anaokulu secimi

07/19/2012 20:07:00

Kızımı devlet anaokuluna göndermeyi düşünüyorum fakat ayrıca mental aritmetik, yüzme .. gibi daha aklıma su an gelmeyen kurslara da göndermek istiyorum. Hal böyle olunca ayrı ayrı kurslara göndermek yerine hepsini içinde barındıran bir özel anaokuluna mi gondersem diyorum. Bu kurslar icin ayrıca ücret isterler mi? Aslında benim gönlümden geçen montessori anaokulu. Ne cok şey istiyorum dimi? Anne olmak ve karar vermek zor gercekten. Fikriniz onerini var midir?

Ynt: anaokulu secimi

07/20/2012 08:31:00

yuzme sadece yazın var bildiğim kadarıyla..mental aritmetiği kapsayan okul da yok ben de göndercem bir büyüsün:) bence devlete gönder takviye de bunlara gitsin hem değişik ortam olur hem de çevre..6000 tl olan anaokuluna göndermektense ayrı dallarda eğitim alması bence iyi

Ynt: anaokulu secimi

07/20/2012 08:44:00

Gelecegim ilde bu tarz anaokullari var. Herseyi kapsayan biraz da Ankara dakiler hakkinda bilgi almak icin sordum size.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...