2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

07/30/2012 08:51:00

Off ayşegülcüm çok geç yatıyormuş yaa. Bizimkiler 10, en geç 11 dedi mi devriliyorlar genelde:) Gece de yatmadan önce uyku halindeyken mamalarını veriyoruz bir daha sabah 6- 6.30 gibi kalkıyorlar. Ben henüz çorba vermedim hiç meyve veriyorum yakında çorbaya da başlarım artık :)

hayırlı olsun handecim güle güle kullansın mustafann. Gerinmeyi de sen bizimkilerde gör hele ki Duru. Uyanırken eller önce yüze gidiyor sanırsın yüzünü parçalayacak. Ondan sonra da eller havada ayaklar havada geriniyor :)

Öpüyorum hepinizi görüşmek üzere :))

07/30/2012 10:05:00

bizimkide oturmak istiyo oturamadıgı halde dik tutulmak etrafı izlemek daha çok zevk veriyo ona yaırınca deliriyo ama dönence izlemek hoşuna gidiyo yatarken bende oyun halısı düşünüyorum sahibindene bakcam gelicek ay alrm inşallah

07/31/2012 19:43:00

WOOOHOOOO çılgın emzirme günlerim devam ediyor:)) Handecim anneyle meme ortada gezebiliyorum demişsin beni kalbimden vurmuşsun... Ah halim olsada şu mahremiyet usul üslup mevzuularını yazabilsem nurti inlese... Ben hafiften sıyırdığım için içerden içerden böyle oldum işte, eğlenceye vurdum. Mesela memelere EM-JETLER diyorum. Migroslardan esinlendim:)) Bu gün sürekli memedeydik hiç dinlenemedim arada yemek yapmak sofra kurmak iş güç, süperkadın oldum ben... Yalnızlık iyidir şekerim, 40 ı çıkmadan lohusa kadın yalnız kalmaz filanlara aldırma sen... En azından kendine göre pişirir yer temizler düzenlersin... 

Neyyyyseeee, MASAL hast den çıktıktan sonra biraz kilo kaybetti kızlar... İlk günler normalmiş, benimde M-JET lerde sorun çıkmıştı... nesyse sonradan açıldılar fekat drumuz c.tesi Masalı bir daha görmek istedi kilosu ölçülecek olmadı zütüm yetmiyorsa destek atılacak .. Hiç istemiyorum mamaya filan başlamak ben emzirmek istiyorum, bu sebeple dr tavsiyesiyle vıyk dese açııyorum memeleri al çocuğum hepsi senin diye... malt içecekler, humana stiller rezeneler gırla gidiyor... İnek gibi bişeyim işte bir tek mööööö demiyorum. ama halimden memnunum, emzirmeyi seviyorum, kızımla özel saatler hafif uykulu ılık vakitler... A- aaaa sırtım belim ağrıdı ne çok gevezelik ettim. Neşecimmm işte sana bol bol gevezelik...:))) daha çokkk yazarımda bu uykuyla boşşş olur:))) Herkesi öpüyoruz, uykuya koşuyoruzzzzz:))) 

07/31/2012 20:06:00

Merhabalar cancanlar:) uzun zaman oldu yazmayalım. İnanır mısınız göğüslerim yeni gecti 3 kere mastit oldum, yaralar ise cabası:(( ama gecti Allah'a şükür. 10 gündür falan iyiyim.

Yoncam benim yaşadığın sıkıntıları hepimiz yasadık. Zamanla geçiyor ve hersey rayına oturuyor. Kendini sokmamaya çalış. Benim de ilk günlerim cok kötüydü sutum azdı, Duru doymuyordu ağlıyordu. Bende sutum olsun diye yapmadığım sey kalmadi. Benim sütümü alkolümüz bira feci arttırıyordu ama yine de bira diye içmedim.

