2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

08/07/2012 10:23:00

ahhhh ahhh şu evlilik bütüüüün hayatı değiştiriyo oysa babamın evinde hep aynı rutin işler yat kalk yemek ye gez toz ohh miss :D

08/07/2012 10:47:00

dilter hoşgeldin aramıza :) geç olsa da boşver, bundan sonraki paylaşımlarımızda sen de varsın artık ;) bebişine de sağlıklı ömürler dilerim :)

Duygu' cum geçmiş olsun, nasıl oldu ufaklık? umarım iyileşmiştir. 

Zeynepcimm, Ayselcimm hoşgeldiniiiiz :** ikizlerimiz ve büşra nasıllar :)

Gamze'cim pek dertlisin :) yine gezersin tozarsın şekerim, ama kendi evinin hanımı olmak gibisi de yok canımmmm, eh birde annesin artık herşey daha da güzel ;)

08/07/2012 11:15:00

Teşekkürler ayşegülcüm. İyiler kızlar artık iyice eğlenceli olmaya başladılar. Ama bu aralar dişler hazırlık yapıyor galiba çıkmak için. geçen inci nin ateşi vardı 1-2 gün. Birde sürekli parmaklar ağızda damaklarını kaşıyorlar. Köpükler falan :))

Cuma günü gidiyoruz hayırlısıyla hazırlık falan onlarla uğraşıyoruz kızlardan fırsat buldukça :)

08/07/2012 14:46:00

sevgili aysel_rabia, zyynp ve aycii; hoşbulduk, teşekkür ederim:) ben de hepinizin bebişlerine sağlıklı uzun ömürler dilerim, anneleri babaları ve tüm değerli sevdikleriyle birlikte...

benim kızım 27/03 doğumlu, inanılmaz hareketli.. sanırım tam bir Koç kızı olucak :) mart-nisan aylarında pek çok Koç bebeğimiz vardır burada, özellikle Mart doğumlu bebişlerin anne-babalarını oldukça hareketli günler bekliyor :)) ben bursadayım... paylaşımlarınızı keyifli takip ediyorum, sevgileeer....

08/07/2012 16:06:00

Aaaaaaaaa hemşehrim gelmiş :))) hosgeldin Dilter :))) bende bursaliyim ama Ankara da yasıyorum. Hatta bir hafta oncesine kadar Bursadaydim. Dogum için geldim Mayıs ta doğurdum falan derken 4 ay kaldım. Keske daha once tanışsaydık :) olsun hiç birsey için geç sayılmaz :)) bizim grup superdir. Zamanla görürsün zaten. Doğumlar oncesi başka bir başlık altında yazistik doğumlar arka arkaya başlayınca kızlardan biri buraya topladı bizi :)) burda da malum her bebek annesi gibi dertleniyoruz, güzellikleri paylaşıyoruz falan.. Allah senin bebisine de sağlıklı, mutlu bir ömür versin ailenizle birlikte...

Hosgeldin kısmından sonra başlayabiliriz. Bursa'yı görünce heyecnlandim. Eeee millet nasılsiniz :)))) herkesler iyi cok şükür. Aysegulum insallah bugün daha iyisindir. Zeynep sana şimdiden iyi yolculuklar tatlım. Kardesim için yazdıklarınıza da ayrıca tesekkur ederim. Bugün sabah kahvaltı için kendime bişeyler hazırlarken parmağımı dogradim :(( Doruk uyuyordu acele acele uyanmadan karnımı doğurayım dedim ama biraz kan kaybı ile oldu : D neyse şimdi iyi bantladim duruyor :)) pasa su anda omzumda uyuyor. Bölük porcuk uyudu diye yatırmadım bu sefer. Uyusun kuzucuk bakalım. Ya bir süredir saat 7,5-8 gibi ağlamaya bir başlıyor neredeyse 1 saat susmuyor :(( hep gündüz düzgün uyumadigi için uyku vuruyor diye düşünüyordum ama arkadasım gaz sancıları kurulu saat gibidir diyince aydım .. Sanırım bizim bir süredir o aynı saatlerde yaşadığımız kriz gaz :(( ee tabi bide uykusuzluk eklenince feci oluyor. Tam da Soner in isten geldigi saatler. Adam oturup iki lokma yemek yiyecek ama paşamızın yaygarası yüzünden boğazımda dugumleniyor diyip kalkıyor sofradan. Saat 9 sonrasında sakinlesiyor da bende o zaman karnımı doyurabiliyorum.. Ama insanın ici parçalanıyor :(( dün aksam rezene verdim 4 çay kasığı falan bu aksamda vericem uyanır uyanmaz. İnsalah fayda eder. Ay uyumasın ama yeter ki öyle ağlamasın. Şaşkın öyle bağırıyor ki arada boğazı gicik yapıyor bu sefer öksürük krizi başlıyor. Helak oluyor yavrucak. Yalnız ilginç olan tarafı gaz yüzünden ise eğer bacaklarını hiç karnına çekmiyor... Neyse iste bakalım bu aksamda kurulu saat gibi başlayacak mı bakalım. İnsallah başlamaz tabi ... Neyse canlar hepinizi öpüyorum. Tabi bebisleri de... Allaha emanet olun.

