paşa hamak arıyorum...

02/23/2013 20:05:00

İkinci el paşa hamak arıyorum.. bebeğimgece  hiç uyumuyor. 11 aylık alışır mı bu saatten sonra bilmiyorum ama denemeye deger...

Ynt: paşa hamak arıyorum...

02/26/2013 13:58:00

ben normal fileli olanlardan bir hamak aldım.çok işe yaradı.gunduz giç uyumuyordu bebeğim ve elle battaniyede sallamaktan helak olmuştuk.şimdi maşallah uyuyor oğlum.ama benimki 3 aylık 11 aylıkken alışır mı bilmiyorum.

02/26/2013 17:10:00

Bende ödül almis ve cooook faydasını gordugum hamagimin resmini gondericem..en ufak bebek hareketinde kendiliginden sallaniyor :)

02/26/2013 19:54:00

Kalitesinden supheniz olmasin..ayrica surekli sallamak zorunda diilsiniz.. Cok hassas..en ufak harekete duyarli

02/27/2013 10:32:00

nanelipeti bu hamak biraz küçük bizim için. kızımın boyu ayına göre cok uzun. paşa hamak belki işimizi görür diye düşündüm. ilgine çok teşekkür ederim.

02/27/2013 10:33:00

miran.. işte bu nedenle ikinci el düşünüyorum. işe yaramazsa cok kaybım olmaz. bir umut ışte :))

02/27/2013 11:45:00

benimkinin abiside kıskandı arada onuda uzandırıyoruz içinde.geçen akşam onda uyudu 3 yaşında:)bacaklarını biraz kırarak uzanıyor tabi ama salıncakta gibi sallanmak hoşuna gitti.11 aylık çocuk kıpırdanır düşermi bilmiyorum.bir iple sabitliyorum uyuduğunda bebek donmesin diye.ben bir oyuncakcı dukkanında budum 60 liraya aldım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...