 1 gün daha geçti diye seviniyorum, sıcaklarda etkili tabii, yaza bırakmamak lazım bu işleri...:))

Benden bu kadar hanımlar, çok bişiy yok, hayaller, bekleyiş....

07/06/2012 13:34:00

Teşekkür ederim yoncacım öperim tabi kızları senin için :)) 

gerçekten de çok zordur bu sıcaklarda son günler. Ben hesap yapmıştım yazın hamile kalırsam ilk aylarda atlatırım sıcakları baharda falan da doğmuş olur diye :)) iyi zamana denk geldi benimki yani :)

07/06/2012 14:00:00

handecimm heyecanini paylasiyorum :) senin guzel haberinden sonra sira masal hanimin heyecanli bekleyisinde :))

drcum ozlemcimm yuregine saglik yazilarin hakikaten super :) bende bi yogunlasiyorum cosuyirum yazicam hoooooop kafam dagiliyor :) bu yazma isi tam bir yetenel tebtik edrim :)

kizlar hersey yolundadir umarimm.herkese kocaman opucukleeer :)

hmmm Angaralim ne alemde acabaa :))

07/06/2012 15:37:00

buda benimmmmmmmmmmm doğummmmmmmmmmm hikayemmmmmmmmmmm http://www.nurturia.com.tr/bugulog/a7c30c19-0fd5-48fe-aa37-a08601316e55/dogumummmmmmmmmmmmm-)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...