2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

08/02/2012 08:14:00

galiba hepimizin ki aynı günde başladı bende ayyylaaaaarrr snra oldm dün :((((

08/02/2012 08:46:00

Gunaydiiiiinnnnnn... Herkesler iyi cok şükür. Handecim sadece boğaz sisligi bulaşıcı mı ki ? Oksurme hapsirma varsa ok ama ne bilim size geçerse zor olur cidden. Allah acil sifa versin insallah :/

Regl olanların gözü aydin :))) kisiye göre değişirmiş bu olay. Benden 15 gün sonra dogum yapan bı arkadasım 40 i çıkar çıkmaz oldu mesela. Bende olsam diyorum aslında su sisliklerin biraz daha inse :)))) ama su sıcaklarda da zor cidden bı yandan o bı yandan Doruk :))) neyse kısmet bakalım

Oglusla basbasa 2. Gün :))) salı gece geldik evimize dün genel anlamda iyi gecti sayılır ama uyumuyo hala :) gündüz uykusu neredeyse yok gibi. Dün koca gün toplasan 2 saat anca uyudu. Allahtan kahvaltı edebildim bı 15 dk lik uykusunda. Gün icinde 2-3 saat uyusa o bile yetecek aslında ama ıi iihh uyumuyo :)) ev feci durumda hem çamaşır hem temizlik ve tabi sonra da ütü. Hangi arada nasıl yapicam bilmiyorum :(( ara ara ağlamaya başlıyor nedenini bulamamak beni mahvediyor ama sanırım uyumadigi için. Ağladığı zamanlar icim acıyor :(( birde aksam 7-8 gibi başlıyor ağlama krizine :( böyle huzursuz olunca yanından ayrilamiyirim hatta sürekli kucağımda oluyor :( bakalım bugün neler yapicaz başladı yine ağlamaya :((

08/02/2012 09:40:00

Selam kızlarr nasılsınız 

Bence de hamileliğin en güzel yanlarından biriydi ohh rahat rahat :)) Ben de 40 ım çıktıktan sonra hemen regl oldum ve eski düzenine döndü. Kişiden kişiye değişiyor tabi. Ama bir yerde de şişliklerden kurtulmak gibi bir avantajı da var tabii. 

Handecim bulaşma riski varsa dikkat etmek gerekir. 

Neşecim bu bebeler yüzünden 10 dk da kahvaltı yapar oldum bende :)) Nerde o eski kahvaltılar :P 

öptüm hepinizi :)

08/02/2012 17:32:00

Merhaba kızlar::)) Handecim sana kolay gelsin tatlım, halledersin canım hiç merak etme... Ama kendinede mutlaka dikkat et...

Ben süperkadın oldum  hohoho diye dolaşırken iki gece önce bir sıtmalanmak büyüklerin değimiyle çok ateşim yoktu galiba ama bi fenalaşmak sabahı zor ettim, iki saatte birde emziriyorum yavruyu titreye titreye... Ablam geldi sabah, sen kendini normal insan sanıyosun yoncacım lohusasın sen çocuğunu yatırınca sende yatıp uyuycaksın diye fırçasını attı, evi organize etti, beni yatırdı,vs vs... Tansyon inmiş 4 lere gözlerim açılmıyo, rezillik, benim süperkadınlık buraya kadarmış yani:))) Neyse canlar bu gün iyiyim, hatta ablam duymasın birazdan azcık ütü yapacağım şöyle serinde... Bu arada ben çok acıkıyorum emzirdikçe, böyle mi olur? Öpüyorum herkesi kaçıyorum, sevgiler....

08/02/2012 19:42:00

Uzun zamandir ugrayamiyordum ama okuduklarima cok sevindim daha cok var dogumuna diye dusundugum ararkadaslar dogurmus bile:)ben 1aydir tatildeyim annemle beraber akcaydayiz.sagolsun annem bebege bakiyorda bende denize girip geliyorum.dogum,esimin ameliyati,tasinma telasi bu 4aya cok sey sigdi artikpatlama noktasindaydimki cikip geldim akcaya:)sizler nasilsiniz?zaman cabuk gecti ,kisa sureli bayginlik hali gibi:)oglum 5.ayinda hala inanamiyorum:)

08/02/2012 21:10:00

handecim oncelikle gecmis olsun,umarim annen iyi olur bir an once.benimde esim bugun rahatsizlabdii cereyanda kalmis bogazlari kotu bende annesine gondereyim bare :)

yoncamm amam birak utuyu ya sen sagligina bakk.ahhh o acikmmalar bende de cok oluyor dobis oldum valla.hele geceleri fenaaaaaa...

nesemmm sende birak utuyu temizligi aaaaaaaa salla anacim oglusla ilgilen sen :))) ufffff saka bi yana masal hanimdan bende hicbisi yapamiorum :( ne utu ne temizlik.. birigelecekse esimle bi giridipz.5dk da besiktas :))))

ben fena alistim tembellige :( skliorum ama dibine vuruorum resmn tembelligin :) halim fenaaa..

bu arada kizkardesiminde kizi olacakmisss :) pek bi sevindirik oldummmmm

08/03/2012 10:57:00

ya ben ne zamandır okumuyormuşum sizi kızlar herkesler doğurmuş ne güzel aman nazar değimesin:) bende regl oldum gibi oldum sanki anlamadım.ama düzensiz ve az olabiliyor galiba.

yonca ve hande bende çok acıkıyorum emzirirken özelliklede su ihtiyacı tavanlarda bir damancanayı utanmasam bitiricem.ama abur cubur yememe çalışıyorum. hande dayın akıllı biriymiş:) kendizi çok yormayın bırakın azıcıkta kocalar çalışsın :)

08/03/2012 19:57:00

Sabahın köründe dönmek için ortalığı yıkan oğlum:)iyiki öğrendi gece uyanıp dönmek için çığlık çığlığa kalıyor:)

08/04/2012 12:46:00

duygucum cok tatli oglusun masallah :) aman donmelere basladiysa dikkat! bizim cadi dun dustu :(((((( buyuk bir pufum var,koltuklarimda baya genis.birlestiirince koca alan oluyor.masal hanimd uzerinde gonlunce oynuyor ama dun arka arkaya 2tur atmis..babasi da yakiinindaydi..kut diyr bivses... disaridan geldi sandim..sonra feryat figan... cok sukur birseyi yok :) ilk dususumizudde boulelikle atlattik :')

grip oluyor gibiyim.yaa,bogazlarim cok fena,burnumda tikandi ne yapsam bilemedim :( yaz ortasinda pofff :(((

08/04/2012 15:30:00

geçmiş olsun Ayşegül,aman dikkat valla iyi atlamışsınız.gripe dikkat valla benimde arada tutuyor boğazlarım ağrıyor hemen ılık suya başlıyorum bende korkmuyor değilim inanılmaz sıcak var nemle beraber delirmemek elde değil.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...