2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

07/06/2012 20:44:00

Oooooo Handecim gözünüz aydın, sizin paşa da gelmiş, hoşgelmiş sefalar getirmiş :)) çok yormadı üzmedi seni zamanlıca en normalinden geldi dünyaya bak, aferin kuzuya :) bu sık sık emzirmeler uzunca bir süre devam edecek sen de biliyorsun, annelere de anlat açıkla bu dönemde her türlü sıkıntısını veya isteğini emme refleksiyle gidereceğini, miniğin çiş-kaka dolu bezlerini aç kalıyor bu bebek diyenlerin gözüne gözüne sok, aç kalıyorsa nereden geliyor bu havuzun suyu diye ;)) lansinoh iyi gelir, arada zeytinyağı da sürebilirsin... Allah kolaylık versin canım, bol sütlü, bol emmeli, uzun uzun uyumalı, güzel güzel büyümeli, mis kokulu günler sizinle olsun...
YONCAAA bir sen kaldın bak şimdi, hayırlısıyla vakti zamanında gelsin Masal kızımızda, işte o zaman takım tamam olacak ;)

07/06/2012 22:24:00

Alllaahhhhh Handecim hayırlu olsun, geçmiş olsun, allah analı babalı, sağlıkla sıhatle büyütmek nasib etsin inşallah, çok sevindim canım... Bundan sonrası içinde kolaylıklar diliyorum...

Bakın şimdi iyice heyecan bastı allahımmm... Eğer herşey yolunda giderse 15-16 günüm kaldı diyebiliriz... Dün gece bi korku geldi yerleşti bana bi ara, herkes yaşadı mı bilmiyorum ama o doğum anı ödümü koparttı... Normal doğum yapanları alınlarından öpüyorum... Ben spinal anesteziden bile tırsıyorum canım yaklaştıkça, bu ne ? Ayyyy dua edin bizim için...

Ayaklarım şişti bu gün, çok komik görünüyorlar şimdi. HOBİT lerin ayakları gibi... Çok nem var havada... evet zor oluyor Zeynepcim, baharda doğuranlar gerçekten büyük bir sıkıntıdan kurtuldular ama senin işinde zordu. inşalalah bende atlatıcam hayırlısıyla dua edin neolur...

Öpüyorum herkesiiiiii:)))

07/06/2012 23:44:00

Handecim, Allah Anali babali buyutsun/ hoş gelmiş Mustafa bey) anne olmagin tadini çikar :D

07/07/2012 11:18:00

Aaaaaaaaaa Handecim gözünüz aydin :))) Allah anali babali büyütsün insallah. Adıyla yasasın :)

Anneleri takmamaya çalış. Bende aynı durumdaydım üstelik kendi evimde de değildim :( anneme göre sürekli açtı bizim oğlanda.. Sen yapabildiğin sürece he he de geç :(

ben annemle hala uğraşıyorum :) Dr cugum söylemiş gözlerine sok bezleri anlamazlarsa doktora kontrole gittiğinde kilo alımı da iyiyse doktora söylet ;) benin annem anca o zaman ikna oldu ac kalmadığına :) doymuyor mamamı versek diyordu. Ne zaman ki doktor bu kadar kilo alan bir bebeğin ac kaldığını düşünmek ve bu soruyu sormak son derece komik dedi :D ben ac kalma ihtimali var mı diye sorunca :)

Evet her dk emmek istiyorlar memeye gelmeden sakinlesmiyorlar en azından benim ki hala öyle ama zamanla düzelir diye umuyorum. Hatta Doruk ilk iki hafta daha iyiydi. Uykuları ve beslenmesi daha düzenliydi. Şimdi aksine sürekli mizmizlaniyor, uyumuyor ve emmek istiyor daha dogrusu emmeden sakinlesmiyor :(

İnsallah Mustafa'n sakin ve uysal bir bebek olur. Sutun bol olsun ve yarasın.bana ziyarete gelen herkes sutunle kal dedi :) bilmezdim bu sözü ;) Doğumdan sonra öğrendim. Sende sutunle kal.

Yoncam darısı basınaaaaa... Cok az kaldı :) saglikla al insallah sende :) masal Deniz'i... Hepinizi öpüyorum ...

Aaaa bu arada Manisa'lim angaralin kafayı yiyor hem ev hem doruk hem anne :))

07/07/2012 11:22:00

Handecim çok tebrik ederim. İkinizin de iyi olmanıza sevindim. Gazsız günler diliyorum sana inşallah sakin bir bebek olur mustafa :))

Yoncacım bütün dualarım seninle hayrlısıyla sende kavuşacaksın masalına :) Hiç korkacak birşey yok inan. Anlamıyorsun bile. O endişeyle gitme hastaneye sadece güzeller güzeli kızına kavuşacağını düşün. 

herkesi öpüyorumm...

07/07/2012 18:54:00

kızlar ya ben ek gidaya gecis yapmak istiyorum iki gündür meyve suyu denedim ama pek başarılı olamadım. ilk meyve suyuyle başlamak gerek dimi?

07/08/2012 18:49:00

handecim goguslerinde fazla kalan sütü sag. cikar hepsini. o zaman süt yapimi cogalir ve sorun da yaşamazsın inşaALlah. ben hep birakiyodum kalıyodu oyle onun icinde sütüm azalmıştı. bide iyice dinlen canim. yorgunluk ve uykusuzlukta sütü etkiliyo. zira mende 2gün uykusuz ve yorgun kaldigim icin sütüm kesildi(((

07/08/2012 20:58:00

https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=201466936647078&set=a.120625321397907.16289.100003513192132&type=1&theater linkteki kapı süsü bugüne özel sadece 20 lira ...içine istenilen yazı yazılır

"kapı süsü çeşitlerimize bakınız"

07/09/2012 11:07:00

hoşgeldin necla. Çok geçmiş olsun umarım çabucak düzelir elif süeda... 

07/09/2012 11:24:00

Merhaba kızlar bi yoklama vereyim dedim...

Handecim işte son günler acık karışıyor duygular galiba, korku mu endişemi heyecan mı vakit mi geçmiyor ne... Karmakarışık yani:))

Tek derdim sıcaklar kızlar, saçlarım geceleri terden kurumuyor zaten uyku da uyuyamıyorum pek... Kitaplara sardırdım, böyle sabun köpüğü romanlar okuyorum...  Yüzüm gözüm şişiyor, bu da ödem mi canım diyorlar ama bana çok geliyor... Ölçüsü ne bilmiyorum. Bol su içiyorum... Ama evden çıkasım yürüyesim yok... Kuaföre gidesim yok, ne manikür ne pedikür, 3 gündür kaşlarımı alıcam, kolumu kaldırasım yok ahahahhhh o ka fena yani... :))

Doğum fotoğrafları berbat çıkacak herhalde benim:)) Neclacım geçmiş olsun canım. Bu arada Hülya doğurmuş duydunuz mu? Benimle birlikteydi haftası erken gelmiş bebiş 35 de... Çok bilgi alamadım msj attım ama iyiler sanırım. Sayfasına yazmış ordan gördüm. 

Öperim kızlar buralardayım biraz daha....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...