Yanlış ayak :)

10/26/2011 15:40:00

Aylar sonra akşam kalmaya arkadaşlarımıza gideceğiz. O zaman 20 aylık olan oğlumu da hazırladım eşim işten gelecek klasik kapı önü "hazır olmama" stresi yaşamayalım giyinip bahçede bekleyelim arkadaşı dedik dedik de yine son saniyeler arkadaş kapıda ben Çınar'ın peşinde :)) Baba kapıda hazır ve sinirli!!!

Acele ile oğlanı yakaladım yardım eder misin dedim eşime, ayakkabıları giydirirken oğlumun çok fazla benzediği dayısının da kulaklarını çınlattık :)) "Başka çekecek yer bulamadın mı annem ayakkabı giyme sendromun bari çekmeseydi dayına" diye. Ben bir yandan babası bir yandan çocuğa söylenip durduk.

Arkadaşın evine vardık eşi olan arkadaşımız kapıyı açtı merhaba demeden ilk olarak "Çocuğun ayakkabıları niye ters" dedi Eşim ve ben orada kalakaldık. Arkadaşı bekletmeyeceğiz diye çocuğa ters ayakkabılar ile işkence etmiş bir de üzerine bir ton azarlamışız. Yazık bir şey anlamasa da o da bizime beraber güldü kuzum :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...