2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

07/18/2012 19:38:00

Selam. Epeydir yazamiyorum. Acikcasi buradan takip zor oluyor. Bur kisi hayrina ayni baslikla grup kursa.orada gelisim icin sohbet icin ayri basliklar olur en azindan. Kasim 2010 anneleri grubu o sekilde mesela.

İdil 3. Ay kontrolunde 6400 gr, 64 cm di. Masallah iyi olculeri. Ama 2. Aydan beri mama takviyeli gidiyoruz:( sutum aniden cok azaldi. Ve gun icinde genelde emzirme savasi veriyorum. Gece disinda bazen reddediyor sutum olmasina ve ac olmasina rAgmen.

Dr bu ay meyvesuyuyla basla dedi ama ben onumuzdeki ay baslayacagim. Erken geldi bana. En basta ben hazir degilim o kadar buyumedi kizim daha veya ben kabullenmek istemiyorum:) cidden zaman cok cabuk geciyor. İdil abisiyle oynamaya basladi. Tabi dodo kiskaniyor arada. Pataklama isirma vukuatlari oluyor ama su siralar onunla oynamakta istiyor. Balon oynadilar bugun cok eglendiler. :)

Benden haberler bukadar. İyi geceler deliksiz uykular

07/18/2012 21:23:00

neclacim mevlidiniz.hayirli olsun.allah kabul etsiiin :) ben kv yuzunden yapmadim esek kafam.. 6ay kinasi yapicam nasipse o gun okuturum..

vee masal deniz prenses bugun aramiza geliyooor :) haydi bakalim saglikla rahat bir dogum olur umarim.

ozlemcimm ya benim dr fena gazladi.4aya bir hafta var.bisi olmaz,toparlar yavastan falan deyince ben sabredenemdim :) oncedende 1 yudum falan meyve suyu hazirlar tattirirdim.

zeynepcim oh masallahlari var tatlislariin :)

handecim sen nasilsin?o cekirdek aileyi mutlu bir sekilde yasamak gibisi yok :) tadini cikarin ;)

haydi ben uykuyaaaa.masal hanim coktan daldi.tatli uykusuna :) iyi geceler sizlere ve minnoslaraa ;)

07/19/2012 00:47:00

İyi geceleeeeerrrrrr.. Oglusu emzir uyut derken benim uyku kaçtı ;)) ayyy hayirlisiyla yoncam dan güzel haberleri alalım sabah insallah.. Sabah ezanları okunuyor benim gözler fildir fildir oğlan mikir mikir sanki her an uyanacak gibi :)

Neclacim hem kurbanı hemde mevlidinizi Allah kabul etsin. Bende yaptım mevlid hemde Doruk 15 gunluktu. Okullar kapanmadan, insanlar bı yerlere gitmeden yapalım dedik ve atlattık cok şükür.. Kıyafet icinde üzülme bosver nazarlik olsun oda. Bende penye bı tulum giydirmistim ama kendinden papyonu falanda vardi . Pek bı sirin olmuştu sipa... Hanımlar ben kaçayım şimdi belki uyurum dü oğlan uyanmadan birazcık :/ herkese iyi sabahlar ve iyi günler şimdiden

Opuldunuuuuzzzzz

07/19/2012 09:49:00

Özlemcim teşekkür ederim çok eğlendiler gerçekten de.
Duygucum olacak o kadar. Abi de olsa sonuçta o da küçük henüz. 
Neclacım geçmiş olsun asudeye. Ablana da acil şifalar dilerim. En kısa zaman da geçer inşallah bu kötü günler.
Yoncamız ne yaptı acaba ? Masalımıza kavuştu mu ki ?

07/19/2012 10:54:00

gunaydin canlarim nasilsiniz gecmisi pek okuyamadim ama anlasilan MASAL BERIL de ek qidaya başlamış. afferin kuzuya) 

Biz de artik 1 haftadur ek qidaya gecis yaptik.)) sütlü pirincli mama yiyoz sabahlari bazen meyve püreleri falan)))elma suyunu hic sevmiyo benim kiz)) 
Aysegulcum senin kiz oturuyo mu::?

Yonca napti acaba?)))

zeynepcim sen nasilsin: ikizler nasil:?

Doktorcum sen nasilsin uzulme buyur bebişin yahu)) ek qidaya gecince tombullaniyolar)

Banucum,, Handecim, ve ismini yazmadigim diger arkadaşlar  opuyorum hepinizi ) cok seviyoruuum)

07/19/2012 11:04:00

neclacimm buyuk gecmis olsun cok uzuldumm :( ust uste gelmis..Allah beterinden saklasin en kisa zamanda iyi olurlar umarimmm.sen kendine cok iyi bak..

ayselcim oturabiliyor ama ben oturtmuyorum ya.hafif yatay sekilde yatiriorum.busra prenses nasil? :)

ayy masal denizimizden haber var miii? :)

07/19/2012 11:10:00

Buşra da oturuyo ama yardimla. ellerini bırakdıgımda hemen düşüyo)) cok tembel bu kiz) bende hafif yatay sekilde yatirip yediriyorum. uyudugu zaman düz zeminde mi uyuyo?

07/19/2012 12:05:00

Neclacim cok gecmis olsun. Umarım kızın ve ablan şimdi iyidir.

Yonca san haber yok henüz. Face de de birsey göremedim. Umarım iyilerdir. Zeynepcim sizin kizlarin havuz sefasini gormedim face de varsa hemen girip bakiyorum :) Hepinizi öpüyorum.

07/19/2012 12:34:00

Ayselcim teşekkür ederim kızlarda ben de iyiyiz şükür. 

Banucum evet face te var bakabilirsin :)) 

07/19/2012 14:59:00

Masal Deniz'imiz saglikli bir sekilde dunyaya gelmiiiiiis :)

saglikli,mutlu,huzurlu,bol sans bol basari dolu omurler diliyoruuumminnosa ve sizlete yomca ablaciiim..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...