2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

07/09/2012 11:45:00

Ay biraz hoş bi anne olmak istiyorum tabiii, kızımı güzel karşıliym filan... Ama halim yok Handecim:)) Ben yazın saçlarımı ördürürüm mesela 40 örük filan, güzel oluyor ama uzun sürüyor biraz. Acaba diye düşündüm hani rahat ederim doğumda da ama yemedi! :)) Ne biliym fön çekiyolarmış hastane de şu bu da aslında hiçbiri önemli değil elbette... Sağlıkla doğsunda kuzu saç baş da dağınık olsun nolucak... İşte onu bunu düşünüp vakit geçiriyoruz...

07/09/2012 12:13:00

dogum sonrasi fönden elamet kaliyo mu peki?)))

07/09/2012 13:01:00

Yoncacım son haftalar öyle geçiyor insanın hiç bişeye hali kalmıyor. Hele de senin yaza denk geldi fenadır :) Saç baş çok da önemli değil dediğin gibi bebişin yanında olunca gözlerinin içi güleceği için fotolarda süper çıkacaktır :)  Benim hastanede ki resimlerde de saçlar bembeyaz, gözden gelen 1-2 damla yaştan dolayı akan makyaj falan :) feci yaniii :)) 

Hangi hülya doğum yapmış yaa hatırlayamadım ben :/ problem yoktur umarım... 

07/09/2012 13:10:00

Merhaba kızlarrrrr, uzun zamandır girememiştim bende. Göğüslerim ile başım belada. İki kere mastit oldum. Daha dün geçti acım. Umarım artık normale dönerler. Kıza anne sütü vericem diye göğüslerimi mahvettim.  Mastit olduğum zamanlrda göğsümü sağarak verdim. Kucağıma aldığımda bana öyle bir bakışı ve meme arayışı var ki, bana göğsünü ver der gibi, o zaman mahvoluyorum işte :((( Umarım artık düzelir ve huzurla emer kızım. 

Handecimmmmm hayırlı olsun canım. Sağlıkla mutlulukla büyük kızını. Bol sütlü, bol emmeli, gazsız, bol uykulu zamanlar diliyorum sana ve oğluşuna. Aman Hande göğüslerine dikkat et. Benim 2,5 ay oldu hala geçmedi. Emzik gibi emmesine izin verme sakın. Benim gibi olma sonra. Çok kötü olursa eğer ki inşallah olmaz Madecasol sür ve emzirmeden önce karbonatlı su ile yıka ve ayrıca sabah akşam e vitamine kapsülü sür. Ben Dermotoloji ve genel cerrahi uzmanına bile gittim artık acımdan. Bana bunları önerdiler. 

Yoncacım benim Masalını kucaklamaya az kaldı, hadi bakalım. Doktorumun söylediği gibi çok keyifli günler bunlar. Keyfini çıkar. Ve sakın kendini bırakma git kuaförüne bakımını yaptır. İnan daha iyi hissedeceksin kendini. Doğumdan korkman çok normal. Ben suni sancı ile doğumu başlatacaklarını bildiğim halde korkmadım ve en son gün çok özür dilerim heyecandan kıçımın üzerine oturamadım. Çok zor bir normal doğum oldu ama oldu bitti :)))) geriye keyfi kaldı. O yüzden herşey hayırlısı ile olacak ve bitecek sende sağlıkla kızını eline alacaksın. 

Ay sizi o kadar özlemişim ki yazdıkça yazasım geliyor. Artık kızımla evde tekiz düzen oturtturmaya çalışıyoruz. Acılarım geçti inşallah. Umarım bundan sonra işe başlayana kadar kızımın keyfini sürebilirim. Çok özel ve güzel duyguların yanında çok da acılı günler geçirdim ama Duru'mun sevgisi hepsine bedel ve değer. Onu çok ama çok seviyorum. Allah isteyen herkese bu duyguyu tattırsın.

Doktorcum yaaa, boşver Ankara'yı sen gel İstanbul'a:))))))

Fatmacım, Neclacım, Zeynepcim, güzel gözlü Rüzgar'ın ve Adel'in annesi Özlemcim, dünyalar tatlısı doktorcum, pozitif ve güçlü ikiz annesi Zeynepçim, ınanılmaz enerjik ve tatlı Ayşegülcüm, Neşecim, Ayselcim ve diğer tm güzel anneler hepinizi çok ama çok öpüyorum. Umarım yakında daha çok paylaşımlarımız olacak. Sizi seviyorummmmm :)))

07/09/2012 15:53:00

selam kizlaaaaar:)

Handecimmm sende artik anneler kervanindasinm.cok sevind saglikli uzun guzeel mutlu omurleri olsun insallaaah.sansiniz bhtiniz hep acik olsun :) soooyle kokusunu cek icine benim ocon ;)

herkesler iyidir umarimm.banumda gelmiss :)

yoncam sira sende :)artik senin guzel haberini bekliyoruuuzz :)

hadi ben gittim gobisim aciktiiiiiiioptumm

07/09/2012 16:00:00

Banucum bizde seni ve sohbetini çok özledik :) inşallah en kısa zamanda düzelir göğüslerin çok can yakıyordur eminim. Ama karbonat daha kötü yapmaz mı ?? 

Ne zaman iş başı yapacaksın ? İnşallah bir daha hiç yaşamazsın o acılı günleri... 
Çok öpüyorum hepinizi :))

07/10/2012 13:12:00

Cok sagol Zeynepcim âmin. Ben Eylül bası işbaşı yapıyorum:((

07/10/2012 16:40:00

bende eylul basi basliyorumm :( simdden skintisi basladi bende :((( annem bakar die dusunuyorum bede a onuda hapsetmis gibi olmak istemiyorum off..bakiciyada guvnemem..napxam caba :((

07/10/2012 20:12:00

Evet Neclacim cok erken:(( annem bakacak kızıma. Baskasına asla bırakamam.

Sorma Aysegul beni de feci sıkıntı bastı:(( nasıl alışılır özlemi ile nasıl basa çıkılır İnan ki bilmiyorum:((( Allah yardımcımız olsun....

07/10/2012 20:53:00

Selam arkadaşlar. Ben hayirsiz ciktim. Nurti giriyorum güncel yazıp cikiyorum. Alışma sürecindeyız. Ve bu titizlik başıma bela. Kendime iş cikariyorum hep. O günun utusu falan bitmeden uyuyamiyorym:( sanirim hormonlar daha kötü yapti. Yeni bebekler gelmiş. Hepsi hayirli ewlat olsunlar. Doğum yapacak arkadaşlarada kolayliklar diliyorum. Meryemin uzamış sarildigi var. Hala sari. Ve gobusunde bi paeva vardi onu yaktılar:( agladi biraz. Ve 4 gündür kaka yapmiyor. Sancilari siz düşünün:( herkesi opuyorum güzel anneler. Selametle...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...