Aaa bu arada ben hafta sonu yine Bursa'ya gidiyorum. Kardesimi yolcu etmeye :(( nasıl donucez bakalım

08/07/2012 16:26:00

Merhaba güzeller güzeli anneler, can arkadaşlar ...

Dilter hoşgeldin, biz bir aile gibi olduk artık, birbirimizi hiç görmesek de hamilelik ve acemi annelik günlerimizi beraber yaşadık, paylaştık ve tanıdık birbirimizi. Bu gruba ilk merhaba dediğimde tahmin bile edemezdim böyle güzel arkadaşlar edineceğimi, teşekkürler Nurti iyiki keşfetmişim seni :))

Neşem dualarınız kardeşinle ve tüm ana kuzusu Mehmetçiklerle, Allah yardımcıları olsun, kardeşe iyi bir yer çıkar inşallah...

Duygu geçmiş olsun, nasıl oldu yavruş, düzeldimi?

Zeynepçim kolay gelsin hazırlıklarda, iyice oyun çocuğu oldular artık, Özde de kucak istiyor sürekli kendisiyle konuşalım oynayalım istiyor, yoruyor bizi :))

08/07/2012 19:23:00

dilter bizim kızlarda 17 mart doğumlu. Koç burcu değiller ama fena hareketliler :))

neşecim teşekkür ederim. bakalım ilk yolculuğumuzu yapacağız nasıl olacak görücez artık :) sana da iyi yolculuklar. kardeşinde hayırlısıyla gider gelir sayılı gün çabuk geçer 

Özlemcim çok sağol. valla sorma hemde ne yoruyorlar. Biz de her sey  x2 :) artık sen düşün bizim yorgunluğu :))

08/07/2012 23:57:00

dilter, benim kizda 23 mart dogumlu :) sirf koc olsum diye 42+2 de dogum yaptim :))) hakkaten fena hareketli bu yavrucaklar..

ah drcum ozlemcimm masalda tam kucak delisi oldu..disari ciktigimizda bile arabasini ben suruyorum hanim babasinin kucaginda geziyor.. hele gece uykularimiz.illa kucakta olcak naska turlu uyumuyor :(( nasi vazheciricm bu huyundan bilmiyorumm :((

nesemmmm bugun daha iyiyim sagolasin ;) oksuruge dondu.artik.sanirim geciyor :)) ah sen bursa ankata arasinfa git gel yapa yapa koptun :') doruk pasa seviyormu bari yolculugu? :)

zeyneppcimm sana da iyi yolculuklar,sanirim tatil donusu basliuor :)

kizlar ya,dilek gelmiyor artik :(((((

08/08/2012 07:12:00

Günaydın :)

Burç meselesini kaçırmışım, benim kızım 20 Mart doğumlu, saat 17:35 de teşrif etti aramıza, beklenen doğum tarihine göre koç olacaktı aslında, hatta Masal gibi 43. haftayı beklese Boğa bile olabilirdi ama çoook acelesi vardı, erkenden gelip dünyayı keşfetmesi gerekiyordu, 5,5 saat farkla koçu yakalayamadı Balık olduuu ;)) ekinoksda doğdu kuzum, baharı getirdi, gündüzü geceye eşitledi :) sanırım hem balık hem koç burcu özellikleri taşıyacak, yandıkki ne yandık :) şimdiden belli ediyor inatçı bir o kadar da duygusal içli bir çocuk, canı istemezse kesinlikle ağzını açıp bir yudum içmiyor mesela, bazen kendini yırtacak gibi ağlıyor ta ki biz istediğinin ne olduğunu anlayıp yapana kadar, ama nasıl inatçı bir ağlama, resmen zorluyor kendini çığlık atmak için, bazen de birileri yanında yüksek sesle konuşunca veya ben bunalıp oflayıp pufladığım zaman içleniyor, alt dudağını sarkıtıp masum masum ağlamaya başlıyor, kendisine kızdığımızı düşünüyor, ama iki durumdaki ağlamalar arasında fark bariz, biri cazgırca biri masumane :))

Ayşegülüm Dilek benim de aklıma geliyor bazen ama hak veriyorum ona, inşallah en kısa zamanda mutlu haberlerle döner aramıza :(

08/08/2012 08:12:00

Gunaydinnnnnnn... Yine yeni bir güne basladik. Hepimize güzellikler getirsin insallah :)

Dilek benimde aklımda son günlerde ama Dr cugumun dediği gibi zor onun acısından. İnsallah onunda güzel haberleri gelecek...ve insallah iyidir.. Oglus bugün ana kucağında tabii ayaklarımın dibinde oyalanirken hemen kahvaltı yaptım. Onunda yavaş yavaş uykusu geldi ama bakalım bu kez ne kadar uyuyacak :)) hepinizi öpüyorum. Uğrarım yine

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...