Benim süt kanallarım yeni yeni açıldı. Tahılı helva da ye. Sadece su süt yapıyor diyorlar ama bence öyle değil ben deli gibi su içiyordum ama takviye birsey yapmayınca maalesef artmiyor. Sana tavsiyem göğüslerinin acısı devam ederse mutlaka doktora görün. Ve birde göğüs pedlerini cok kullanma havasında kalınca yara gecmezmiş. Genel cerrahi uzmanına bile gittim o söyledi. Kalkan kullan sadece. Allah yardımcın olsun. Sakın unutma bu sıkıntılar geçecek ve keyifli zamanlar başlayacak.

Zeynepcim sanırım bizim Duru lar cok benziyor:)) benimki de gerim gerim geriliyor. Yüzünü çiziyor oluşturmaktan.

Özledim sizleri. Bundan sonra daha sık uğrayacağım.

Hepinizi cok öpüyorum . Bebeklerinizi kokluyorum. Allah evlatlarımızı huzurla saglikla büyütmeyi nasip etsin hepimize. İyi geceler guzel anneler....

07/31/2012 21:52:00

ah yoncamm m-jetler duzelecek bolbol emzirmen cok iyi.gogus uci yaralarina zeytinyagida.iyi heliyor.yagi once bir tavada.guzelce yak asidi gitsin,sonra bir bardakta falan sogut pamuga bandirip goguslerinde beklet ;)

banucumm seninde atlatmana ck sevindim hadi gecmis olsuuun :) benim sutleride.hayvansal proteinler cok arttiriyor.gece gece corbaciya kosar olduk haliyle masal hanim sut bayrami yapiyor :))

bugun yine.erken uyudu fistikim.emerken baktim sizmis yatirdim hemencicik :) ve yine bnim uykum kactiii :((

gecmise.goz.gezdiremedim herkesler iyidir umarimmm.sizleri ve tatli minnoslari opuyorummmmm koskocamaaaan :**

08/01/2012 13:45:00

Handecim bi şekilde düzen oturtmak gerekiyor. Ne kadar kısa sürede olursa o kadar iyi bence.En azından denemiş olacaksın. Valla ben bile 2 tane olmasına rağmen artık nasıl yapabileceğim konusunda düşünüyorum. İnsan kendi düzeni olsun istiyor sonuçta...

Yoncacım süpersin yaa :)) M-jet çok iyiymiş güldürdün valla :)) Hastaneden çıkışta kilo kaybı olması normal sıkma canını.

Banucum çok sevindim düzelmene. Senin de anlattığına göre benziyorlar demek ki. Bazen gerinmekten şişip top gibi oluyor valla çok komik görünüyor :))

Öpüyorum hepinizi 

08/01/2012 19:23:00

poff uzulsem mi, sevinsem mi bilemedim :/ bugun regl oldumm :(( iyidik yaa ne guzel hic s1k1nt1 yoktu :P

08/01/2012 21:04:00

Ayşegülll ben de geçen ay regl oldum, aynı hisler içindeydim, 1 yıllık özgürlük sona erdi :))

08/01/2012 22:52:00

valla yaaa 6.ayda anca gelir demislerdi de koca.bir oh cekmistim :(( iste hamilelogin en sevdigim bir yani da.buydu :))

ayy dun Ozdemizin fotosunu gordum masallah ne kadar tatli olmuuus boncukkk :) ya ne cabuk buyuyor bu cadilar.. bazen icimi buyuk bir huzun kapliyor,karmakarisk seyler dusunuyorum..dua ediyorum hep baslarinda olalaimm saglikli guzel omurleri olsunn vs.. buyucekler kocaman olcaklar falann :( sonra masala bir bakiyorum dha cok erken,minnosum prensesim canimin cani biricigim yanimda diyorum ve unutuuorum :))

hadi bakalim ayci kacar :P optum kocamannnn..

08/02/2012 03:59:00

ben coktan regl oldum kızlar.lohusalıktan çıkınca bir kaç hafta sonra. süt veremedigim için tabi((

hamilelik ne güzeldi ya)
ben karnımda minik tekmeleri özledim....
tabi bebişim yanımda seve biliyorum dokuna biliyorum ama hamilelikte bi başka güzel :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...