Handan'in oglu Aras 2 yasinda :))

Ynt: Handan'in oglu Aras 2 yasinda :))

10/05/2011 07:58:00

voooo tatlı kadın Handan'ın tatlı oğlu ras'ımızın doğum günüymüş,mutlu yıllarınız olsun,hayırlı yaşlarınız olsun,daha nice nice yaşlarını sağlıkla,mutlulukla kutlayın inşallah..

10/05/2011 08:02:00

ALİ ARAS yakışıklı güleç yüzlü oğlan doğum günün kutlu olsun .. nice mutlu, sağlıklı yıllar dilerim sana rabbim yüzünden gülücüğü eksik etmesin. Hep iyi , merhametli insanlar çıkarsın karşına 

Handan anneliğinin 2. yılı kutlu olsun . Daha nice uzun , mutlu , sağlıklı yıllara geçirmenizi dilerimm ..

2 yaşla birlikte hastalıklarda geride kalır inşllah. bugünden itibaren sizin için herşey daha güzel olsun 

öperimm Nevra .. : ) 

10/05/2011 08:08:00

İyi ki doğdun Aras,nice mutlu sağlıklı yılların olsun:)

10/05/2011 08:09:00

ahh ali aras, guzel, tatli, bicirik, sevecen kuzu. annenle sen birbirinizin sansisiniz. omur boyu hep sevgiyle bakin birbirinize. allahim iyilerle karsilastirsin, daha nice nice guzel gunlerini gostersin. saglikla huzurla buyu.

10/05/2011 08:14:00

nice mutlu seneler araaas... anne baban ve tüm sevdiklerinle birlikte mutlu huzurlu harika bir ömrün olsun... kocaman öperim tatlı yanaklarından..

10/05/2011 08:17:00

Amanın! Aras da 2 olmuş :)) Nice sağlıklı mutlu huzurlu yaşlar dileriz Aras abiye :)) Annesi de iyi ki doğurmuş :))

10/05/2011 08:20:00

Handan & Aras;

)Jhastalanan her çocuğa üzülenim, oğlunu kendi gibi hassas yapanım, dert ortağım, psikopatım, faysalım:  Benim içli arkadaşım, benim güzel arkadaşım; başkalarının çocuklarına bile ağlayanım, jüjüüüü bu çocuk yemiyo diye kahrolanım,

Seni, oğlunu, aileni çok seviyorum handanım biliyon demi…

İyiki doğurduk kızım, iyiki tanıştık burada hepimiz..

Çok seviyoruz sizi

Jülide&Bekir&Ela

10/05/2011 08:22:00

çok saolun kızlar ya iyiki sizleri tanımışım öperim:))

10/05/2011 08:26:00

Analı, babalı sağlıklı nice güzel yaşlara...

10/05/2011 08:43:00

teşekkür ederizzzzzzzzzzzzz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...