2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

08/05/2012 12:38:00

Geçmiş olsun Ayşegül :))

08/05/2012 12:41:00

Ben de sabah yatırdım yanıma saat 05:30 da uyanıp gözlerini koca koca açan Özdecon'u, beraber uyuduk... Şimdilik uyusun da nasıl uyursa modundayız :))

08/05/2012 12:48:00

Aysegulum gecmis olsun :( dikkat et kendine..Bende o moddayim ozlem ama bizim ki öylede uyumadı pek :)) yani bir kere uyuduk öyle. Ama kafası omzumda uyursa iyiyiz :))) su alışma süreci benim biraz zaman alacak sanırım. Onumuz deki hafta sonu yine gidicez Bursa'ya kardesim askere gidiyor. 2 gün kalıp gelicez. Bakalım ters tepecek mı?? Uyandı bizim ki .)) acikmistir emzireyim kuzumu da doysun

08/05/2012 19:20:00

uyku sanırım tüm annelerin en büyük sorunu,ben anne sütünü sağıp veriyorum ,ilk 50 gün gazdan inanılmaz çektik gece gündüz ağlıyordu,sonra uykusu düzene girdi.biberonla verdiğim için bir çırpıda 130cc sütü içip rahatlıyor emzirdiğim dönemde saat başı uyanıyordu emerken uyuya kalıp sonra tekrar istiyordu,en azından gece sağıp biberonla verirseniz belki bir faydası olur bilemiyorum ama tabi benimki biberona alıştığı için artık emmeği bıraktı,eskiden gece emziriyordum baktım gene uyku problemi hortladı biberona döndüm.emzirmek dünyanın en güzel şeyi orası ayrı ama belki bir nebzede olsun rahatlar,hem belki eşiniz gece uyanıp verir sizde biraz dinlenmiş olursunuz.şimdi 9da uyuyor gece 2 gibi kalkıyor 100-120cc içip uyuyor sonra yine 5 gibi kalkıyor,sonra yanıma almazsan saat başı uyanıyor yanıma alıp yanak yanağa yatarsak 8e kadar uyuyor.gün içinde 3 saatte bir içiyor,bende o saate sabit kalmaya çalışıyorum yoksa az az içip sürekli içmek istiyor sütde ziyan oluyor,içmediğini dökmek zorunda kalıyorum çünkü.

08/06/2012 08:03:00

Som agizli derler ya benimki o hesap oldu,uyku duzeni derken,umut dun gece 4de uyandi 8e kadar uyumadi atesi vardi calpol verdim kustu midesi gurul guruldu.8e dogru yavrum koca adam gibi kusmya caisti ogurdu biraz cikardi rahatladi uyudu bakalim insallah atesi yukselmez.

08/06/2012 08:43:00

Gecmis olsun duygucum.. İnsallah yükselmez atesi. Usuttu mü acaba??

Ben artık Doruk un uykusuzluğundan bahsetmekten, dert yanmaktan vazgeçtim. Anlatıp anlatıp kendimi geriyorum :(

Zaten bu hafta daha büyük bı stresim var. Haftaya Pazartesi kardesim asker olacak... Gidiyor.. Nereye gideceği cuma belli olacak pazar yara Pazartesi gidecek... Su olaylar...kötü haberler... İnsan ister istemez düşünüyor.. İnsallah hayirlisiyla yapar gelir. 5 ay yapacak büyük ihtimal. Sayılı gün çabuk gecer diyorlar ama zormus!! Dualarınızı esirgemeyin olurmu? Öptüm minnaklari ve sizleri

08/06/2012 11:33:00

sağolun kızlar geçmiş olsun dilekleriniz için ;) bugn de seslerim kısıldı :(( ilginç tonda çıkıyor erkek gibi :))) nitekim zamanında çok arkadaşımı keklemişliğim vardır telde :))) 

neyse, masal hanmda gece bana çok işkence yaptı :(( dışarı çıktık uyudu 23:30 gibi eve geldik uyandı, 3 civarı zorla uyudu :(( gripten zaten mahfolmuş haldeydimm, delirdim valla :'))

neşemmmmm dilerim kardeşin için çoooook rahat geçecek bir askerlik olur, su gibi geçer ve güzel anıları olur inşallah. sende kötü şeyler düşünme yaa, ona da yansıtırsın :(( 

08/06/2012 21:07:00

Merhabalar,benim de 27 mart dogumlu bir kizim var:-)keske burayi hamileyken kesfetseymisim,o kadar cok seyi merak ediyordum ki...ne guzel herseyi paylasmissiniz ve paylasiyorsunuz...

08/07/2012 03:50:00

gunaydin kızlar. nasılsınız.????

dilter, aramıza hoş geldin.

neşem hayırlısıyla gitsin gelsin kardeşin canim benim.
Ayşegülüm sana da geçmiş olsun canim. kendine dikkat et.
Duygucum gecmiş olsun.bebiş inşaAllah düzelir hic bi şeyi kalmaz.

optum güzel anneleri ve bebişleri

08/07/2012 10:19:00

Ben geldim epeydir uğrayamamıştım ya. Geçmişi de çok fazla okuyamadım. Herkesler iyidir inşallah. 

Gerçi Ayşegülümün yakasını bırakmamış hastalıklar. Bir an önce düzelirsin inş. 

Neşecim geçecek bu uykusuzluk dönemleri düzene girecek. İnşallah kardeşin de sağ salim gider gelir. Rahat bir askerlik dönemi geçirir. Allah kavuştursun diyelim.. 

Dilter allah bağışlasın kızını. Evet burada çok güzel paylaşımlarımız oldu hala da oluyor. Birbirimize yol arkadaşlığı yapıyoruz... 

Ayselcim sende iyisindir inşallah. Büşracık nasıl ? 

Hepinizi öpüyorum çok çok :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...