2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

09/03/2012 07:52:00

Denize sokmayi basardin adalar aciklarindan teknede olunca kolayda otelde ne yapicam bilmiyorum ve kucuk detay bende 2 cocuk olusu birde oglum var 5 yasinda

Gozumu kararticam artik

Vede ana kucagi tavsiyeleriniz ne kizlar mamaroo aldim ebebek den ama hic ise yaramadi

Okadar paraya rahmem islevsiz

09/03/2012 10:20:00

Ayşegülüm hayırlı olsun, alışmak zorundayız, çoğumuz aynı şeyi yaşayacağız, birkaç gün önce veya birkaç gün sonra, annenin bakıyor olması büyük avantaj, en azından için rahat, çok zor olduğunu biliyorum ama bugünü atlatırsan gerisi daha kolay olacak, hadi kolay gelsin ;)

09/03/2012 10:55:00

Merhaba kızlar, öncelile tatilde olanlara iyi tatiller. Ben hiç değilim. İşe başladım bugün ilk iş günüm. İnanılmaz üzgünüm. İçimi biri kemiriyor sanki. Duru'yu özlüyorum hemde çooookkkk. Sarılmak istiyorum, kokusunu duymak istiyorum:(((( Ne kadar zormuş. Biran önce bu duruma alışmam lazım. Çok kötüyüm. Bebeği yanında olanlar sevsin koklasın sarılsın bol bol. 

En kötü ayrılık bu olsun inşallah. Akşam kavuşacağım kızıma biliyorum ama inanılmaz özlüyor ve üzülüyorum yine de......

09/03/2012 11:37:00

Aysegülcüm şşimdi gördüm, sende işe başlamışsın. Allah yardımcımız olsun. Bende deli gibi ağlayarak ayrıldım yanından. Bana bir bakışı vardı hayatım boyunca unutmayacağım. Pikesini yüzüne çekmişti ben gidiyorum dediğimde pikeyi yüüznden çekip hafif bir gülümseme ile gözlerimin içine baktı. İnanın o an ölüyorum sandım. Size hislerimi tarif edemem. 

09/03/2012 11:38:00

Evet Özlemcim annemin bakıyor olması içimi rahatlatıyor ama o kadar özlüyorum kiii, eve gidince o gülümsemesi, o oyunları heyecanı içimi daha da kemirdi..

Banu' cum hayırlı olsun, demek sende başladın :') ikimizde aynı duyguları yaşıyoruz bugünlerde desene.. :(

09/03/2012 12:08:00

büyük bir sıkıntı.. bende bakıcı ayarlayamazsam işi bırakmayı evden devam etmeyi düşünüyorum. şimdilik bu şekilde rahatım aslında ama yine de aklım hep kızımda :(( 

09/03/2012 12:29:00

Ne güzel böyle alternatiflerinizin olması :( benim yok. İşyerim de evime çok uzak. Seneye işyerime yakın olan bir yere taşınacağım. Bu şekilde kızıma çok uzak olmak beni inanılmaz üzüyor. İlk haftalar allahtan annemde kalacağız. İşyerime yarım saat uzaklıkta annemin evi. Duru kızım da orada şuan. 18:00 de çıkıcam ve 18:30 da yanındayım. Allah hepimizin evlatlarına sağlık versin bize de versin ve uzun yıllar yanlarında olabilelim. Beni bıraksanız neler yazabilirim o kadar doluyum :((

09/03/2012 12:50:00

Offfffffff... :(( benim de işim evime çok uzak, üstelik sabah git işini bitir eve dönünce geride bırak şeklinde de değil, her an her dakika aklım orada kalır ve her an telefon gelebilir, nasıl zaman ayırabilirim kızıma bilmiyorum :((

09/03/2012 12:53:00

Allah yardımcımız olsun Özlemcim, başka birşey diyemiyorum :(((( Keşke bizde kangurular gibi bebeklerimizi cebimizde taşıyabilsek....

09/03/2012 13:28:00

Bende şimdi rektör danışmanımızla bi görüşme yaptım.. yarından  itibaren evime daha yakın bir birime geçme talebinde bulundum ki zaten beni ordan da çağırıyorlardı.. Evime 2dk mesafede :') Umarım rektör yardımcımız onaylarda bende geçerim :)) Burdan ayrılmak koycak ama kızıma yakın olmak beni daha da rahatlatacak :) 

Ah keşke kangurular gibi olabilseydik keşkeeeeeee.... şimdi eve gidip onu mıncıklamak için deliriyorum. 4:30 da kaçıcam aslında 1,5 saat süt iznim var ama ben onu sabah öğle ve akşama böldüm. 

hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun inşallah. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...