2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

04/19/2012 21:02:00

Merhaba kızlar; herkes buraya gelmiş diğer grup neredeyse durmuş...

Bi bakayım herkes nerelerde dedim geldim ve Dileğin bebeğini öğrendim. Çok üzgünüm, bişey yazamayacağım...

Sadece; Dilekciğim çok üzgünüm allah sabrını versin, inşallah en yakın zamanda bu zor günleri atlatıp, yeniden anne olmaya hazır olacaksın. Bütün dualarım seninle..................

04/19/2012 21:08:00

Güzel temennileriniz icin hepinize cok ederim. Bugün hiç iyi değilim sıkıntılı ve halsizim.

Hepinize iyi geceler güzel anneler.

04/20/2012 06:54:00

Yoncacım sen de bu gruptansın zaten:)))

Banu hala mı halin olsun canım ya 40 dolmuş artık her gün fazladan hamişlik senin için kolaylıklar diliyorum bir avazda inşallah,
ben bile dün oğlumun gösterisi vardı sonra yemeğe gittik yemekten mi yoksa arabaya kadar az yürüdüm ondan eve zor attım kendimi hemen 8-5 olmuş tansiyonum perişan oldum :(
yarın belli olacak tam tarih ya p.tesi ya perşembe :)))

04/20/2012 08:51:00

selam yeni anneler ve anne adayları,
herkes iyidirumarım..dilek güncellemeni dün okudum,nutkum tutuldu,bişey yazamadım..allah sana ve eşine sabırlar versin canım,ne desek boş..başınız sağolsun..umarım en kısa zamanda yeniden anne olabilirsin,çok üzüldüm..sen de kendine iyi bak..
  taze annelere de tekrar tekrar kolaylıklar diliyorum,yavaş yavaş alıştınız bu maratona sanırım öyle değil mi?
banucaum ve fatmacımsiz de sona yaklaştınız..hadi bakalım keyifli ve huzurlu doğumlar ve lohusalık diliyorumsize de şimdiden..
ve hamiş arkadaşlarım,sırada biz varız..bize de allah zamanında  ve kolay doğumlar nasip etsin diyelim..(bol dualı bir yazı olmuş,bugün cuma zaten,dualarımızkabul olsun inşallah:))
hepinizi öpüyorum..

04/20/2012 09:42:00

Fatmacim cok sagol. Aynen dediğim gibi artık cok zor oluyor. Senin de pek farkın yok:) son zamanlar artık. Dikkat et kendine. Sana da kolay dogum diliyorum. Mutlaka gunünü yaz bize.

Senemcim cok sagol iyi dileklerin icin.

Diğer guzel anneler size de selam ve sevgiler.

Hepinize güzel bir Cuma diliyorum.

04/20/2012 09:53:00

Banucum güzel bir doğum günü hediyesi olabilir yani senin minnoş. bütün dualarım seninle sağlıkla al kızını kucağına ve bulduğun ilk fırsatta resmni bekliyorum Duru'cuğumuzun :)

Aman nesecim çok dikkat et doğuma yakın hasta olma. Ben doğuma 1 hafta kala hasta oldum doğumdan sonra perişan olmuştum. bahar alerjin falan var mı ? kaşıntı falan oluyormuş ya onun için sordum :)
Ahh özlemcim bizimkilerde öyle sanırsın yatakta diken var :) yatağa koyunca zırtt diye açıyor gözleri :)) çok fenalar yaa...
Yoncacım biraz ordan biraz burdan işte :) ee sizde bu grubun üyesisiniz malum sizsiz olmazz :)

04/20/2012 09:56:00

Aminnn Zeynepcim cok sagol. Duru mu elime aliyim her anını paylaştığım ablalariyla resmini paylaşacağım mutlaka:)))

04/20/2012 10:04:00

abla mı :) ne ablası ayol direk teyze kibarlığa gerek yok :))

Zeynepin fıstıkları büyüdükçe başkalaşıyor gerçekten biri çok güleç ya bayılıyorum ona hangisi zeynep o :D

04/20/2012 10:20:00

Sabırsızlıkla bekleyeceğiz bizde :)

Fatmacım güldürdün beni direk teyze demek :)) 
Çok güleç olan inci :) Aslında çok çatık kaşlıdır kendisi gözleri bir açıyor görmen lazım :) ama face te hep gülerken olanları koymuşum :) Allah hep güldürsün bebişlerimizi...

04/20/2012 11:12:00

Ay kızlar biraz da buradan yazayım. Napayım hakikaten öyle oldu biraz oraya biraz buraya... Diğer gruba yazdım buraya da başka şeyler yazayım bari ahahahhhh komik oldu bu...:)))

24 ÜNDE DR RANDEVUMUZ VARRRRR. Sabırsızlıkla bekliyorum. Masal kıpır kıpır, sağlam tekmelemeye başladı. Bayılıyorum bu duruma, hamileliğin en sevdiğim kısmı, şahane tekmeler... Dönüşler, hıçkırıklar ve el kol hareketleri olduğunu sandığım şeyler de öyle...

Bir de rüyalar başladı kızlar her gece yeni bir rüya... Bilinçaltım sağlam çalışıyor olmalı. Bi gece doğuruyorum, ertesi gece yıkıyorum, bir ertesi gece sütüm gelmiyor, bi gece ağlıyor da efendim dikişlerden zor kalkıyorum, gazı var gazı yok, şu bu... Rüyalar da yeni anneyim yani:))) Siz de görürmüydünüz böyle sürekli rüya?

Kim var şimdi sırada Banu, Fatma ve Senem mi? Haber verin doğum tarihlerini, hepinizi öpüyorum....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...