2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

07/26/2012 13:31:00

evet doğru diyosun nurtideki anneler pimpiriklenmeninde ötesine gitmişler ama yemin bile edebilirim bazen burda söylediklerinin çoğu zaman dışına hepsi çıkıyodur ama burdakiler ayıplayacak diye demiyolardır bunun üzerine and bile içebilirim bu kendini kandırmaktan başka bişey değil ama ben yaptıgımı söylüyorum neden saklayayımki başkalarına iyi görünmek için süt bnm oğlumda bi sorun çıkarmadı inşallahta çıkarmaz ilerde verirken :)

07/26/2012 14:04:00

benm buraya yazdgmı zaten herkes görebiliyo sanki gizli kapaklı yazmışım yalan söylemişim gibi bide link yolluyo ne yazdıgımı bilecek kadar aklım başımda eminim okuyacaksın burayıda mümkünse ne sorularıma nede herhangi bi yazıma cvp verme....!

07/26/2012 14:12:00

valla elifasu bende çocuk konusunda hiçbişeyden korkmuyorm çekinmiyorum bu zamana kadarda ateşi bile çıkmadı geçenlerde kakasında kırmızımsı bişiler vardı dr gittik tahlillerinde bişi çkmadı  ben yanlış görmüş olablrm zaten sadece bi kere olmuştu  dr herhangi bişeyi yok dedi sadece devam sütünün içindeki prebiyotikler bazen yapar kötü bişi yok dedi yani ne kadar pinpiriklenmiyosam o kadar sağlıkla büyüyo ayrıca daha günlükken dışarıda gezmeye başladık çıkarma dediler havaya alıştı şimdi her havaya alıştı rüzgarada güneşede çıkarmasam belkide sürekli ateşlenecekti gören herkes iyi etmişin biz aylarca koruduk havalardan şimdide o alışamıyo hep doktordayız diyen çok

07/26/2012 14:24:00

doğrudur değişiyo şükürle olsun rabbime değil burun tıkanıklığı bir derece bile aşılarında dahii ateşide çıkmadı ağlama nöbetleri falan hiç olmadı çok sağlıklı ve uslu bi oğlum var...!!! yok ya zaten artık sorulara soru yazmayacağım ekli olan arkadaşlarıma özel olarak soracağım yoksa her gören bi laf ediyo soru soranda çoğu zaman topa tutuluyo bunu kendm için söylemyrm genelde tüm soruları cvplamasamda hepsini tek tek okuyorum ve gördgm kadarıyla nurtide herkes kendince uzman :D

07/26/2012 16:26:00

masalda skinti yapior yemior.emmek istior e her zamanda sut yok :/ birkac gundur cok huusuz sanirim dislerden ..

ozlemcim ailem o kadar cok destk oldular ki bi olay artik son nokta oldu.. onlarda kaldiramadilar o laflari.. dusunsne senin kizinin en guzel gununde kaynanasi kalkip hem beddua edior hmde seni aldigima pismanim diyor..ailem sabirli bile davrndi bbence..ben bile o an o kzginligimla bogazina yapisabilirdim.. nryse allah hayra cikarsin sonumuzu :))

07/26/2012 16:32:00

opsss aradaki yazismalari gormedim beeen :(

gamzeyi fena kizdirmislaaaarr.amaan gamzecim salla,sakin ol sen ;)

hadi ben kactim kizlar optum bisbuyukk :)

07/26/2012 20:20:00

Owww ayşegülcüm ağır olmuş yaa. Sen pişmansın da, bir sor bakalım oğlun pişman mı önemli olan o deseydin :)) Senin pişmanlığın hiiç mühim değil benim için deseydn :) Bedduaları da döner dolaşır kendini bulur canım sen hiç üzme tatlı canını...

Allah evlatlarımıza hayırlı kaynanalar versin :))

07/27/2012 18:23:00

A- aaaa nurtiye girmeye vakit bulabiliyorummmm, yaşasın:)) Nasılsınız canlar? Bizde de en büyük sıkıntı sıcaklar... Bende malum birde dikişler var var bu gün bi ara bi bunaldım gözümden yaş geldi ılıkkk ılıkkk ağladım gözyaşlarımı durduramıyorum, sırtım belim sırılsıklam... Hemen duşa girdim, Masal hanım yaygarayı kopartmış, hiç duymamışım, uzun uzun yıkandık kız uyuyor diye bi çıktım ki babasının ensesini emme pozisyonuna girmiş şapşal...:)) Eh oturduk emzirdik tabiii, haydaaa aynı ter aynı bunaltı, hop bi daha banyoya... Şimdi biraz sserinledi hava sanki; şükür...

Yani kızlar şu korse konusunda beni bi aydınlatamadınız gitti. Niçin bazı dr lar mutlaka derken bazıları hayır asla diyor... Drlar bu konuda ikiye mi bölünmüş... Dr cuğum bütün bunlar şehir efsanesi mi... Taktım korseye...:))

Ahhhh sofraya oturmam gerekiyormuş. Eşim bu akşam yemek yapıp sofrayı hazırladı ayıptır söylemesi... Hemde en sevdiğim yemekler... Bekletmiyim... Birazdan dönücem cebimde yeni sorularla, öpüyorummmmmmmm 

07/27/2012 21:29:00

Geri döndüm... İki satır yazayım sonra uyku, ölümcül uykum var. Handecim sorma benimde tek hayalim deniz, kendimi suya bıraktığım an sanki yeniden doğacağım. Biz aslında Eylül başı 1 hafta tatil yapabiliriz diye düşünüyoruz ama Masal Çok küçük daha tam olarak kestiremiyorum nasıl olur o zamanlar... B izde topuk testine gittik bu gün ilkini hastanede yapmışlardı. Çok ağlamadı kuzum ama biz per perişan olduk, babamızın gözler dolu dolu ben zati koyvermişim, gözgöze gelmemeye çalışıyoruz filan... Ama alışmak gerek, hastalığı var aşısı var... Ay bilemiyyyyyciiim zormuş a dostlar:))

Bi de son şey: yav kızlar herşey şahane de ben bu memeden sonra gaz çıkartma olayına sinir oluyorum. Hiç sevmiyorum napıcaz...:(( Emzir gaz çıkart hıçkırık tuttu e yine emzir e emzirince bi daha gaz çıkar bu böyle günlerce sürebilir... Tam bir kısır döngü!!! Çocuk zaten memede uyuma eğiliminde... Eğiliminde mi? Pardon yanlış oldu bildiğin bıraksan memeye yapışık yaşayacak...    Napıcam ben? Sevmiyorum bu garkları ben!!! :))) Öpüyorum herkesi içim geçiyor artık..........................................

07/28/2012 10:56:00

kızlar bebişin karnı doymuyormuş:(( uyku yok hep kucak ve memede:( mama önerinizi bekliyorum acil yola cıkıcaz. dr. ye ulaşamıyormmm:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...