2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

09/04/2012 08:13:00

:)) tahmin edebiliyorum canım, ben de öyleyim aslında, paylaşmak istediğim çok şey var ama vakit yok, bazen açıyorum yazmaya niyetleniyorum biraz geçmişe bakayım derken bişey çıkıyor, sen bir de abiyle ilgileniyorsun... yazlıktamısınız hala?

09/04/2012 08:21:00

Canım Özlemlerim :) Merhabalar.

Doktorum sen şşimdiden sıkma canını. Seni de üzmek istemem. Ama burada paylaştıkça sanki biraz sıkıntım azalıyor. Beni en iyi sizler anlıyorsunuz. Bebeğini  bırakmak tabiki zor gelecek ama emeklerini de boşa harcama. Çok kutsal bir mesleğin var zor elde edilen. Allah kolaylık verecek hepimize yoluna girecek herşey. 

09/04/2012 08:21:00

Ooo Özlemlerimiz gelmişşş :)) Hoşgeldiniiiiz.. :*

09/04/2012 08:29:00

Tabiki Banucum bizi en iyi birbirimiz anlıyoruz, paylaşmak için buradayız canım arkadaşım benim :))

09/04/2012 08:49:00

Sağol Özlemcim benim :)

09/04/2012 09:17:00

Ama bu konuda bende Necla ile aynı durumları yaşadım.. sorunlar var hemde ciddi sorunlar, oturup konuşamıyoruz. eşim çalışıyordu sürekli dışarıda, akşam geliyor hiç birşey yokmuş gibi.. ama bir soğuklukta var, tam konu açıcam konu ya kapanıyor ya tam kavgaya dönüyor... ben tüm gün evde olduğum için kurdukça kuruyorum kafamda falan derken zamanla ve sabırla bir çok şey rayına oturdu... 

Şimdi bende çalışıyorum diye, işler daha da farklı bir hal aldı.. Küslük doğru değil, ama minik tatlı bir tavır bazen etkili olabiliyor anlayana elbette :') 

Bende geçenlerde eşime atarlandım.. "Yanımda Masal olsun başka hiç kimse umrumda değil" dedi.. Kalakaldım... e ben ne oluyorum diye düşündüm kendi kendime.. sinirim hareketlerime de yansını ve tribal hallere girdim :D neyse ki anladı hemen sensiz olurmu bilmem ne ayakları çekti hemencik :D 

09/04/2012 09:31:00

:)))) Ya yaşanan herşey aynı :) Bizde ilk zamanlar çok kötüydük. Ama konuşarak herşey halloluyor. Ben sıkıntılarımı dile getirdim önce tepki verdi ama daha sonra baktım dikkat ediyor.

Ayşegülcüm bende dışlandım valla :) Orkun  kızımda kızım diyor başka  birşey demiyor :) Biz şuan annemde kalıyoruz. Evimiz uzak olmasına rağmen bakıyorum zırt pırt akşamları geliyor kızını görüyor ve gidiyor. Allah bozmasın, ayırmasın.

09/04/2012 09:34:00

ooffffffffffff offffffffffffff :(

09/04/2012 11:17:00

Oooo kaçırmışım muhabbeti.. Kizlaarrr yani ise başlayan arkadaslarr lütfen üzmeyin kendinizi.. Bebekleriniz annelerinizin kollarında ve siz onların gelecegi icin çalışıyorsunuz bir anlamda. Lütfen rahatlatın içinizi. Yoksa isten soğur ve belli süre sonra o işyeri size batmaya baslar.. Kızlarınız sizi unuturmu hiç ayrıca askolsun.. Siz onların annesisiniz bunu unutmayın..

Bana gelince .. Kv geldi.. Ben 1 hafta sanarken 2 hafta burda olacağını öğrenince biraz keyfim kaçmadı değil ama elden bisey gelmiyor :) tatilde de birlikteyiz sonrasında annemler de dahil.. Anliyorum ki yalnızlığa alışında evde sürekli birilerinin olması ve maalesef özgürlüğümün kısmen engellenmesi beni daraltiyor :/ oğlumla basbasa olmak ve sadece onunla ilgilenmek benim en güzel telasem. Evet zaman zaman insan kendini kötü hissediyor, zaman zaman bunalıyorum yetişemiyorum diye ama yok en güzeli yalnızlık :)) neyse benim ufaklik acikti yine gelirim..

Hande bu arada yolda giderken neden emzirmiyorsun?? Yanına sagip almakta olur ama emzirmesi son dereec rahat

09/04/2012 11:43:00

Hoşgeldin Neşecim, geçici bir zaman sıkma canını. Sonra yine o tatlı oğluşunla tek kalacaksın. Mühim olan bebeğinin yanında olması.

Görüşemezsek eğer sana iyi tatiller. Umarım keyifli ve sıkıntısız bir tatil geçirirsiniz. İstanbul'a geldiğinde müsait olursan görüşelim yine. İyi geliyorsunuz siz bana :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...