kusma problemi

04/25/2011 14:12:00

Merhaba,

Kızımız  9 Mayısta 1 yaşına girecek yeme problemi var , kusma eğilimi çok fazla midesinde
bir problem olduğunu düşünmeye başladık bir yaşından sonra geçer diyorlar ama endişeleniyoruz bazen aynı problem yaşayanlar varsa  deneyimlerini öğrenmek isterim

Sevgiyle

Özlem Yıldızlar

Ynt: kusma problemi

04/25/2011 19:00:00

Canım benim kızım 14 aylık. İlk aylarında gaz sancısı nedeniyle kusuyordu, son bikaç aydır da macun kıvamında olan ya da pütürlü gıdaları yutmakta zorlandığından kusuyor. Hem de öyle böyle değil, ağzından ve bazen de ne yazık ki burnundan fışkırtarak. Bunu nerdeyse hergün yapmaya başladı. Dr bazı bebeklerin böyle olabileceğini, bi sorun olmadığını söyledi.. Bebekken ben ve annem de böyleymişiz:(((
Bununla yaşamaya alışmaya çalışıyorum...

Ynt: kusma problemi

05/22/2011 00:23:00

Benim oglumda biberon ve kaşık görünce bööög yapıyor zorla yedirince kusuyor midesinde hazımsızlık var sabah yedigi şey akşam kusunca tüm tüm çıkıyor

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
1 yaş civarı bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...