keşke diye bişey yok

02/15/2010 20:19:00

Hayat ne planladığımız ne de hayal ettiğimizmiş,yaşadığımızmış sadece...keşke herşeye yetişmek için kendimi yıpratmasaydım,dört dörtlük olunamıyormuş,sadece yeterli olmak varmış.iyi bir anne olmaya çalışırken, onların o tatlı hallerini mi kaçırıyoruz? şimdi anlıyorum büyük bebeğimin   o ilk anlarının çoğunu hatırlayamıyorum. şimdi ikinci bebeğim için ücretsiz izindeyim; gözlerimi kocaman açmış onları seyrediyorum, hiç bir anlarını kaçırmamak  için. herşey zamanla oluyormuş, yemekte ev işi de, çamaşırda bulaşıkta misafirde...  kuzucuklarımız  hep aynı değiller,değişimlerini gelişmelerini takip edebilliyorsak buda yeteri kadar iyi bir anne olma yolundayız demek....
 iyiki yanlarındayız ,iyiki koklayabiliyoruz onları,iyiki sarılabiliyoruz,iyiki dokunabiliyoruz. Bence tadını çıkarmalıyız bu zamanların. yoksa çok çabuk büyüyorlar...

Ynt: keşke diye bişey yok

02/15/2010 20:30:00

canimino haklısınız ve harikasınız.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
keşke yapmasaydım, iyi ki yapmışım..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...