Dirsekli İlköğretim Okulu Yardım Çağrısı

01/26/2012 20:18:00

ismim Özlem.

Şırnak/ İdil'de Dirsekli köyünde ingilizce öğretmeniym. okulumuz köy okulu olduğu için çok fazla olumsuzluk yaşıyoruz.imkanlar çok sınırlı. ben size ihtiyaçlarımızı sıralıyayım uygun olanları gönderebilirseniz çok memnun olurum.

- her sınıf ve ders için sbs testleri
- her ders için eğitsele materyaller
- kalem, defter,silgi vs her türlü kırtasiye malzemeleri
- okul ayakkabısı, spor ayakkabısı, eşofman
- futbol topu, basketbol topu, voleybol topu
- temizlik malzemeleri hertürlü
- fotokopi kağıtları
- anasınıfları için eğitici materyaller ,oyuncaklar
- en önemlisi de okulumuzun bahçesine bir spor sahası yaptırmak istiyoruz. bahçemiz çamur içinde hatta bahçe bile denemez. etrafında duvar yok denecek kadar alçakta ve etraftan rahatsızlık geliyor (köyün okula gitmeyen çocuklarından özellikle). bunun için eğer imkanınız dahilinde bir saha yaptırabilirseniz çok memnun oluruz.

ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.

Bir de bizim okulumuz köy okulu olduğu için köyümüze sadece PTT KARGO geliyor. diğer kargoların hizmeti dışında bir köy. bu yüzden yapacağınız yardımları PTT KARGO aracılığı ile gönderirseniz sevinirim. tekrar çok teşekkür ediyorum.

Özlem ÇAKALOĞULLARI
Dirsekli İlköğretim Okulu
Şırnak/ İdil

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...