kaçıncı haftadan itibaren hazır beklemeliyiz?

04/25/2011 17:32:00

arkadaslar cevrenızden de dr unuzdan da az cok bılgınız vardır.ne zamandan ıtıbaren bekleyecegız bebeklerimizi...benim kız 2 hafta kadar erken olacak gıbı gozukuyor.kendı saglık durumum yuzunden sezaryen olabılırım ama yınede nette okudugun forumlarda baya bır suprızle gelen var...sız ne dusunuyorsunuz..daha eksıklerım de var...

Ynt: kaçıncı haftadan itibaren hazır beklemeliyiz?

04/26/2011 14:29:00

Benim de doktorum 1 hafta önce için yapalım hesaplarımızı dedi. 35- 36. haftalarda şu meşhur çatı meselesine bakacakmış.O zamanlarda daha da netlik kazanmaya başlıyormuş,doğum durumu.Ama yine de süprizler olabiliyormuş.Bu yüzden seyehat tamamen yasak mesela.
Ben bu haftasonu artık tamamlayacağım hastane çantamı.Diğer eksiklikler için de, uğraşıyorum zaten.Karar vermek en önemlisi ama ,bunu anladım.36. haftadan sonra -normal şartlarda- beklemeye başlamalıyız.Sizde 2 hafta öncesi gibi görünüyor diyorsunuz,34. haftadan itibaren beklemeye başlayacaksınız herhalde:) 38. haftayı öngörmüş çünkü doktorunuz.
Eksiklerinizi toparlayın bence artık,eliniz ayağınız tutarken,kendi seçtiklerinizden oluşan bir çanta hazır edin. Allah yardımcınız olsun,herşey yolunda gider inşallah.

04/26/2011 16:08:00

insallah hepımz bebeklerımızı sag saglım alırız kucagımıza...offf cok heyecanlandım..artık gercekten coook yakın..dedıgınız gıbı dolasabılıyoken lazım olacakları halletmelıyım bır an once...cok tesekkurler...

11/21/2011 12:03:00

Ben 34 haftanın sonuna kadar inatla çalıştım 40.haftam dolunca sancılarım başladı ve malesef sezaryen oldum. Hamileliğimin en başından beri yürüyemedim bebek hep aşağıdaydı hep sancı yaptı. O yüzden de kendim doğrudüzgün alışverişe bile gidemedim. 1 gün eminönüne gittik onda da rahatsızlandım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Haziran da anne olmayı bekleyenler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...