2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

07/28/2012 10:59:00

:)))) ilk once yoncam ve handem Allah kolaylık versin hem size hem bize :))) yonca senin yazdıklarını ayrı bı heyecan e merakla okuyorum nedense :)) gaz olayından nefret etmek gelmemişti hiç aklıma :)) ama gaz yüzünden uykusundan huysuzlanmasindan nefret ediyorum. Öncelikle sunu soyliyeyim emerken uyuduğu zamanlarda hiç gazını çıkarmaya çalışmadım :/ yani memede uyurken emmeyi bıraktığı anda kolumda basını yükselterek biraz beklettim ve sonra yatırdım uyusun diye. Doğru yada yanlış bilemem ama gazı çıksın diye uykusunu bozmadım hiç. Su ara zaten öyle ilk haftalarda ki gibi uyku kalmadi bizde malesef. Bir gunümüz bir günümüze uymuyor uyku ve huysuzluk konusunda :)) ama saglıgı yerinde olsun Allah başka dert vermesin diyorum kendimi avutuyorum fazlasıyla yorgun ve uykusuz olsamda :)) o ter duş olayına hiç girmiyeyim. Bütün gün uyumadigi sürede hep kucak olduğu için sırtımdan deli gibi ter akıyor. Hatta gecen hafta sonu dışarı çıkarken lacivert kot giydim oglusun bende yarattığı ter seli sonrası bel kısmında beyaz beyaz çizgi lekeler oluşmuş :) ilk anlayamadım ne olduğunu da sonradan aydi benim kafa :)) niyseee gaz olayına takılmayın bu kadar. Emme istekleri zamanla yavaşlıyor cidden bizimki eskisi kadar memeci değil gibi. Ama biraz uykucu olsaymış fena olmazmış :))

Korse için link istemissin Dr cum ama belli bı adres yok. Unnado dan almıştım ben o zaman. Ara Ata bu bizim minnoslarin alışveriş sitelerinde giriyor sanırım kampanyası. Ama bu sıcaklarda giymek pek mümkün değil. Ara ara giymeye çalışıyorum. Göbekimde hissettiğim rahatsızlığı gideriyordu sıkı sıkı durması :) göbek küçüldükce moralim yerine gelir diyordum ama şimdi de çatlaklara taktım nem kafayı :(((( hemde fena taktım. Bir arkadasın önerisi üzerine mustela nin bir kremini kullanmaya başladım şimdi ama bakalım ne faydası olacak gorucez :// artık evime kavuşmaya az kaldı. Pazar diyordum saliya kaldı ama olsun az kaldı... Hadi ben kaçtım cok cok öperim sizi. Kendinize de bebislerede iyi bakın... Muuuaahhhh

07/28/2012 11:03:00

Nuveyba doktora ulaşamıyorum demişsin kim söyledi peki doymadigini ?? Ben hiç vermedim ama devm şutu denilen mamalar kullanılıyor sanırım :/ insallah düzelir sen sık sık emzir ve sütunu arttırmaya çalış. Allah yardımcın olsun

07/28/2012 16:43:00

cumcum erken pes etmişin :D daha çoooook meme seansları geçirecen :D hatta kesintisiz olanları bile :D tatile gittğnzde büyük ihtimal eylülse3 aylık falan olur yada daha ufak bende geçen hafta gttm 3buçuk aylk şimdi bnmki gitmez olaydım perrrrrperişan etti valla sıcakları çocukları aşırı isilik yapıyo ve bunaltıyo resmen her saniyemiz küvette onu soğuklamayla geçti bir hafta kabustu tek iyi günümüz tekne turumuzdu tekne salladıkça biz keyfimize baktık oda karnı doydu doydu uyudu hiç uyanmadan sanah 8 akşam 6 kadar rahat ettim :D

07/28/2012 19:03:00

soktuk tatlım sokmazmıyız ama dalga sesi şaakk vurunca ağlamaktan canı cıktı her dalga sesinde cıglık attı 5 dk zar zor sokabildim korktu iyice :D

07/28/2012 20:59:00

HO-HO-HOOOOO İYİ GECELER KIZLARRRRRR:))) Dilerim bu gece herkes sıkı bir uyku  çeker, hiçbir bebek gaz sancısı çekmez, mıyklamaz gıyklamaz, bütün anneler rahat eder... bütün yazıllanlaar verilecek cevabım varrrrrrrrrr fakat halim yoookkkk:))) Uyku beni benden aldı, elimde malt içeceğim, göğüsler bomba, hemmennn yatmam lazım... Sadece bir merhaba ve iyigeceler demek istemiştim... Güzel uyuyun iyi geceler... 

07/29/2012 21:55:00

mirabalaaaar herkesee ;) Masal hanim yaklask 1haftadir 3:30-4:00 gibi uyuyordu bu gece yarimda uyudu oh rahat ettim ama simdi de ben uyuyamiyorum :')

bugun 1fincan kadar tarhana yedi cok sevdi velet :))

handecimm bende de ikisi var ama masali anakucaginda zaptetmek cok zor okuyor..oyun halisi da fisher price in yagmur ormanini aldik cok sevdi :) ama onda da donerken falan kenarlara takilinca sinir oluyor :)) aslinda her minnosun tercihi farkli oluyor.bizde de durum boyle.

bende masala mamasini falan oto koltugunda yediriyorum.yastiga ytirinca kendini birden geriye atiyor zaptedemiorum :( varmi baska onerisi olan :')

yoncammm icebiliyorsan kellepaca iskembe corbasi falan.ic.yogun protein super sut yapiyor ;) masal bayram ediyor ben icince :)))

soyle bakinca soluma dogru masal hanim babasiyla misilll misil uuyor..ben kaldim iyimi :(( tv izliyim bari..herkese iyi geceler bebislerinize ve size.rahat ve tatli uykular... optum kocaman bisbuyukkkk

07/30/2012 08:19:00

valla bizimkide öyle ağzı yüzü bi şekle giriyoki gelde gülme :D

07/30/2012 08:25:00

kizlar bende oyun halisimi yoksa ana kucagimi diye terddutdeyim. sizce ana kucagimi alsam? bizim kiz hep oturmak istiyo. 

07/30/2012 08:33:00

İdilde hep oturmak istiyor. Bende ana kucagi var onu seviyor hatta genelde onda uyuyor maalesef yuzustu uyumayi sevmiyor benimki. Hatta o kadar hateketlendiki asagi atiyor kendini :) ikisinin de amaca farkli yani oyun halisi da alabilirsin. İkisi icinde ikinci el bakarsan biri fiyatina ikisini alabilirsin.

İlk bebegimde kesfetmemistim ama kizda aldim ikinci el. Sahibinden de cok secenek olur tavsiye ederim

07/30/2012 08:48:00

malesef bakude oldugum icin ikinci el sitelerinden bi seyler alamiyorum((((

napalim ))) aliriz bizde) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...