Handan'in oglu Aras 2 yasinda :))

Ynt: Handan'in oglu Aras 2 yasinda :))

10/05/2011 11:04:00

meltemcim , serabım çok teşekkür ederizzz nevoşumu öperim:)

dogum günü partimize verdiginiz emek için ayrıcana serabım sana ve julidem sana çok çok teşekkür ederim

10/05/2011 11:20:00

hahaha korkudan beni atlamıyor artık:)) kızım herşeyi serap yapıyor zatii ben bi çıkış alıp süs yaptım:)))

10/05/2011 11:29:00

evettttt herşeyi ben yaptım:)))çılkım çıktııı halaaa kırp kırp makasla yoruldum  vallahii....dün ikeanın o çay karıştırıcılarından aldım azcık,bu günde akşam bugün kırptıklarımı yapıcammm....hep ben hep bennnn yoruldummmm:)))napmış jülide....hımmm....basın ulennn şunları demiş elemanlara onlarda basmış jülide de getirmiş bana vermiş bu kaaaaa:))    (yarın kesin dayak yiycem jülideden,herşeyi göze aldım:)))

10/05/2011 11:32:00

julide napıyım kızım ikide bir azarlıyorsun seni atlarmıyım artık:P

aman serap ne çay karıştırıcısı bacım kendi d.günü partimden haberim yok allaım ne irezil bi kadınım ben ya:))) allah razı olsun:) elleriniz dert görmesin bilumum yalakalıkla karşınızda olacagım merak etmeyin:))))))))))

10/05/2011 11:32:00

teşekkür ederim yasemincim:)

10/05/2011 11:46:00

Aras; yakışıklı oğlum,iyi ki doğdun.Nice senelere sağlıkla,mutlulukla...

Handan canım,tebrikler.Herşey gönlünüzce olsun.

Sevgiler

Nil

10/05/2011 11:54:00

çay karıştırıcısı ne laaa???

serap bittin kızım. gösteri mösteri yok sana. nevaya ben gider alırım evden, yıkıll:))))

lan handan sana pazar günü için süpriz bile yapacaktım. bak sineme ne baskılar yaptım gelsin diye.. sinem süprizi yapacaktım sana ama vazgeçtim gitsin düğüne o:))

10/05/2011 12:02:00

ya kızım nie dügüne gitsin boşversin dügünü felan gelsin ben haberim yok gibi yaparım süprize devam et sen:P

10/05/2011 12:28:00

Handancım, biricik Ali Aras'ın doğum günü kutlu olsun. Daha nice yaşlar göresiniz hep beraber. Sağlık, mutluluk dolu başarılı bir hayat diliyorum kuzuna..

10/05/2011 12:30:00

teşekkür ederiz teyzeleri:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...