2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

09/07/2012 08:39:00

Sağol Özlemcimm , Handecimm :*

Ağrı kesici kimsede yok malesef. Bende de Apranax çıktı çekmecemde. E onu da ben içemiyorum emziriyorum diye :( 
Açıkçası migrenden bende korkuyorum umarım değildir, Dr. a da gitmedim. Sabit hep sol şakak kemiğimin altında oluyor, sol gözümü ve başımın sol yanını yiyip bitiriyor resmen bu ağrı... 

Masal da şimdi sesini duydum bıcır bıcır :)) Handecim Masal 3-3,5 aylık falandı dönmeye başladığında. O civardaydı diye hatırlıyorum. Evde bi bakayım notlarına :') 

09/07/2012 08:47:00

Günaydın herkese,

Hande benim Duru'm da aynı. Sanki Duru'yu anlatmışsın. Bende su vermiyorum. Ne zaman uyansa emziriyorum. Duru daha tam dönemiyor :( 4,5 aylık ama dönemiyor.  Umarım bir sorun yoktur. Bu ayki kontrolümüzde soracağım.

Ayşegülcüm çok geçmiş olsun. Benim de migrenim var. Ne kadar beter olduğunu bilirim. Umarım normal bir bağağrısıdır ve geçer.

Doktorcum benim sen hala tatilde misin? Hepinizi öpüyorum. Güzel birgün olsun inşallah.

09/07/2012 08:51:00

Banu' cum Masal zaten olması gerekenden erken başladı o hareketlere. Aynı şekilde emeklemesi de öyle. Dr u oturtmayın diyor ama MAsal hanım emeklerken dönüp bi el destekle oturabiliyor. Keyfini bozarsakta basıyor feryadı :))) Bende hiç ellemiyorum.. 

Bu arada dün balık yedirdim, çok sevdi bızdık. Geçenlerde zeytin yağı ile avokado ezip verdim ona da bayıldı. Çok şükür ek gıdalarla ilgili bir sıkıntımız yok. 

Demir damlasını kestim diye, demiri ek gıdalardan karşılamaya çalışıyorum. Ek gıdaya başladıysanız avokadoyu öneririm bi deneyin sizde ;) 

09/07/2012 08:56:00

Yerim onu ben :) Ayşegülcüm demiri niye kestiniz? Devit'mi kullanıyordunuz? 

09/07/2012 09:03:00

Demir damlasını doktorumuz kesmemizi söyledi. Sağlık Bakanlığı zaten toplatıyormuş. Şu sağlık ocaklarında verilen demir damlaları var ya ondan bahsediyorum. Devit veriyorum ona devam. 

Beni de bi ark. uyarmıştı, bende doktorumuza sordum demir damlasını vermeyelim dedi.. Hatta burda da yazmıştım bi ara. MAsal' da kabızlıkta yaptı damla :( 

09/07/2012 09:17:00

Tamam o zaman. Ben hiç sağlık ocağının verdiğini kullanmamıştım. Sağol Ayşegülcüm.

09/07/2012 10:39:00

Kızlar yaa, şimdi en başta yazıştıklarımıza göz gezdirdim biraz. Çok duygulandım. Neler neler paylaşmışız.....Ne güzel. Umarım bundan sonra da hep güzellikleri paylaşırız.

09/07/2012 11:18:00

Eveeet :) 

09/07/2012 13:07:00

merhaba annişler..bnde nısan annesıyım ..

ılk bebegım ılk deneyımım ..

sızlerle bırlıkte tecrubelerımı paylasmak ve deneyımlerınızden faydalanmak ısterım..

ee hanı bana hosgeldın:)))

09/07/2012 13:17:00

Hoşgeldin golgemmm, Ben Ayşegül :) Bende Mart annesiyim , ( Mart kedisi gibi oldu :)))))) )

bebeğine sağlıklı ömürler diliyorumm :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...