2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

04/20/2012 12:31:00

özlemmm bayıldım odanıza, ay ben kız odalarına bayılıyorum ya :D

güzele günlerde büyüsün kuzucuk, kızın da sana benzeyecek sanırım annesi renkli gözlü;)) maşallah grubumuzun kızları pamuk gibi:)

04/20/2012 14:49:00

Kız güzeller güzeli, odası da kıza yaraşır halde... Gerçekten çok beğendim. Ben beyaz takımlara bayılıyorum zaten. Güle güle kullansın.

Sanırım bende bu tarz bi oda yapacağım sadece yatağı olmayacak. Tek kişilik bir yatak koyacağım odaya bazalı-çocuk odası gibi bişiy olacak. Tamamiyle ihtiyaçlar yüzünden alınmış bir karar.

Banucum Durunun Odasınıda çok beğenmiştim aklıma geldi bak. Özellikle de perdelere bayılmıştım. Nerede yaptırdın tatlım... Bak ne zamandır sorucam unutuyorum. Halin vaktin olursa yazar mısın?

04/20/2012 16:16:00

Ozlemcim diğer grupta yazarken aklıma gelmişti Özde nin resimleri hiç yok yuklesene diye yazacaktım:) bayıldım kızına da odasına da. Masallah, allah nazardan saklasin. Saglikla, huzurla büyüsün odasında.

Cok sagol Yoncacim kızın perdelerini Sarıyer'de Özbek Perde var oradan aldık. Cok konsept perdeler var. Tavsiye ederim. Gidip görmek istersen sana telefonunu veririm.

Özlemim sana da sitesini yazacaktım ama modelleri cok çalan olduğu icin sitelerine resim koymamışlar. Ama istersen sana da telefonunu verebilirim. Nasıl olabileceğini konusabilirsin.

04/20/2012 16:27:00

Banucum tsk ederim sevinirm telefonunu yazarsan... Peki fiatları nasıl acaba makul mü? Yoksa uçuk mu? Mutlaka gidip bakmak isterim... TSK EDERİM CANIM ŞİMDİDEN:))

04/20/2012 16:29:00

Selam hanımlar :)) doktorcuummmmm maşallah senin Özdene .. Odasinada bayıldım gercekten çok güzel olmuş. Beyaz her zaman ayrı güzel ve sık duruyor. Allahım saglikla büyütmeyi nasip etsin.

Ayy ben oda olayına çok özenmeye başladım. İsin kötüsü ben Ankara'ya gidene kadar yatağı bile idareten olacak :( anca kendi evime dönünce odasını duzenleyebilirim ama oda böyle tam takım oda olmicak büyük ihtimal ama olsun :) bugün biraz ağrıli bir gün geçirdim nedense. Önümüzdeki hafta sonu kontrole gidicem sonrada her haftaya donecek kontroller... Sıraya girdik yine bakalım nasıl olacak.. İnşallah sıramız şaşmaz da herkes zamanında yavrular :)) hasta olmamak için çabalıyorum bu arada. Ama bugün öksürüğe dönüşüyor gibi sanki çok şiddetli olmamakla birlikte. Umarım daha fazla ilerlemeden atlatirim. Alerjim yok ama hava degisimi biraz etkiledi beni. Unutmusum Bursa'nın havasını :)) malum Kayseri'ye kuru havasına alışmıştı bünyemiz :) ee bide tam mevsim değişikliği donemi. Hava bı sıcak bı serin derken biraz etkilendim sanirim. Tek istegim hafif sekilde atlatip geçirmek. İlaç kullanmak zorunda kalmamak inşallah.

04/20/2012 16:44:00

Neşecim geçmiş olsun canım bol C vitamini al. Bol bol meyve ye...

Bu gün internet canavarı oldum ben sürekli fiat ürün araştırıyorum, çıldırıcam... Bazı şeyler çok gereksiz geliyor sonra birden gerekli de olabilir aslında diyorum bir acaip işmiş bu iş!!!:))

Ben de oda yapma niyetin de değildim, paylaşmıştım epey eskiden... Ama sorma ben de çok özeniyorum. Sanırım yatak çözümlü bir oda yapacağım. Yani şık bir gardrop, komidin  ama yatak olarak odaya tek kişilik bir baza yatak alacağım. 6 aydan sonra odaya park yatağını geçireceğim. 6 ay bizle sonra odasında... Misafiri yatırma sorunum var çünkü ve salonda yatılmasından nefret ediyorum:(( Perde de yaptırırım, raf, duvar kağıdı vs... Masalın odası olur ama arada anane ya da babane de masalın odasına misafir olur gibiiii:))) Ay ne zor işlerrrr, ama keyifli... Bitirdin mi canım sen herşeyi?

Zor zamanları atlattın, haftan da gayet iyi, güzelce zamanında doğuracaksın inşallah kardeşim:))) Öpüyorum...  

04/20/2012 17:14:00

Ay inşallah Yoncam yaa... Beklesin bıdık daha. Gelişimi, kilosu haftasına göre biraz öndeydi en son kontrolumde. Kilo alımı aynı şekilde devam ederde fazla olursa normal doğum olayı zorlar gibi düşündü doktor ama şimdiden kesin bişey söylemek de çok mümkün olmuyor malum :)) Hayırlısı bakalım sağlıkları yerinde olsun ve sağlıkla gelsinler de gerisi nasıl olsa halledilir. Alışveriş olayında yatak dışında işimizi görecek herşeyi aldım gibi. Çantam hazır zaten ilk iş Bursaya gelir gelmez onu hallettim nolur nolmaz diye. Bizim ekibin bıdıkları aceleci davrandı biraz bizimkiler sırasını beklerler inşallah :) Benim alışverişte tek halledilmeyen yatak meselesi maalesef.. onun dışında biraz kıyafet biraz ekstralar falan derken bitirdik valla :)Hatta düşündüğümden fazla bile aldık kıyafet ama görünce dayanamıyor insan valla .. Sizin işiniz daha zor çünkü kızlar için çok cici ve afilli şeyler var biz bile elimize alıp baktık hep kızların kıyafetlerine :)))

herhalde önemli bir eksik kalmadı artık.. doğum sonrası çıkacak bi ihtiyaç olursada ona bakıcaz  :)) 

04/20/2012 17:26:00

Merhaba..

Ben hamilelik grubunuzu kaçırmışım yogunluktan ve oğlumla kosusturmaktan.
Bu gruba da ilk bebegimde uye olmustum.şimdi nisan annesi deyince atladım hemen::)
Kızımın yaşıtlarının anneleriyle de tanışmak isterim:))

04/20/2012 17:27:00

Sorma sorma Neşecim... Kız analarının işi zor... Çıldırtıcı şeyler var... Ama bazı şeyler ne kadar pahalı manasızca yahu! Çanta sordum ben bu gün picaboda eşyalrını koymak iim 189 tl dedi. Bende ehhh sırt çantama koyarım bu ne böyle dedim:))) Park yatak fiatına çanta! Neyse hepsini koy bi tarafa hakikaten sağlıkla  vaktin de gelsinler...

04/20/2012 17:54:00

Kızım ve ben teşekkür ederiz güzel anneler :))
Hülyacım evet arka fondaki babacık, adamcağız 24 saat nöbet tutuyor sonra bir de evde bizimle uğraşıyor :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...