KİTAP ÖNERİLERİNİZ,HANGİ KİTAPLARI OKUYORSUNUZ*

<123>

Ynt: KİTAP ÖNERİLERİNİZ,HANGİ KİTAPLARI OKUYORSUNUZ*

10/01/2012 10:16:00

Saatleri ayarlama enst. lise yıllarımda okumuştum. Biraz sıkılmıştım okurken ama enteresan notlarım var okuduğum zamanlardan kitaptan aldığım. ara ara okurum.
Şuan Elif Şafak - Şemspare biti bitecek. Kitaba dair izlenimlerim; önceki kitapları gibi değil. Kısa kısa hikayeler var. ( Köşe yazılarını toparlamış gibi geldi bana )
Kitaptan elde kalan " hoşça bak zatına, hoşça bak cüme akinatına."

10/01/2012 10:56:00

sinan akyüz incir kuşları'nı okuyorum çok akıcı bir dili var hızlı ilerliyorum ...

10/01/2012 13:15:00

grange ın siyah kanı okuyorum

01/30/2013 18:16:00

bız de kuslar konusu dahılınde bukıtapların okuyporuz: http://sudagidan.blogspot.ch/2013/01/kitaplarla-kuslar.html

01/30/2013 18:43:00

taht oyunları kargaların ziyafetini ve kitap hırsızı bitti yeni. kitap hırsızını şiddetle öneririm cok ön yargılı davranmışım

01/30/2013 19:14:00

canım sevgiden o sevgiden:) ben kristin  hannah ın bir kitabını okumuştum sanki ikizleri olan bir annenin ve baska bir kızın gözünden anlatılıyordu doğru hatırlıyorsam. ama mutlaka tavsiyeni dinleyeceğim teşekkür ederim:)

Yepyeni bir yazar yepyeni bir kitap ŞEKERLİ SİNEK

04/04/2013 08:05:00

Tanşıl Kılıç, rengarenk dünyasını harika bir çocuk kitabına aktardı. Şekerli Sinek, Can Yayınlarından çıktı.

Buram buram şeker kokan bir sinek!

Sinekler hakkındaki önyargılarınızdan kurtulmaya
hazır mısınız? Bu kitapta Şekerli Sinek'in maceralarını,
heyecanlarını ve sevinçlerini paylaşacak; dünyaya
onun gözlerinden bakacaksınız.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kitap Kurdu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...