Handan'in oglu Aras 2 yasinda :))

Ynt: Handan'in oglu Aras 2 yasinda :))

10/05/2011 06:03:00

Nereden baslasam,

Senı mı yoksa oglunu mu daha cok sevıyorum, bilemedim ben.

Bana buranın kazandırdıgı en en ozel ınsanlardan bırısın. Kelımeler bır yere kadar yeter bana. Ucarı, temız kalplı, tezcanlı, purnese, purtelas, ınsan gıbı bır ınsan var karsımda. Herseyıyle anne olmak, arkadas olmak ıcın dogmus bır kadın...

Ve bu sevgılı anne arkadasın bugun guzel oglunun d-gunu.

Guzel yawruma ve ailesine Allah'tan uzun omur ve saglık dılıyorum, Allah'ım onu nazarlardan, gorunen-gorunmeyen kaza belalardan esırgesın. Her yasını en guzel haliyle yasasın, ailesıyle mutlu olsun, basta annesının gozbebegı, bastacı, nuru olsun...

Hersey daha guzel olacak.

Sizi cok seviyorum...

10/05/2011 06:04:00

Aras aman da sen büyüdün 2 yaşında mı oldun? anne ve babasının kuzusu iyi ki doğdun, nice güzel doğumgünlerin olsun. Annen seni çok seviyor hergün bize burada anlatıp duruyor :)

10/05/2011 06:11:00

Tatlı Aras, akıllı Aras....Annesinin gözünün nuru Aras,

Yavrum 2 yaş oldun demek..Büyüdün...Koklayarak öperim o yanaklarından seni..Sevdiklerin yanından eksik olmasın kuzum.. Sağlıklı ve sıhhatli yaşayasın. Nice başarılar görüp bunları sevdiklerinle paylaşasın. Şansın bahtın açık, seni hayata bağlayacak ümitlerin, hayallerin olsun..Hayat neşen hiç sönmesin yüzün gülsün...

Handancığım çok öperim canım seni...Kutlu olsun yeni yaşınız...

Hülya

10/05/2011 06:16:00

Doğumgünüm kutlu olsun Arascım, tatlı oğluş:))

10/05/2011 06:18:00

ya kızlar şimdi geldim gözlerim dolu dolu çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için , sabah öptüm kokladım oglumu uykusunda dogum gününü kutladım ,çok seviyorum ya sizleri :)

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim,özenle seçilmiş sözleriniz dilekleriniz için ay bugun en güzel günüm:)

10/05/2011 06:19:00

Handancım, gözünün bebeği oğlunun ikinci yaşını kutlarım..Aras senin gibi bir annesi olduğu için çok ama çok şanslı...

10/05/2011 06:22:00

Arasım, akıllı oğlum daha nice senelerin,nice yaşların mutlulukla,sağlıkla, şansla geçsin inş. Hep sevdiklerinle, seni sevenlerle ol. Nice yıllara.
 Ahh Handan ahh büyüyo çocuklar zaman çok çabuk geçiyo.Hep daha da güzel geçirin inş.

10/05/2011 06:33:00

saolun kızlar tek tek teşekkür ederim hepinize amin

10/05/2011 06:34:00

Handan , nice güzel seneler diliyorum sizlere. Aras, iyi ki doğdun, mutlu huzurlu bir ömür dilerim

10/05/2011 06:38:00

Oğluşumun adaşı, minik Ali Aras :) iyi ki doğdun hassas bebeğim, iyi ki varsın. Ailenle birlikte daha nice uzun seneler göresin. Üzerine titreyen anneni hiç ama hiç üzmeyesin.

Sağlık, mutluluk, huzur ve sevgi hiç eksik olmasın yaşamından.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...